• Informacje na temat:

  jak ułatwić sobie prasowanie

Artykuły na temat: jak ułatwić sobie prasowanie
 • Jak ułatwić sobie prasowanie?

  ...olejku cytrynowego lub innego cytrusowego. Płyn działa jak krochmal. Pryska się nim ubrania tuż przed prasowaniem. Pamiętaj, żeby sprawdzić na mało widocznej części ubrania, czy „płyn rozprostowujący...

 • Folia aluminiowa Umieść kawałek folii pod pokryciem deski. Folia odbija ciepło, dzięki czemu tkanina szybciej stanie się idealnie gładka. Ocet i woda Wymieszaj 1 część octu z 2 częściami wody. Takim roztworem spryskaj tkaninę. Tak ułatwisz sobie zaprasowanie plis, kontrafałd i kantów.

 • Pod pokrowiec na desce warto włożyć grubą podkładkę, np. stary ręcznik, ułatwia to prasowanie. Przydatna też będzie warstwa folii aluminiowej,...

 • Krochmal w sprayu usztywnia tkaninę, ułatwia rozprasowanie zagnieceń i pozostawia ładny zapach. Zapobiega też jej elektryzowaniu się. Zaś specjalna nakładka...

 • Jak sprawić, żeby prasowanie było łatwiejsze?

  Prasowanie jest jednym z najmniej lubianych obowiązków domowych. Zwykle zajmuje bardzo dużo czasu i pochłania mnóstwo energii. Co zrobić, by ta czynność stała się dla ciebie przyjemnością?

 • Prasowanie firanek brzmi jak wyzwanie? Mamy na to sposób!

  Nawet najwięksi miłośnicy robót domowych łapią się za głowę, gdy przychodzi do prasowania firanek. To wyzwanie potrafi przerosnąć niejedną panią domu. Na szczęście jest kilka sposobów, które mogą nam to ułatwić.

 • Prasowanie sterty ubrań i pościeli jest męczące, ale konieczne. Warto więc sobie tę czynność ułatwić.

 • Jak łatwo i szybko prasować? Wskazówki blogerek

  ...tkaniny jest dla nich kojąca. Drudzy kupują tylko takie ubrania, które nie wymagają kontaktu z żelazkiem, a prasowanie uważają za katorgę i pożeracz czasu. Gdzie zatem znaleźć złoty środek? Czy istnieje metoda na prasowanie, która zachęci nieprzekonanych oraz pozwoli szybko i bez wysiłku wygładzić najbardziej upartą lnianą koszulę?

 • Jak polubić prasowanie  – wypróbuj nasze triki

  ...​U tych, którzy prasowanie lubią, podpatrzyliśmy, jak ułatwiają sobie tę najbardziej znienawidzoną przez Polki czynność w domu. Te triki przydadzą się szczególnie przed świętami.

 • PerfectCare Elite – łatwe prasowanie z najbardziej efektywnym żelazkiem

  PerfectCare Elite to najlepsze żelazko z generatorem pary, jakie oferuje firma Philips. Jest ono wyposażone w technologię Silent Steam - pracuje cicho i wydajnie. Dodatkowo dzięki funkcji OptimalTemp możesz prasować dżinsy i jedwabne tkaniny, nie zmieniając ustawienia temperatury, a wszystkie Twoje ubrania, nawet te najdelikatniejsze, są zawsze bezpieczne.

Wideo na temat: jak ułatwić sobie prasowanie
 • Jak przygotować deskę do prasowania?

  Prasowanie jest zmorą gospodyń domowych. Tą znienawidzoną czynność można jednak sobie ułatwić. Blogerka Ewa Kozioł doradziła jak przygotować deskę do prasowania. Zdradziła także dlaczego użycie octu znacznie przyśpieszy prasowanie. Dzięki jej poradom stanie się ono dziecinnie łatwe! (źródło: TVP/x-news)

 • Proste triki ułatwiające prasowanie

  Prasowanie jest zmorą gospodyń domowych. Tą znienawidzoną czynność można jednak sobie ułatwić. Blogerka Ewa Kozioł doradziła jak przygotować deskę do prasowania. Zdradziła także dlaczego użycie octu znacznie przyśpieszy prasowanie. Dzięki jej poradom stanie się ono dziecinnie łatwe! (źródło: TVP/x-news)

Dyskusje na temat: jak ułatwić sobie prasowanie