• Informacje na temat:

  jak szybko wyprasować ubrania

Artykuły na temat: jak szybko wyprasować ubrania
 • Jak wyprasować ubrania bez żelazka?

  Wydaje się to prawie niemożliwe, ale prosty trik pozwala wyprasować ubrania bez użycia żelazka!

 • Prasujemy ubrania... nie włączając żelazka!

  Stosując te sprytne metody, możesz szybko pozbyć się zagnieceń i kantów na ciuszkach.

 • Jak łatwo i szybko prasować? Wskazówki blogerek

  ...tkaniny jest dla nich kojąca. Drudzy kupują tylko takie ubrania, które nie wymagają kontaktu z żelazkiem, a prasowanie uważają za katorgę i pożeracz czasu. Gdzie zatem znaleźć złoty środek? Czy istnieje metoda na prasowanie, która zachęci nieprzekonanych oraz pozwoli szybko i bez wysiłku wygładzić najbardziej upartą lnianą koszulę?

 • Jak dbać o ubrania i dodatki, żeby długo wyglądały jak nowe

  Wyjmując pranie, z niezadowoleniem zauważasz, że ulubione dżinsy znowu straciły kolor? A sweter po dwóch miesiącach wątpliwie zdobią kłaczki? Żeby nasza garderoba wyglądała długo jak nowa, trzeba o nią troskliwie zadbać. Właściwe przechowywanie, pranie, prasowanie czy pielęgnacja potrafią zdziałać cuda.

 • Żelazko. Warto zainwestować w dobry model. Powinno się szybko nagrzewać, mieć funkcję parowania, regulację temperatury i stopę odporną na zarysowania. Wybierz żelazko duże i niezbyt lekkie, by dobrze(...) temperatury i przezroczysty. Aromatyczna woda do prasowania (np. Pachnąca szafa, ok. 12 zł). Spryskuj nią ubrania albo wlej do zbiorniczka na wodę. Szybkie prasowanie. Nie musisz zawsze rozstawiać...

 • Jak często powinniśmy zmieniać pościel?

  Chociaż rzadko zdajemy sobie z tego sprawę, statystyki wskazują, że w łóżku spędzamy nawet 1/3 życia. Warto więc zadbać o to, aby nasz wypoczynek odbywał się w zdrowych i jak najbardziej komfortowych warunkach. Zadecydować o tym mogą niepozorne detale.

 • Jak polubić prasowanie  – wypróbuj nasze triki

  ...​U tych, którzy prasowanie lubią, podpatrzyliśmy, jak ułatwiają sobie tę najbardziej znienawidzoną przez Polki czynność w domu. Te triki przydadzą się szczególnie przed świętami.

 • Co innowacyjnego może być w prasowaniu?

  Zamień swoje żelazko na coś bardziej nowoczesnego i przekonaj się jak możesz ułatwić sobie ten często nieprzyjemny obowiązek. Z generatorem pary w wygodny sposób wyprasujesz nawet górę prania i będziesz cieszyć się perfekcyjnymi rezultatami, a parownica w razie potrzeby pozwoli Ci szybko odświeżyć ubrania.

 • Philips: Szybkie i bezpieczne prasowanie

  Poznaj najnowocześniejsze metody dbania o ubrania.

 • 5 sposobów na prasowanie bez deski do prasowania

  Deski zostały zaprojektowane tak, aby prasowanie było łatwe i wygodne, ale co robić, jeśli nie akurat nie mamy żadnej pod ręką, a potrzebujemy coś wyprasować?