• Informacje na temat:

  jak stworzyć silne haslo

Artykuły na temat: jak stworzyć silne haslo
 • Mam za mało czasu, przepraszam

  Nie chcę marnować już ani dnia - tłumaczy Ewa. - Lubię męża, ale to za mało, by być razem - wyjaśnia Maria. - W pojedynkę odzyskałam radość życia - mówi Krystyna. Stworzyły dom, odchowały dzieci, spędziły kilkadziesiąt lat w małżeństwie i... odeszły. Tak jak inne 50-latki, które nie godzą się na bylejakość. To wśród nich najszybciej przybywa w Polsce rozwodów. Bo w tym wieku chce się żyć z sensem.

 • Rodzinny weekend wzmocni waszą więź

  Najbliższy weekend wykorzystajcie do tego, by spędzić czas razem, a nie obok siebie. Spójrz, jak niewiele wystarczy, żeby naładować baterie i cieszyć się sobą!

 • Pielęgnacja w zgodzie z naturą

  Nasze babcie uwielbiały szare mydło i czystą wazelinę, prababcie myły włosy w zebranych nad ranem liściach pokrzywy i walczyły z pierwszymi oznakami starzenia się skóry za pomocą serwatki. O metodach naszych praprababek długo by wspominać, jedno jest pewne – kobiety od zawsze skłaniały się ku naturze i w niej szukały sposobów na problemy ze skórą, włosami i zdrowiem. A jak jest dziś?

 • Szkoła miłości

  Jak znaleźć tego jedynego? Stworzyć dobry partnerski związek, w którym będziemy się wspierać i kochać? Co robić, by uczucie nie wygasło? Dorosnąć - tłumaczy coach Maciej Bennewicz. - To jedyna droga do prawdziwej miłości.

 • Rak nie musi boleć

  W świetle nowych badań, organizm ludzki jest traktowany jak akumulator. Jeśli będzie walczył z bólem, nie będzie miał energii na walkę z chorobą. Siły organizmu zostaną przekierowane w inną stronę. O leczeniu bólu rozmawiamy z Piotrem Sałygą, inicjatorem Fundacji Chustka.

 • Kobiecość w nowej skórze, czyli fenomen Wonder Woman

  Jest niezależna, silna i dysponuje nadprzyrodzonymi mocami. Czy Wonder Woman dorównując męskim super bohaterom wprowadzi na ekrany kin nową jakość spod znaku kobiecej rewolucji? "Może być wzorcem dla młodych kobiet" - ocenia dr Karol Jachymek ze School of Ideas Uniwersytetu SWPS.

 • Pokolenie Y chwalicie, ich rodziców nie doceniacie

  ...i bezpieczne miejsce pracy" mający na celu skuteczne zarządzanie wiekiem w przedsiębiorstwie, zarówno w aspekcie bezpieczeństwa, jak i zdrowia pracowników starzejących się. W połączeniu  ze strategią "Europa(...), lojalni i zdyscyplinowani. Nie mają tak wielu obowiązków domowych jak 30-40 latkowie, ponieważ ich dzieci są już dorosłe i samodzielne. Mają natomiast czas, aby bardziej angażować się w sprawy...

 • Marcin Kącki: Żyjemy w kulturze idiotów

  ...żadnego pozytywnego bohatera . Tak widzisz rzeczywistość wokół siebie? Marcin Kącki: - Myślę, że świat moich bohaterów nie jest tak zły jak rzeczywistość, która zawsze przegania nasze obawy(...) najsilniejszymi afrodyzjakami. Gdy nakłada się na to rewolucja komunikacyjna, w której wszystko mamy podane pod twarz - lenistwo intelektualne przychodzi nam łatwiej. Więcej, ono jest promowane. To sytuacje, gdy...

 • ​Przyjaciółki (cudzych mężów)

  ...i opowiada o rozmaitych postaciach zaczerpniętych z artykułów, psychologicznych i współczesnych badań - ale najwięcej z obserwacji życia codziennego. Ta książka działa jak zwierciadło, przed którym albo(...) czytelnikami. Przeczytaj fragment książki: W gabinetach psychoterapeutycznych można spotkać setki, co mówię, tysiące zdradzanych żon. Na pytanie: "Jak pani w myślach nazywa tamtą kobietę?", pierwsza...

 • Kochanie, zostałem drwalem

  ...stylu życia. - Poza tym kto, jak nie muzycy, powinien bawić się formą? - rzuca retorycznie. Jednak dla reszty świata sprawa zarostu to nadal gorący temat. Prestiżowe magazyny, a wśród nich m.in. "The(...) Janiak, Jan Wieczorkowski, Marcin Bosak, Piotr Adamczyk, Szymon Majewski, Jacek Poniedziałek, Jakub Porada, Hubert Urbański czy Czesław Mozil. Niektórzy, jak Baron z zespołu Afromental czy Bartłomiej...