• Informacje na temat:

  jak stac się lepszym czlowiekiem w 7 dni

Artykuły na temat: jak stac się lepszym czlowiekiem w 7 dni
 • Jak zostać super tatą?

  Tytuł jest oczywiście przewrotny, bo nie ma ideałów i tak naprawdę super tata nie istnieje. Warto jednak poznać trochę wskazówek, żeby być każdego dnia coraz lepszym ojcem. Przekonajmy się, jaka jest rola taty w życiu córki.

 • Jak jeść, żeby schudnąć

  ...może poprawić nasze zdrowie tak, jak walka z otyłością. Ale ile z tego, co sądzimy i czego dowiadujemy się od znajomych, z czasopism i telewizji rzeczywiście ma podstawy naukowe? Poniższy fragment pochodzi z książki "Nie daj się wkręcać szarlatanom" autorstwa dr n. med. Ewy Krawczyk, dr hab. Januarego Weinera 3. oraz dr n. med. Jacka Belowskiego.

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ..."Nie opuszczę cię aż do śmierci" – obiecujemy. A potem rozwodzimy się, znowu zakochujemy, wchodzimy w kolejne związki. I pewnie wszystko byłoby nieco prostsze, gdyby nie dzieci. To im musimy stworzyć nowy, stabilny dom. Ale jak to zrobić?

 • Jak zabezpieczyć się przed kleszczami

  Kleszcze stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. Kilkanaście lat temu te niewielkie pajęczaki były prawie nieznane. Obecnie jest ich coraz więcej. Przybywa też ofiar ich ukąszeń. Dzieci są na nie szczególnie narażone! Jak je przed nimi chronić?

 • Jak trenować pamięć

  Każdego dnia mamy styczność z tysiącami bodźców, które nas rozpraszają. Nic więc dziwnego, że zdarza nam się zapominać o wielu rzeczach. Pomagamy sobie przypomnieniami telefonicznymi lub mailowymi, samoprzylepnymi karteczkami czy wpisami w kalendarzach. Jest jednak kilka sprytnych sposobów zwanych mnemotechnikami, dzięki którym możemy sobie skuteczniej poradzić z zapominaniem.

 • 7 wiosennych zmian, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i samopoczucie

  ...„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!” śpiewał w słynnej piosence Marek Grechuta. Gdy za oknem przyroda budzi się do życia, nabieramy energii do działania i chęci do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Warto w pełni wykorzystać ten moment. Oto 7 rzeczy, które koniecznie trzeba zrobić dla siebie tej wiosny.

 • Emilia Romania - zakochaj się we Włoszech!

  Jeśli raz wybierzesz się do Włoch, prawdopodobnie szybko tam wrócisz. Kraj pełen słońca, pięknej architektury i wybornego jedzenia zachwyca, wzrusza, zaskakuje. Nic dziwnego, że co roku jak magnes przyciąga turystów z całego świata. Mówi się, że niektóre miejsca „kradną” serca już od pierwszego wejrzenia – i do takich z całą pewnością należy Emilia Romania.

 • Duchowość benedyktyńska. Jak żyją mniszki w klasztorze klauzurowym?

  Benedyktynki w klasztorze w Staniątkach żyją od ośmiu wieków i przez ten czas wiele się zmieniło. Po Soborze Watykańskim II, nie ma już podziału na siostry pierwszego chóru, które do zakonu wstępowały z posagiem, zajmowały się modlitwą, śpiewem, haftem i lekturą oraz na konwerski, które pracowały fizycznie. Ale niektóre rzeczy pozostały niezmienne. Rytm dnia nadal wyznacza liturgia godzin...

 • Jak stres wpływa na urodę?

  Z badań przeprowadzonych w tym roku wynika, że ok. 98% Polaków odczuwa stres. Chociaż w dzisiejszych czasach nie da się uniknąć pośpiechu oraz codziennych problemów, warto nad nimi zapanować. Odpowiednia dieta, regularne ćwiczenia, wewnętrzny spokój - jeśli nie wprowadzisz ich jak najszybciej w życie, ucierpi na tym nie tylko twoje zdrowie, ale również i ciało. Poznaj 5 oznak stresu, które...

 • Fotografia kulinarna, czyli jak robić zdjęcia, by były apetyczne

  .... 1/1.7 cala w smartfonie Huawei to rozmiar, którego próżno szukać w telefonach bezpośrednich konkurentów. Pozwala to uzyskać większą czułość, lepszą jakość obrazu i mniejsze szumy. Gwarantem(...) zastanawiamy, a w odpowiednim podkładzie może kryć się cała dusza zdjęcia. Czymś, co często możemy podziwiać na blogach kulinarnych i instagramowych profilach są piękne, stylowe deski czy stare...