• Informacje na temat:

  jak sprawić by partner cie docenial

Artykuły na temat: jak sprawić by partner cie docenial
 • Spraw, by inni cię doceniali!

  Uważasz, że zasługujesz na uznanie ze strony przełożonego, partnera, rodziny. Ale czasami masz wrażenie, że inni traktują cię jak szarą myszkę. Jak postępować, by właściwie oceniano twoje zaangażowanie?

 • Jak skłonić partnera, by okazywał więcej czułości

  Chciałabyś, żeby twój mężczyzna znacznie częściej pokazywał ci, jak bardzo cię kocha? Radzimy, jak go przekonać, by na co dzień obdarzał cię czułymi gestami.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Małżeństwo jak miesiąc miodowy

  Za wami niezwykle romantyczne chwile. Biała suknia, elegancki garnitur, przysięga małżeńska. Te wspólne przeżycia z rodziną, fantastyczne wesele i podróż poślubna zapewnią wam wspomnienia na całe życie.

 • Jak się porozumieć w sprawach dzieci i finansów?

  Nie dogadywałaś się z partnerem, kiedy byliście razem, więc czy jest to możliwe po rozwodzie? Tak. Czasem jest nawet łatwiej, bo zmieniły się wasze relacje. Dobrze jest wyciszyć emocje zarówno w sytuacji, gdy chodzi o twojego eks, jak i o byłą twojego obecnego partnera.

 • ​Jak podnieść swoje poczucie wartości?

  W to, że poczucie własnej wartości pomaga w życiu nie wątpi chyba nikt. Ale jak je utrzymać w świecie, w którym jesteśmy zmuszani do nieustannego konkurowania w różnych dziedzinach życia, a kultura narzuca co raz bardziej wyśrubowane wzorce?

 • Utrata zaufania w związku. Jak to zmienić

  Utrata zaufania w związku może wystawić na próbę nawet największe uczucie. Jak wyjść z tego zwycięsko?

 • Jak poskromić kobiecą zazdrość

  To uczucie może odebrać ci wiarę w siebie albo… zachęcić do zmian. Jak nad nim zapanować?

 • Wielki horoskop na 2016 rok

  ...wstąpią w ciebie nowe siły. Poczujesz się, jakbyś odmłodniała o parę lat. Utrzymaniu dobrej kondycji sprzyjać będą długie spacery. Od początku sierpnia do końca lata będziesz w doskonałej formie(...) Bliźniąt przymkną oko na wady towarzysza życia i docenią lata spędzone razem. Samotne - zaczną rozglądać się za nieco starszym partnerem, który mógłby stanowić dla nich prawdziwe oparcie. Czas korzystny dla...

 • Jak się kłócić z facetem, żeby wygrać

  Awantura czasem ma sens. Może oczyścić atmosferę między wami, pomóc w rozwiązaniu problemu. O ile wiesz, jak się mądrze kłócić! Oto wskazówki, które pomogą ci opanować tę sztukę i zawsze osiągać cel.