• Informacje na temat:

  jak sprawdzić czy mu się podobam

Artykuły na temat: jak sprawdzić czy mu się podobam
 • Ewa Kuklińska: Podoba mi się moje życie

  Skupia się na tym, co przed nią, nie rozpamiętuje przeszłości. SHOW sprawdził, jak wygląda życie gwiazdy, która znikła z pierwszych stron gazet.

 • Jak odnaleźć się na nowo w długoletnim związku?

  Przez lata nie mieliście z partnerem dla siebie czasu. Bo dzieci, praca, domowe obowiązki... A teraz, kiedy możecie wreszcie zwolnić, czujesz, że wasza relacja nie jest już taka, jak dawniej. Co zrobić, żeby ją naprawić?

 • Czy to się dzieje naprawdę?

  Pół roku od poznania zaręczyny, w kolejnym roku ślub, a potem trójka dzieci. Kochają się i lubią. Za co? Głos mają Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski.

 • Okulary na lato – o czym powinniśmy wiedzieć?

  Oprawki okularów to istotna – a być może nawet: najistotniejsza – część naszego wizerunku. Potrafią wszak podkreślić naszą urodę i zatuszować zarazem jej drobne mankamenty czy niedoskonałości. Ich zakup powinien być zatem świadomy i przemyślany. Postanowiliśmy sprawdzić, o jakich zasadach powinniśmy pamiętać poszukując idealnych okularów na lato.

 • Jaki włos, taki los

  Czy to dobrze, że porzuciłam gładkie uczesanie na rzecz „rozczochrańca”? Dlaczego niektóre z nas kurczowo trzymają się jednej fryzury, a inne ciągle zmieniają? Odpowiada psycholog Jagna Ambroziak.

 • Wolny jak Peszek

  ...​Jest dla człowieka naturalna. Tylko w niej możemy się rozwijać. Co takiego? Wolność. Osiągnął ją ten, kto się nie zastanawia, co wypada, a co nie, życzliwie przygląda się postawom innych, a potem wraca do siebie. I nie merda ogonkiem. Z Janem Peszkiem zastanawiamy się, gdzie leżą granice niezależności, ile swobody można dać dzieciom, by mogły się rozwijać, ale były bezpieczne. I czy da się...

 • ​Czy mogę przeglądać telefon mojego faceta?

  Choć buszowanie po prywatnej korespondencji naszego mężczyzny nie jest powodem do dumy, niech pierwsza rzuci kamieniem ta, która nigdy tego nie zrobiła. Czy ten rodzaj kontroli może przynieść związkowi coś dobrego? Czy są sytuacje, w których wolno czytać SMS-y ukochanego?

 • Pokazali mi, jak żyć

  Wisława Szymborska nauczyła ją dystansu do świata, Władysław Bartoszewski, żeby do końca żyć na pełnych obrotach. Zbigniew Brzeziński pokazał, że rodzina jest tak samo ważna jak kariera w Białym Domu. Katarzyna Kolenda-Zaleska z wybitnymi Polakami rozmawiała nie tylko przed kamerami.

 • Jak wybrać fototapetę?

  Fototapeta bez wątpienia jest jedną z tych dekoracji, które potrafią radykalnie odmienić wygląd całego wnętrza: ale wybór odpowiedniego jej wzoru może okazać się niełatwym zadaniem, zwłaszcza że dostępne są dosłownie miliony rozmaitych wersji.

 • Myśląc o odpoczynku, pokuś się o trochę egoizmu. Pomyśl, jak naładować się dobrą energią; potem wszyscy na tym skorzystają.

Dyskusje na temat: jak sprawdzić czy mu się podobam
 • Re: Sprawdź, czy mu się podobasz

  hmmm... ale to chyba miało być o tym jak sprawdzić czy mu się podobam, a nie o tym co mam robić...

 • Dobrego sexu

  którego znam już X czasu jak do tej pory niczym szczególnym się nie wyrożniał. Traktowałam go jako kumpla którym nigdy się szczegłólnie nie interesowałam i nigdy bym nie pomyślała że kiedyś coś do niego(...) fazie. Chciałam sprawdzić jak to jest na trzeźwo czy też tak cudownie czy tylko alkochol był przyczyną tej podniety. Dziś wiem że to facet z którym chce spędzić rewsztę życia znakomicie mnie rozumie