• Informacje na temat:

  jak spodobac się chłopakowi

Artykuły na temat: jak spodobac się chłopakowi
 • Byłam jak chłopak

  ..., Grażyna. Przyszła modelka miała dobre relacje z siostrami. Jak twierdzi, wszystko dzięki dużej różnicy wieku - kiedy się urodziła, najstarsza Agnieszka miała 10 lat. "Byłam za mała na ich sprawy. One często darły koty, ale mną się opiekowały. Do dziś mamy superkontakt", mówi. Mała Marcelina wyglądała jak aniołek, ale interesowały ją męskie sprawy. "Chyba chciałam tacie wynagrodzić to, że nie...

 • ...szkoly, wchodzic na lekcje i popatrzec, jak sie wszystko odbywa. w bibliotece byla urzadzona kawiarenka, w ktorej mozna bylo porozmawiac z innymi rodzicami, wypic kawe i zjesc jakies ciastko. oczywiscie poszlam i ja, zeby zobaczyc, jak radza sobie w szkole moje urwisy.   obaj mieli wczoraj po 4 lekcje. na 2 pierwsze poszlam do okruszka. akurat mial matematyke. wciaz jestem pod wrazeniem, jak...

 • Chce wyglądać jak kulturysta

  Syn zapisał się na siłownię, była w promocji, i spodobało mu się to. Niestety, po kilku miesiącach przestaliśmy się cieszyć. Antek godzinami oglądał zawody kulturystów, a potem ćwiczyć jakiś określony mięsień.

 • Violetta Villas: Jaką była córką, jaką chciała być mamą?

  Dorosłe życie zaczęła jako bardzo młoda dziewczyna. Cały czas brakowało jej wsparcia emocjonalnego najbliższych. Swemu dziecku też nie potrafiła go dać, chociaż się starała...

 • Kendall Jenner zaproponowała Rocky'emu, żeby się do niej wprowadził

  Mówi się, że 21-letnia modelka bardzo boi się mieszkać sama po tym, jak w zeszłym miesiącu włamano się do jej posiadłości w Hollywood. Dlatego też zasugerowała swojemu chłopakowi, którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Rakim Mayers, żeby zamieszkał z nią na jakiś czas. Ten pomysł nie spodobał się jednak jej znajomym.

 • Dzień Chłopaka

  Czy chłopcy potrzebują swojego dnia? Chociaż zainteresowanie tym świętem z roku na rok rośnie, wciąż nie może się ono równać z popularnością Dnia Kobiet.

 • Chłopak do bicia

  Słynny bokser był tak nieśmiały, że bał się wziąć za rękę swoją przyszłą żonę! Pierwsi publikujemy zdjęcia małego Andrzeja i opowieść o jego dorastaniu.

 • Muniek i Jan Staszczyk: Rodzice modlili się za mnie w Medziugorje

  Całe lata prowadził życie rockmana – były imprezy i używki. Bolało go, gdy dorosły już syn popełniał te same błędy. Muniek błagał Maryję, by uwolniła Janka od tego świństwa – tak jak kiedyś wyzwoliła jego.

 • Wolność zaczyna się w domu

  Obiecała sobie, że gdy dorośnie, nie będzie jak własna matka. Nie będzie płakała nad nieudanym ciastem, prosto z pracy biegła do kuchni, a sobotnich poranków spędzała w towarzystwie ścierki i odkurzacza. Dzisiaj ma 29 lat i trwa w swoim postanowieniu. Co więcej uczyniła z niego filozofię, którą pokochało pół miliona osób. Kto taki? Ch**owa Pani Domu.

 • Idealnie nie jest, ale się staramy

  Długie trasy koncertowe Budki Suflera zniszczyły małżeństwo Krzysztofa Cugowskiego, ale nie zerwały jego relacji z synami. Brak emocjonalnego kontaktu z Piotrkiem i Wojtkiem to już na szczęście przeszłość. Dotarli się nie tylko rodzinnie, ale muzycznie. Niedawno ojciec i synowie weszli razem do studia, żeby nagrać wspólną płytę. Symboliczne pojednanie?

Wideo na temat: jak spodobac się chłopakowi
 • Anna Kalata o występie w Bollywood

  . Podczas pracy na planie bardzo spodobały jej się kolorowe hinduskie stroje, takie jak sari, w których chętnie zagrała. Potraktowała ten występ jako jednorazową przygodę. Jej prawdziwym żywiołem pozostał(...)Anna Kalata odnosząc się do popularności Natalii Janoszek w Indiach, potwierdziła w rozmowie z Robertem Patoletą, że wiele Europejek rzeczywiście robi karierę w Bollywood. Sama przed kilku laty