• Informacje na temat:

  jak się opalać na brązowo

Artykuły na temat: jak się opalać na brązowo
 • Opalanie: Jaki faktor najlepszy dla twojej skóry

  Nawet skóra z mankamentami może się pięknie opalić. Chroń ją na słońcu preparatem z filtrami UV. Zobacz, jaki faktor jest najlepszy dla ciebie.

 • Rozsądne opalanie

  ...dla osób o karnacji normalnej oraz ciemnej, których skóra opala się na brązowo. Natomiast mleczko o wyższym faktorze zapewni ochronę nawet bardzo wrażliwej na słońce skórze. Sun Ozon balsam do(...). Najważniejszym zabiegiem, który powinniśmy wykonać po opalaniu jest nawilżenie i odżywienie skóry. Wysuszony naskórek może się bowiem łuszczyć i stracić elastyczność. Wygląda to mało estetycznie...

 • Dlaczego skóra się opala?

  ...skóry właściwej. Te najbardziej oddalone w czasie - prowadza do nowotworów skóry, które pojawić się mogą nawet kilkanaście lat po ekspozycji słonecznej. Jak się opalać? Bezpieczny czas(...) oksydacyjny, w wyniku czego dochodzi do utlenienia melaniny występującej w skórze, co z kolei prowadzi do zabarwienia skóry na brązowo-szary kolor. Opalenizna pojawia się bardzo szybko i równie szybko znika...

 • W pierwszym artykule "Czym jest opalanie" pisaliśmy o promieniowaniu UV i konsekwencjach zażywania nieograniczonych "kąpieli słonecznych". Zastanówmy się teraz dlaczego niektóre osoby opalają się szybko i ładnie, a dla innych przebywanie na słońcu zawsze kończy się tylko poparzeniem.

 • Wybierz najlepszą ochroną dla swojej skóry

  Lubimy się opalać, ale słońce może zaszkodzić skórze. Zrób wiec wszystko, by plażowanie dodało ci urody, a nie ją odebrało.

 • Wybierz najlepszą ochroną dla swojej skóry

  Lubimy się opalać, ale słońce może zaszkodzić skórze. Zrób wiec wszystko, by plażowanie dodało ci urody, a nie ją odebrało.

 • 15 przykazań letniej pielęgnacji

  Dzieci uwielbiają lato, ponieważ więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Ale o tej porze roku są też narażone na poparzenia słoneczne, przegrzanie i komary! Jak ustrzec przed nimi dziecko?

 • Postaw na nogi

  ...jasnej skóry, np. Airbrush Legs Sally Hansen jest dostępny w trzech odcieniach: od bardzo jasnego do ciemnego. Barwiące żele do ciała nakłada się nieco dłużej, bo nie wnikają w skórę tak szybko jak(...) zakamuflujesz mocno kryjącymi fluidami do ciała. Od podkładów do twarzy różnią się wyższym stężeniem pigmentów. Ale nanosisz je na nogi tak samo jak make-up na policzki - wmasowujesz palcami lub...

 • ...oboje jestesmy karnacji rozowej raczej. ale ja opalam sie powoli, zloce sie stopniowo jak kurczak na roznie. na koncu wygladam zlociscie i zdrowo. moj...

Dyskusje na temat: jak się opalać na brązowo
 • Re: jak sie opalac na brązowo?

  Jak się opalać na brązowo to tylko w solarium. Też mam taką karnację jak Twoja, że opalam się nie na brązowo tylko na czerwono, ale nauczyłam się, że jak przed wyjazdem pójdę parę razy do solarium to problem jak się opalać na brązowo znika.

 • Re: jak sie opalac na brązowo?

  jak się opalać na brązowo? To wbrew pozorom proste. Trzeba zadbać o skórę to fakt, musi być nawilżona, stosuj kremy z wysokim filtrem i w czasie pobytu stopniowo zmniejszaj filter a będziesz wiedzieć jak się opalać na brązowo

 • Re: jak sie opalac na brązowo?

  Witaj wszystko zależy od pigmentu Twojej skóry. Generalnie możesz zakupić sobie jakieś suplementy diety w aptece. Najlepiej opalać sie stopniowo. Wtedy skóra wygląda bardziej efektywnie i opalenizna tez dłużej się trzyma. Możesz tez przed wyjazdem pójść ze dwa razy na solarium żeby przygotować skórę.

 • Jak bezpiecznie się opalać?

  Niedługo wyjeżdżam na upragniony urlop!!! Jednak sen z powiek spędza mi fakt, ze zawsze wracam "spalona", obolała, czerwona. Chce zeby w tym roku bylo inaczej. Jak bezpiecznie się opalać? Jakie są zasady bezpiecznego opalania? Co wy robicie żeby ładnie, na brązowo się opalić, a przede wszystkim zeby sie nie "spalic" wlasnie..?! Co radzicie?