• Informacje na temat:

  jak się opalać na brązowo

Artykuły na temat: jak się opalać na brązowo
 • Opalanie: Jaki faktor najlepszy dla twojej skóry

  Nawet skóra z mankamentami może się pięknie opalić. Chroń ją na słońcu preparatem z filtrami UV. Zobacz, jaki faktor jest najlepszy dla ciebie.

 • Rozsądne opalanie

  ...dla osób o karnacji normalnej oraz ciemnej, których skóra opala się na brązowo. Natomiast mleczko o wyższym faktorze zapewni ochronę nawet bardzo wrażliwej na słońce skórze. Sun Ozon balsam do(...). Najważniejszym zabiegiem, który powinniśmy wykonać po opalaniu jest nawilżenie i odżywienie skóry. Wysuszony naskórek może się bowiem łuszczyć i stracić elastyczność. Wygląda to mało estetycznie...

 • Dlaczego skóra się opala?

  ...skóry właściwej. Te najbardziej oddalone w czasie - prowadza do nowotworów skóry, które pojawić się mogą nawet kilkanaście lat po ekspozycji słonecznej. Jak się opalać? Bezpieczny czas(...) oksydacyjny, w wyniku czego dochodzi do utlenienia melaniny występującej w skórze, co z kolei prowadzi do zabarwienia skóry na brązowo-szary kolor. Opalenizna pojawia się bardzo szybko i równie szybko znika...

 • W pierwszym artykule "Czym jest opalanie" pisaliśmy o promieniowaniu UV i konsekwencjach zażywania nieograniczonych "kąpieli słonecznych". Zastanówmy się teraz dlaczego niektóre osoby opalają się szybko i ładnie, a dla innych przebywanie na słońcu zawsze kończy się tylko poparzeniem.

 • Wybierz najlepszą ochroną dla swojej skóry

  Lubimy się opalać, ale słońce może zaszkodzić skórze. Zrób wiec wszystko, by plażowanie dodało ci urody, a nie ją odebrało.

 • Wybierz najlepszą ochroną dla swojej skóry

  Lubimy się opalać, ale słońce może zaszkodzić skórze. Zrób wiec wszystko, by plażowanie dodało ci urody, a nie ją odebrało.

 • 15 przykazań letniej pielęgnacji

  Dzieci uwielbiają lato, ponieważ więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Ale o tej porze roku są też narażone na poparzenia słoneczne, przegrzanie i komary! Jak ustrzec przed nimi dziecko?

 • Postaw na nogi

  ...jasnej skóry, np. Airbrush Legs Sally Hansen jest dostępny w trzech odcieniach: od bardzo jasnego do ciemnego. Barwiące żele do ciała nakłada się nieco dłużej, bo nie wnikają w skórę tak szybko jak(...) zakamuflujesz mocno kryjącymi fluidami do ciała. Od podkładów do twarzy różnią się wyższym stężeniem pigmentów. Ale nanosisz je na nogi tak samo jak make-up na policzki - wmasowujesz palcami lub...

 • ...oboje jestesmy karnacji rozowej raczej. ale ja opalam sie powoli, zloce sie stopniowo jak kurczak na roznie. na koncu wygladam zlociscie i zdrowo. moj...

Dyskusje na temat: jak się opalać na brązowo
 • Jak bezpiecznie się opalać?

  Niedługo wyjeżdżam na upragniony urlop!!! Jednak sen z powiek spędza mi fakt, ze zawsze wracam "spalona", obolała, czerwona. Chce zeby w tym roku bylo inaczej. Jak bezpiecznie się opalać? Jakie są zasady bezpiecznego opalania? Co wy robicie żeby ładnie, na brązowo się opalić, a przede wszystkim zeby sie nie "spalic" wlasnie..?! Co radzicie?