• Informacje na temat:

  jak się madrze odchudzac

Artykuły na temat: jak się madrze odchudzac
 • Jak mądrze schudnąć na wiosnę?

  Od czego zacząć odchudzanie? - Najpierw trzeba się przebadać, potem najlepiej skonsultować się z dietetykiem - Katarzyna Bosacka. Wizytę u specjalisty czy cateringu dietetycznego radzi nie traktować, jako luksusu, a inwestycję we własne zdrowie.

 • Jak mądrze schudnąć bez efektu jojo?

  .... Wtedy łatwiej będzie ci dostrzec, jakie popełniasz błędy, co cię tuczy i to wyklucz z jadłospisu. Jedz w spokoju i powoli. Tylko skoncentrowana na posiłku masz szansę szybciej poczuć, że już się(...) dnia to 4-5. Staraj się w każdym z nich przemycić jak najwięcej warzyw. Pomoc w tubce Skóra dojrzała nie jest tak jędrna jak młoda i podczas odchudzania może ucierpieć. Pamiętaj o jej prawidłowej...

 • Chudnij mądrze. Rusz się!

  ..." sprzyjające nie tylko zrzucaniu kilogramów, ale poprawiające jakość naszego życia: -  Zwiększa się sprawność mięśni, a gdy jesteśmy "dotlenieni"  łatwej zasypiamy -  Poprawia się kondycja.  Przestajemy np(...)Oczywiście, można schudnąć bez ćwiczeń. Tylko czy warto? Każda "dieta cud" sprowadzająca się do eliminacji jednego lub kilku składników pokarmowych przynosi szybkie, często spektakularne, ale...

 • Moje dziecko się odchudza

  Prawie połowa gimnazjalistek ma za sobą przynajmniej jedną próbę odchudzania się, a wiele z nich kilka. Dla rodziców to sygnał, że powinni być czujni. Pomiędzy zdrową dietą a obsesją na punkcie niejedzenia granica bywa cienka.

 • Znamy główny błąd w odchudzaniu

  ...7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Może on być pretekstem do tego, by skupić się na swojej kondycji - zastanówmy się, z jakimi problemami mamy najczęściej do czynienia i ile o nich wiemy.

 • Letnie pułapki odchudzania

  Na urlopie łatwo stracić kontrolę nad kaloriami. Ciepłe dni sprzyjają biesiadowaniu, chętniej też sięgamy po fast-foody, jemy gofry i lody. Wcale nierzadko zdarza się nam jeść więcej niż zwykle.

 • Substancje słodzące: Jak wybrać najlepszą?

  ...i nie zawiera kalorii, dlatego uznaje się ją za najzdrowszy słodzik. Jakie ma zalety: Hamuje łaknienie i apetyt na słodycze. Ma niemal zerowy indeks glikemiczny, więc nie wywołuje skoków cukru we(...), prawie nie mają kalorii, więc stosowane zgodnie z zaleceniami, nie przyczyniają się do powstawania otyłości, cukrzycy, próchnicy czy chorób układu krążenia. Sprawdź, który z nich będzie najlepszy...

 • Jak chudnąć, gdy zdrowie szwankuje?

  Ale jak to zrobić, gdy mamy np. chore serce, cukrzycę czy niedoczynną tarczycę? Przy przewlekłych chorobach boimy się ograniczeń dietetycznych.

 • Ewa Wachowicz: Jak wchodzę na górę, jestem silna

  Nie tylko gotowanie wypełnia jej życie. Są jeszcze córka, bliscy i... wspinaczka, i to w wysokich górach. Z ciepłej kuchni wyruszyła rok temu do Chile, by zdobyć najwyższy wulkan świata. Jurorka programu „Top Chef” w Polsacie, autorka „Ewa Gotuje” i książek kulinarnych, Ewa Wachowicz, zdradza nam też, dlaczego nie denerwuje się, stojąc w korkach.

 • Gaca: starajmy się na co dzień dostarczać sobie pozytywnych bodźców

  ..."Najpierw musimy poznać swój organizm" - tak o obudzeniu w sobie wojownika do walki w gubieniu zbędnych kilogramów mówi PAP Life Konrad Gaca. Dopiero później radzi wyznaczyć realny cel. "Starajmy się na co dzień dostarczać sobie pozytywnych bodźców" - zachęca.