• Informacje na temat:

  jak się kochac pod prysznicem

Artykuły na temat: jak się kochac pod prysznicem
 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Ja go kocham, a on śpi

  Chronobiologom nie wystarczają już skowronki i sowy, teraz dzielą nas na niedźwiedzie, lwy, delfiny i wilki. Lew ziewa, gdy wilk ma ochotę się bawić, niedźwiedź przerywa chrapaniem lekki sen delfina… Odmienne zegary biologiczne potrafią namieszać w niejednym związku. Jak je zsynchronizować?

 • Kochanie, zakochałem się

  To się zdarza. Mąż przyznaje, że kocha inną kobietę. Przysięga, że z nią nie spał, że łączy ich tylko chemia. Chciałby zerwać z tamtą, ale nie wie, jak się wyplątać. Co ma zrobić żona? Spakować walizki czy poczekać, aż mu przejdzie? A może zawalczyć o swój związek?

 • Kochana piana

  By zmienić łazienkę w prywatne spa, nie trzeba wiele. Wystarczy wolny wieczór, świeczka o zapachu wanilii, płyta z muzyką relaksacyjną i dużo piany. Rano obudzisz się jak nowo narodzona.

 • Seks w upały? Ryzykowna misja, która może się udać

  Większość z nas w czasie szalonych, afrykańskich upałów skupia się wyłącznie na tym, by przetrwać. Wszelkie czynności ograniczamy do minimum – w upale nie chce się jeść, myśleć, pracować, rozmawiać. Sport, obowiązki domowe, a nawet życie towarzyskie schodzą na dalszy plan. A co z seksem?

 • ...... – Jutro? – A dacie radę? – Jesteśmy profesjonalistami – z lekka się nadął jakby urażony. – Podpiszemy tylko niezbędne dokumenty i możemy działać. – Nie spytacie o powód? – To już nie nasza(...) osobistościami. Poszło nadzwyczaj gładko, zleceniodawca był bardzo zadowolony. – Zaraz, zaraz! – Poczułam, że robi mi się gorąco. – A jak wyglądał ten zleceniodawca? Podobny do pana? – podpytałam, obłudnie...

 • Miłość pod kroplówką

  Magda i Wojtek byli na skraju rozstania. On zdradził, bo czuł się samotny w małżeństwie. Ona, nie czując jego zainteresowania, uciekała w macierzyństwo. Po roku udawania, że nic się nie dzieje, postanowili zmierzyć się z kryzysem. Oto dziennik terapii, po której nauczyli się być razem od nowa. Uniknęli rozwodu, który w Polsce rocznie bierze 65 tysięcy par.

 • Jak dbać o urodę w każdym wieku

  W każdym wieku możesz być piękna, pełna życia i zniewalającego uroku. My podpowiemy ci, co robić, aby to osiągnąć!

 • Bon Jovi: dziękujemy, że nas kochacie

  ...wyobrażać kilka dziewczyn pod prysznicem. "Crush" spodobał mi się od razu, kiedy tylko Jon wymyślił ten kawałek. Pomyślałem, że jest odlotowy. Ma w sobie seks, moc i radość. "It's My Life" Jon(...) albo że ostatniej nocy byłem zdołowany. Chodzi mi o to, że to jedno słowo ma inne znaczenie dla poszczególnych słuchaczy. Richie: Niedobrze nam się robiło na samą myśl o piosenkach takich jak na...

 • Dlaczego wstydzimy się nagości?

  ...golas ma dziwne upodobania seksualne? I tak znowu wszystko sprowadza się do seksu. Jak nie dać się zwariować?  Wiele osób, stwarzając swój obraz "porządnego człowieka" wystrzega się sporej części(...), gdzie nie są narażeni na dzisiejsze, cywilizacyjne traktowanie nagości. Jak współcześnie odnosimy się do nagości? Czy postrzeganie jej nie jest zbyt nasycone seksem? Golas w łóżku Nagość...