• Informacje na temat:

  jak się dobrze calowac

Artykuły na temat: jak się dobrze calowac
 • Romantyczna Wieniawa całuje chłopaka

  Julia Wieniawa stara się dobrze wykorzystać swoje pięć minut - gra w serialach, nagrywa teledyski, bywa na ściankach. Sporym zainteresowaniem mediów cieszy się również związek Julii z aktorem, Antkiem Królikowskim. Aktorka właśnie podzieliła się z fanami romantycznym zdjęciem!

 • Chcesz coś zmienić? Dobrze zacznij!

  Pierwszy krok jest naprawdę niełatwy. Każdą aktywność trzeba jakoś zacząć: droga na siłownię i przebranie się w ciuchy do ćwiczeń mogą stanowić większe wyzwanie niż sam trening. Oto powód, dla którego dobre nawyki są tak pomocne - sprawiają, że przygotowania do aktywności stają się automatyczne - pisze Gretchen Rubin, autorka poradnika "Lepiej! 21 strategii, by osiągnąć szczęście", w którym...

 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  Je prawie tylko jabłka, jeździ głównie na rowerze. Na początku lat 70. XX wieku wspólnie z Malcolmem McLarenem założyła w Londynie jeden z najsłynniejszych butików na świecie. To tam zrodził się punk. W kwietniu Vivienne Westwood obchodzi 75. urodziny. I choć dziś jej firma jest znaną na świecie marką odzieżową, słynącą z kolekcji haute couture, projektantka wciąż czeka na rewolucję.

 • Dobrze, że byłeś

  Nie każda miłość jest na zawsze, nie każdy związek musi przetrwać. Zdarzają się jednak krótkie spotkania, po których nic już nie będzie takie samo. Kilka miesięcy z niezwykłym człowiekiem może zbudować wiarę w siebie, dodać sił, obudzić ambicje. Tatiana i Agnieszka przeżyły namiętność, która nauczyła je więcej niż związki trwające latami. To, co było bez przyszłości, tę przyszłość... zmieniło.

 • Całuj mnie...

  Najpierw są te niezdarne, skradzione ukradkiem, podglądane u innych. Z czasem stają się coraz bardziej namiętne, zachłanne, naturalne bądź wystudiowane. Pocałunki, bo o nich tutaj mowa, są istotnym elementem miłosnej gry. Pierwsze z nich pamiętamy równie dobrze jak Pierwszy Raz.

 • Jak pierwsza naiwna

  Rozsądne, samodzielne, czasem już po przejściach. Wydawałoby się, że takie kobiety potrafią ochronić siebie. A jednak Danka wpadła w ramiona Piotra jak w tragiczną pułapkę. Bez zabezpieczeń. Krystyna w ostatniej chwili uratowała się z finansowej katastrofy.

 • Przestań całować żaby. Czas rozejrzeć się za księciem z bajki

  Jeśli chcesz znaleźć swojego księcia, przestań włóczyć się dookoła stawu!

 • Tomasz Stockinger: Chciałbym się znowu zakochać

  Ale z wiekiem staje się coraz bardziej wybredny. SHOW opowiedział też o relacjach z eksżoną i namiętnych pocałunkach z Anną Dymną na planie „Znachora”. „Były prawdziwe”, wyznał.

 • Związek ze stażem: Jak odbudować bliskość?

  ..."Bo chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko" mówią słowa piosenki. Co zrobić, gdy to się stanie? Jak się zbliżyć do partnera?

 • Szykuje się nowy romans

  Czerwone dywany Hollywood wzbogaciły się o kolejną zakochaną parę. Tym razem są nią Sofia Vergara i Joe Manganiello. Mimo, że modelka na razie nie potwierdziła tych doniesień, źródła z jej otoczenia twierdzą, że w jej życiu właśnie rozpoczął się kolejny etap.

Dyskusje na temat: jak się dobrze calowac
 • Swieta prawda!

  Jak facet nie umie dobrze calowac to (...) z niego w lozku bedzie;) Wiec po co dalej sie wysilac?

 • doswiadczona:)

  poprostu sie uzaleznilam od jego czulosci i ciepla.Potrafil przez 3 godziny trzymac mnie w objeciach, przytulac, calowac i patrzyl na mnie tak jak maz nigdy...kiedys spedzilismy razem caly JEDEN dzien....Bylo mi tak dobrze, ze mialam ochote uciec z domu, nie wracac juz nigdy do meza.To byl tak wyjatkowy dzien.Od samego rana az do wieczora.bylismy nad jeziorem i spacerowalismy bez konca.Byl szampan