• Informacje na temat:

  jak rysować zwierzęta

Artykuły na temat: jak rysować zwierzęta
 • Rysujesz, co czujesz

  ...się rozumem, ale sercem. Często przez to cierpisz.  Twarze Cechuje cię duża tolerancja. Zarówno w stosunku do innych ludzi, jak i siebie samej. Dlatego w związku potrafisz dużo wybaczyć i nie(...). W uczuciach też nic nie jest dla ciebie proste, wszystko analizujesz, choć czasem nie ma się nad czym zastanawiać. Jeżeli kochasz i jesteś kochana, ciesz się z tego! Zwierzęta Gdybyś mogła, zajęłabyś...

 • Jak świętować Wigilię z maluchem

  Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, Boże Narodzenie zyskuje całkiem inny wymiar. Wraz z naszym ekspertem podpowiadamy, co możecie zrobić, by zarówno dla was, jak i dla maleństwa był to wyjątkowy czas.

 • Jak oderwać dziecko od komputera?

  Komputery, internet, telewizor, tablet oraz smartfony znajdują się w większości domów. W jakim stopniu są udostępniane dla dzieci jest kwestią indywidualną w każdej rodzinie. Ile konkretnie czasu nasze pociechy mogą spędzać przed ekranami, nie zostało ustalone jednoznacznie.

 • Jak świętować Wigilię z maluchem?

  Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, Boże Narodzenie zyskuje inny wymiar. Podpowiemy wam, co możecie zrobić, by zarówno dla was, jak i dla maleństwa był to wyjątkowy czas.

 • Jak nauczyć malucha higieny

  ...wypluło pianę i wypłukało usta wodą. Pozwalaj mu samodzielnie szczotkować ząbki. Jeżeli robi to niestarannie, pokazuj, jak je myć, np. metodą ruchów okrężnych tak, jak przy rysowaniu kółek. Rada dla(...) ciuszki będą wyglądać estetycznie. Prasowanie Rób to po każdym praniu. Pralka nie zawsze wypłukuje z tkanin resztki detergentów, a te mogą podrażnić delikatną skórę dziecka. Żelazko działa jak...

 • Zabawy sprzyjające koordynacji

  ..., chodzenia po równoważni i pisania w liniaturze. Jak wspomagać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej? Poniżej kilka przykładów. 1. Sortery Już z dwulatkiem możesz bawić się różnorodnymi sorterami - wkładajcie klocki do otworów właściwych pod względem kształtu. Dla starszych istnieją sortery z kształtami bardziej skomplikowanymi niż figury geometryczne - np. ze zwierzętami. Mamy tu ćwiczenie...

 • Psychozabawy dla przyjaciółek z użyciem długopisów i papieru

  Czy spotykamy się z okazji baby shower, urodzin przyjaciółki czy po prostu urządzamy damski wieczór, przyda się urozmaicić imprezę rysunkowymi psychozabawami. Podpowiadamy, co przygotować i jak interpretować testy.

 • "Pierwsze kroki wśród ludzi"

  ..."Pierwsze kroki wśród ludzi" to książka Hanny Olechnowicz. Lektura podpowie świeżo upieczonym rodzicom, jak budować relację z dzieckiem i jak stworzyć z nim prawidłową więź.

 • Dziewczyny na misji - przyjaciółki z LEGO Friends zmieniają świat po swojemu!

  ...dzieci do tego, aby wszystko co robią, robiły z sercem, odwagą i finezją. Wielkie przemiany zaczynają się od pozornie małych rzeczy. Takich jak zabawa z LEGO Friends.

 • Matka tropi w sieci

  Siedzi godzinami w internecie? Cóż, jak każdy w tym wieku. Ale kogo tam spotyka? Wiedza o tym, kto jest autorytetem nastolatków, może się przydać. Bo czasem blogerzy i youtuberzy mają na nich większy wpływ niż my. Postanowiłam poznać ten nieznany ląd. Przewodniczką będzie moja córka Róża. Chcecie iść z nami? Może być strasznie.