• Informacje na temat:

  jak rozkochać w sobie dziewczyne

Artykuły na temat: jak rozkochać w sobie dziewczyne
 • Brytyjska księżna jak dziewczyna z sąsiedztwa

  ...natychmiast zaprzyjaźnić. Jak to jest spędzać swój wolny czas z księżną Sussex? Bryony Gordon zna to z autopsji i chętnie dzieli się szczegółami znajomości z Meghan. Pojawiając się w najnowszym odcinku(...) królewskiego pałacu, dziennikarka stwierdziła, że spotkanie z Harrym jest "jak rozmowa z kumplem na kanapie przy filiżance herbaty". Zdradziła ona również, że świeżo upieczona księżna Sussex pomimo...

 • Edith Piaf: Mała kłamczucha

  Mierzyła zaledwie 147 centymetrów wzrostu, ale za sprawą wyjątkowego, chropowatego głosu rozkochała w sobie Francuzów, stając się niekwestionowaną narodową ikoną.

 • ​Faceci i miłość

  Superfacet powinien nie tylko wielbić twoje ciało, lecz także wytwarzać wibracje, od których szybciej zabije ci serce: powinien cię w sobie rozkochać! Jak oni kochają - analizuje Catherine Grey, autorka książki "Superfacet nie istnieje, i co z tego?".

 • "Przybić piątkę" Janet Evanovich

  Stephanie Plum - dziewczyna, która nie płacze i trzyma los na krótkiej smyczy, dzięki czemu rozkochała w sobie miliony amerykanek.

 • Wujek Fred zniknął bez śladu!

  Stephanie Plum – dziewczyna, która nie płacze i trzyma los na krótkiej smyczy, dzięki czemu rozkochała w sobie miliony Amerykanek.

 • Paść ofiarą Amora.

  Uwodzić, zauroczyć, zainteresować, rozkochać. Potrafię swoją wiedzę na te tematy przekazywać innym i aranżować owocne spotkania, bo sama wiele lat temu padłam ofiarą Amora.

 • Nowa królowa ludzkich serc

  Podczas oficjalnej wizyty książęcej pary w Kanadzie w pełni objawił się fenomen Catherine. Wszędzie, gdzie się pojawiła, zjednywała sobie sympatię ludzi.

 • Ja i przeciwna drużyna

  Marta, wychodząc za mąż za Szymona, nie wiedziała, że bierze ślub także z jego... byłą żoną. Bartek kocha Dorotę, ale wciąż się zastanawia, jak wypada na tle jej ekschłopaków. Z partnerem po przejściach nie da się stworzyć beztroskiej teraźniejszości. To pewne. Ale co zrobić, żeby ta przeszłość była wspomnieniem, a nie duchem, który dręczy?

 • Sprawdzony model

  ..."Jesteś jedyna!", "Jesteś wyjątkowy!", "Nigdy nie poznam kogoś takiego jak ty!" , mówią gwiazdy. A po rozstaniu... znajdują kopie utraconej miłości. SHOW zbadało to zadziwiające przywiązanie do jednego typu kobiety. Lub mężczyzny.

 • "Ugotowani" z gwiazdami "Masterchefa"!

  Tym razem zobaczymy jak doświadczeni specjaliści od kuchni - którzy na swoim koncie mają już udział w "MasterChefie" - radzą sobie bez czujnego oka Magdy Gessler. Na ręce będą im jednak patrzeć(...). Urodzona w Armenii, do Polski przyjechała za głosem serca. Marzy o tym, żeby rozkochać Polaków w smakach, które zna z dzieciństwa. W żyłach Charlesa Daigneault płynie zarówno krew kanadyjska...

Dyskusje na temat: jak rozkochać w sobie dziewczyne
 • rozkochać kogos a jaksie samemu zakochac??pomóżcie

  to jest długie ale pomózcie mi prosze!! rozkochać,czasami jest juz za późno:( znalam pewnego chlopaka od wielu lat,byla miedzy nami rożnica 7 lat a jak ma sie pietnaście lat to jest naprawde dużo(...) rodzinnej miejscowości oczywiscie przez przypadek,wiedzialam ze ma dziewczyne ze sa zareczeni wiec sie powstrzymywalam by powiedziec mu ze zaluje ze jako nastolatka nie chcialam sprobowac ze go odtracilam

 • Jak rozkochać w sobie dziewczyne?

  Mam taką kumpelkę (nic więcej) z którą lublimy sobie pogawędzić o różnych sprawach. Ostatnio rozmawialiśmy o relacjach damski męskich. I ona powiedziała mi, że każda kobieta ma swój słaby punkt. Jeśli facet "trafi" w niego w odpowiednich okolicznościach to sprawi, że ona się w nim zakocha. Nie mówie tu o punkcie G :) Co więcej, ponoć Wy kobietki dobrze wiecie co na was tak działa.... No to jak