• Informacje na temat:

  jak robić zdjęcia grupowe

Artykuły na temat: jak robić zdjęcia grupowe
 • Jak znaleźć miłość i nie dać się oszukać?

  ...jak witryna sklepu. Pokazujemy wystylizowaną, najlepszą wersję siebie. Kobiety często myślą, że jeśli trochę oszukają i podretuszują zdjęcia, to dzięki temu przyciągną faceta i doprowadzą do spotkania(...) nie wygląda jak osoba ze zdjęcia, to co ma sobie pomyśleć druga strona? Ma poczucie, że została oszukana. Bianca-Beata Kotoro: - Portale internetowe zaczynają się specjalizować. Na przykład...

 • Biegasz w maratonach. Dlaczego nie jesteś szczupła?

  ...kilogramów. I nic nie robi sobie z powtarzających się pytań: "Skoro tak dużo się ruszasz, jak to się dzieje, że nie chudniesz?". - Bieganie przy sporej nadwadze nie jest ani zdrowe, ani bezpieczne. Ale jeśli jest się ostrożnym, warto robić to, co sprawia nam przyjemność - tłumaczy Michał Łasiński, trener biegania.

 • Ojciec? Obecny!

  Kiedyś nie było go ranki i wieczory, a dzisiaj: karmi, przewija, bawi się, zamieszcza zdjęcia dzieci na Facebooku. Rewolucja. A jaka jest druga strona medalu? Taka, że zaangażowany tata często nie ma już czasu dla swojej partnerki. To nie jest dobre ani dla niego, ani dla niej, ani dla dziecka – mówi Michał Czernuszczyk, psycholog i terapeuta.

 • Olga Frycz: Świadectwo dojrzałości

  ...pieniędzy, jeździliśmy do Telewizji Kraków, gdzie jako publiczność klaskaliśmy podczas nagrań programów rozrywkowych. Płacili nam tyle, że można było zrobić zakupy w supermarkecie na kilka dni. Pamiętam, jak(...) herbatę. Zamaszysta kolorowa spódnica przykrywa ciążowe kształty. Wciąż jest drobna i dziewczęca. Ale chyba nie tak krucha jak kiedyś. Filigranowa, wrażliwa - tak bym cię kiedyś opisała. Zdziwiłam...

 • Krajobraz po rozwodzie

  Trach! Ciach! I po małżeństwie. Po rozwodzie możesz wyciąć nożyczkami twarz byłego męża ze wszystkich zdjęć. Ale z życia go przecież nie wymażesz. Tak jak nie wymażesz jego rodziców, którzy zaprzyjaźnili się z twoimi. Nie każesz też dziecku zapomnieć o wujku i cioci. Wszystkich powiązań nie da się przeciąć. I nie warto. O zerwanych więziach rozmawiamy z Anną Tanalską-Dulębą, psychoterapeutką.

 • Sekret lepszej połowy życia

  Przekroczenie magicznej sześćdziesiątki wielu z nas spędza sen z powiek. Ale czy słusznie? Teraz naprawdę możemy żyć przede wszystkim dla siebie. I to bardzo przyjemnie. Wystarczy tylko wiedzieć jak.

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  Smiley – maskotka grupy hoteli rodzinnych Kinderhotels i jednocześnie sposób kategoryzowania poszczególnych obiektów – to gwarancja najwyższej jakości usług zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Są tu tym samym, czym system gwiazdkowy w standardowym hotelarstwie.

 • Rodzinna układanka

  Jak usiąść do wigilijnego stołu z nowym partnerem i jego dzieckiem, z ojczymem i przyrodnim rodzeństwem? Nie zawsze się da. Jak w każdej grupie społecznej, tak w rodzinie patchworkowej możemy kochać, rywalizować, nienawidzić. Warto przestać żyć złudzeniami i zaakceptować fakt, że patchwork jest szczególną sztuką życia.

 • Nadia Sawczenko: Wolność jest w duszy

  ...przeze mnie niemałe problemy. Pamiętam, jak naczelnik ochrony wrzeszczał: "Zabierzcie jej łóżko! Może z niego zrobić karabinek maszynowy! Mały, ale karabinek!". Łóżko zabrali, ale już do końca dnia miałam(...), albo nie. I tyle. Wściekałaś się, że wciąż musisz z kimś walczyć, że co chwila natrafiasz na jakąś przeszkodę? - Gdybym się wtedy poddała, oznaczałoby, że można ze mną zrobić wszystko. A ja się nie...

 • Szczęśliwa miłość z internetu

  ...przeciągnęło, ale miłość przyszła później. Wspólny wyjazd, lato, morze. Trochę przeraziło mnie, że się zakochałam, ale co było robić... Oświadczył się w Paryżu, po jakimś czasie wzięliśmy ślub. Pięć lat(...)- Internet to tak samo dobre miejsce, by spotkać swoją drugą połowę, jak każde inne - twierdzi Ryszard (41 l.). - Może nawet lepsze... Wiadomo przynajmniej, że skoro tam trafiasz, to szukasz nowych...