• Informacje na temat:

  jak robić zdjęcia czarno białe

Artykuły na temat: jak robić zdjęcia czarno białe
 • Hybryda: Jak to nosić?

  Lubimy go, bo jest trwały i lśniący. Ale podobno niszczy paznokcie i wywołuje alergie. Manikiur hybrydowy - hit czy kit? Zapytaliśmy fanki, przeciwniczki i specjalistów. Sprawdziliśmy, jakie są najczęściej popełniane błędy i jak po nich naprawić paznokcie.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Jak urozmaicić swoje fotografie?

  Osoby, które pasjonują się fotografią, wiedzą, że poprawnie wykonane zdjęcie to za mało, żeby przyciągnąć uwagę odbiorcy. Jeśli chcesz, by twoje fotografie miały „to coś” postaraj się je urozmaicić. Jak to zrobić?

 • Czarno-białe kolory Agnieszki Dygant

  ...- Oczywiście nie jestem tak naiwna, jak Mariolka, ani tak sprytna jak Niania, ale po części są to moje cechy, używane w jakimś kontekście. Uważam się za osobę prostolinijną i szczerą i temu hołduję w życiu - powiedziała Agnieszka Dygant.

 • To one uczyły Polki, jak się ubierać. Ikony przedwojennej mody

  Greta Garbo, Gloria Swanson i Clara Bow? Bynajmniej! Prawdziwe elegantki w II Rzeczpospolitej marzyły raczej, by wyglądać jak Pola Negri, Jadzia Smosarska lub Zula Pogorzelska. Poznajcie kobiety, które niemal sto lat temu pokazały Polkom, jak się ubierać.

 • Filozofia jak kromka chleba

  ..., w których kulcie dorastała. Zdjęcia są czarno-białe, niektóre sprzed stu lat. Na jednym jest matka Marii - Hanna z Jaszczołtów pochodzących z litewskiego rodu Jadźwingów, córka lekarza(...), mówi głośno o eutanazji i etyce obywatelskiej, co przysparza jej zarówno sympatyków, jak i wrogów. - Z Marią poznaliśmy się na konferencji dotyczącej stereotypów płci, nieraz różnimy się w postrzeganiu...

 • 5 lat po tsunami. Jak dziś żyje się w Japonii?

  Ponad pięć lat temu w Japonii w ciągu jednego dnia zatrzęsła się ziemia, tsunami zniszczyło wschodnie wybrzeże wyspy, a w Fukushimie doszło do awarii elektrowni jądrowej. Wypadki te, określa się mianem jednej z największych katastrof naturalnych w historii. Tak wielkich, że z jej skutkami nie może poradzić sobie gospodarka świata. O tym, jak dziś wygląda życie na terenach dotkniętych tą tragedią...

 • Portret w półtonach

  O Grzegorzu Ciechowskim, charyzmatycznym poecie rocka, liderze Republiki i Obywatelu G.C., rozmawiamy w 60. rocznicę jego urodzin z przyjacielem artysty, pieśniarzem i malarzem Janem Wołkiem. I nic nie jest tu czarno-białe.

 • Za 50 lat nikogo nie będę szokować!

  Małe i dyskretne, duże i rzucające się w oczy. Kolorowe i czarno-białe, tematyczne i całkiem o niczym. Napisy, znaczki, obrazy, a coraz częściej prawdziwe dzieła sztuki. Gdzie? Na ciele.

 • Kinga Rusin: Dosyć pseudo-Wersalu

  ...było czekać kilka godzin. Celebrytka opublikowała czarno-białe zdjęcie z krótkim podpisem: "Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro...". Mąż celebrytki był bardziej wylewny. Na swoim Instagrmie opublikował niekorzystne zdjęcie Kingi Rusin. Do zdjęcia dołączona jest wypowiedź Majdana: "Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi...

Dyskusje na temat: jak robić zdjęcia czarno białe
 • Re: Jak przestawalam byc grzeczna dziewczynka.

  no Szmy mnie ubiegła,nogi to miałaś i masz :) a niektóre foty to za super akty mogłyby robić. Czarno-białe zdjęcia mają w sobie to coś ... Pozdrówka :))))

 • Re: Jak przestawalam byc grzeczna dziewczynka.

  no Szmy mnie ubiegła,nogi to miałaś i masz :) a niektóre foty to za super akty mogłyby robić. Czarno-białe zdjęcia mają w sobie to coś ...Pozdrówka :)))) no własnie napisałam Luciuu,ze to tzrecie od dołu jest rewelacyjne:))))