• Informacje na temat:

  jak przyzwyczaić dziecko do niani

Artykuły na temat: jak przyzwyczaić dziecko do niani
 • Babcia, niania, żłobek - najlepsza opieka dla twojego dziecka

  Musisz wrócić do pracy. Przed tobą trudna decyzja - komu powierzyć opiekę nad dzieckiem? Zatrudnić nianie, posłać dziecko do żłobka, a może lepiej poprosić o pomoc babcie? Do każdego z tych wariantów trzeba się przygotować.

 • Wolny jak Peszek

  ...moment dość obcesowo komentowała niania naszych dzieci, prosta kobieta ze wsi, która mówiła: "No, panie... Jak to z gołębiem? Po prostu zdarzyło jej się z Józefem i tyle". Mówiła to szczerze, bez żadnej(...) sztywno, jak robot, odtwarzać jakieś sekwencje zachowań czy powtarzać słowa popularnego psychologa. On może i dużo wie, ma doświadczenie, ale to nie on wychowuje moje dziecko, to ja mam je wychować...

 • Małe dziecko wielkie zmiany

  Wasz związek już nigdy nie będzie taki sam jak wcześniej, przed narodzinami kruszynki. Jednak żadne z was nie będzie żałować, że zostaliście rodzicami. Bo to naprawdę przygoda życia. Tym piękniejsza, że przeżyjecie ją razem.

 • Mama wraca do pracy - jak przygotować do tego maluszka?

  .... Przekaż rytuały Dobrze jest przekazać babci, niani do jakiego rytmu dnia dziecko jest przyzwyczajone. Pora snu, jedzenia, zabawy na dworze. Dzięki temu maluch nie będzie miał tylu szokujących zmian(...) sytuację i nowe osoby niż 2-3-latek. Przyzwyczajaj do butelki Jeśli karmisz dziecko mlekiem modyfikowanym, pokarm może przygotowywać niania. Jeśli karmisz piersią - pora, byś zaczęła korzystać...

 • Kourtney Kardashian chce ograniczyć Scottowi Disickowi prawa rodzicielskie

  ...samodzielnego zajmowania się dziećmi. Stworzyła specjalny harmonogram i wszystko idzie gładko, nawet gdy jest z nimi sama - podało źródło. - Ma do pomocy nianię, ponieważ pracuje, ale stara się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Są całym jej światem i uwielbia bycie matką. Kourtney kontroluje, co dzieje się u 32-letniego Scotta, ale nie przejmuje się już jego "ostatnimi wybrykami...

 • Magdalena Schejbal: Dobre rzeczy powstają z egoizmu

  ...- Jak jestem w pracy, to jestem w pracy, jak w domu, to w domu. Staram się nie przynosić pracy do domu, choć to nie zawsze jest możliwe - mówi aktorka Magdalena Schejbal. Zwłaszcza teraz, kiedy ponownie w górach toczy się mój życiowy plan B. Otwieram nowy rozdział w swoim życiu zawodowym, w nowej roli i nowej przestrzeni - dodaje jako współwłaścicielka Dworca, nowego miejsca na mapie Zakopanego.

 • Miłość zależy od naszej kreatywności

  O tym komu bardziej zależy na związku oraz jak podgrzewać żar uczuć między kobietą a mężczyzną rozmawiam z profesorem Zbigniewem Lwem-Starowiczem, ekspertem z zakresu seksuologii, psychiatrą i psychoterapeutą.

 • Katarzyna Bosacka: Żadna ze mnie dama

  W Polsce jest gospodynią programu o odżywianiu, w Kanadzie panią ambasadorową. Jak łączy te światy? Kasia opowiada nam też o swojej rodzinie i zmaganiach z dietą.

 • Odeta Moro: Zaczyna życie od nowa

  Dlaczego rozwód wyszedł jej na dobre? Czy wciąż wierzy w miłość? O jakim mężczyźnie dziś marzy? Jak wychowuje dorastającą córkę? Odeta w ogniu pytań SHOW.

 • Gram ale nie udaję

  Jak zobaczycie piękną czterdziestolatkę w ogrodniczkach na hulajnodze, to może być ona. Pewnie nie poznacie popularnej Zuzy z Przyjaciółek i Leny z Na dobre i na złe, bo Anita Sokołowska po zejściu z planu zmywa makijaż, zrzuca szpilki, bez kostiumu czuje się swobodniej. W rodzinie dostała dość akceptacji, by nie udawać kogoś, kim nie jest. Sama urządza mieszkanie, ma stary samochód. Próbuje...