• Informacje na temat:

  jak przyzwyczaić dziecko do niani

Artykuły na temat: jak przyzwyczaić dziecko do niani
 • Babcia, niania, żłobek - najlepsza opieka dla twojego dziecka

  Musisz wrócić do pracy. Przed tobą trudna decyzja - komu powierzyć opiekę nad dzieckiem? Zatrudnić nianie, posłać dziecko do żłobka, a może lepiej poprosić o pomoc babcie? Do każdego z tych wariantów trzeba się przygotować.

 • Małe dziecko wielkie zmiany

  Wasz związek już nigdy nie będzie taki sam jak wcześniej, przed narodzinami kruszynki. Jednak żadne z was nie będzie żałować, że zostaliście rodzicami. Bo to naprawdę przygoda życia. Tym piękniejsza, że przeżyjecie ją razem.

 • Mama wraca do pracy - jak przygotować do tego maluszka?

  .... Przekaż rytuały Dobrze jest przekazać babci, niani do jakiego rytmu dnia dziecko jest przyzwyczajone. Pora snu, jedzenia, zabawy na dworze. Dzięki temu maluch nie będzie miał tylu szokujących zmian(...) sytuację i nowe osoby niż 2-3-latek. Przyzwyczajaj do butelki Jeśli karmisz dziecko mlekiem modyfikowanym, pokarm może przygotowywać niania. Jeśli karmisz piersią - pora, byś zaczęła korzystać...

 • Kourtney Kardashian chce ograniczyć Scottowi Disickowi prawa rodzicielskie

  ...samodzielnego zajmowania się dziećmi. Stworzyła specjalny harmonogram i wszystko idzie gładko, nawet gdy jest z nimi sama - podało źródło. - Ma do pomocy nianię, ponieważ pracuje, ale stara się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Są całym jej światem i uwielbia bycie matką. Kourtney kontroluje, co dzieje się u 32-letniego Scotta, ale nie przejmuje się już jego "ostatnimi wybrykami...

 • Katarzyna Bosacka: Żadna ze mnie dama

  W Polsce jest gospodynią programu o odżywianiu, w Kanadzie panią ambasadorową. Jak łączy te światy? Kasia opowiada nam też o swojej rodzinie i zmaganiach z dietą.

 • Odeta Moro: Zaczyna życie od nowa

  Dlaczego rozwód wyszedł jej na dobre? Czy wciąż wierzy w miłość? O jakim mężczyźnie dziś marzy? Jak wychowuje dorastającą córkę? Odeta w ogniu pytań SHOW.

 • Czasem musi wrzeć

  Wie, że trudno z nią wytrzymać. Wymagająca, bezkompromisowa. Gdy Agnieszka Dygant coś planuje, a życie nie chce się do planu dopasować - tym gorzej dla życia. Podczas zdjęć do "Prawa Agaty" czasem słychać jej głos: „Tak? To ja wychodzę”. Wszyscy wiedzą, że to nie ona rządzi, tylko jej perfekcjonizm. Ale jest nadzieja. Osobą, która nie poddaje się jej władzy, jest synek Xawery. Bo dziecko tak ma...

 • Kobieta za bramą

  Papież Franciszek bawi się z jej córeczkami w chowanego. Mąż gwardzista należy do osobistej ochrony papieża. Magdalena Wolińska-Riedi jako jedyna Polka mieszka za murami najbardziej tajemniczego państwa. Wprowadziła się do Watykanu po ślubie z oficerem gwardii. Jak nowoczesna kobieta odnajduje się w świecie, który nie zmienia się od wieków?

 • Czego boi się pracująca mama

  Wróciłaś do firmy ciałem, ale myślami jesteś przy dziecku. Uważasz, że nie jesteś ani dobrą matką, ani pracownikiem. Podpowiadamy, jak radzić sobie z lękami.

 • Czego boi się pracująca mama

  Wróciłaś do firmy ciałem, ale myślami jesteś przy dziecku. Uważasz, że nie jesteś ani dobrą matką, ani pracownikiem. Podpowiadamy, jak radzić sobie z lękami.