• Informacje na temat:

  jak przyspieszyć przemiane materii

Artykuły na temat: jak przyspieszyć przemiane materii
 • Przyspiesz przemianę materii

  ...lepiej podkręcić metabolizm, czyli tempo w jakim organizm spala kalorie. Są proste sposoby, by to zrobić. Nie można tylko zapominać o tym, że są też czynniki niezależne od nas. Kobiety mają wolniejszą przemianę materii niż mężczyźni, w dodatku zmniejsza się ona z wiekiem. Wpływ na nią mają też uwarunkowania genetyczne i hormonalne. Posiłki jak w zegarku Choć słyszymy o tym wiele razy, trudno tak...

 • Jak zwiększyć tempo przemiany materii mając 50 lat

  ...ciała (twarz, ramiona, brzuch). Z wiekiem spowalnia także tempo przemiany materii. Metabolizm zależy od naszego wieku i czynników genetycznych, jednak istnieją sposoby na to, by je przyspieszyć(...) składników odżywczych, bez obciążania go nadmiarem tych, z którymi nie poradzi sobie już tak dobrze jak kiedyś. W okresie menopauzy zwiększa się ryzyko osteoporozy, dlatego w diecie powinny się...

 • Jak zmniejszyć apetyt

  Gdy hormony głodu, czyli grelina i leptyna, przestają działać prawidłowo, wtedy jemy większe porcje i więcej czasu upływa do momentu, gdy poczujemy się najedzeni. Zobacz, jak zapanować nad głodem.

 • Metabolizm: Jak go podkręcić, gdy zwalnia i… schudnąć

  Już po 30. roku życia przemiana materii zwalnia. Są sposoby, by temu zaradzić. Oto te, których nie znasz!

 • Podkręć metabolizm

  Stosujesz dietę i ćwiczysz, ale zbędne kilogramy nie znikają tak szybko, jak tego pragniesz? Dziś nasz ekspert podpowie, jak przyspieszyć przemianę materii.

 • Fakty i mity o metabolizmie

  Cała prawda o przemianie materii. Jak możemy ją przyspieszyć?

 • Jak docenić wiek 40+

  .... Warto też unikać potraw smażonych, które dodatkowo obciążają wątrobę. Podkręcamy przemianę materii Tempo metabolizmu można przyspieszyć. Ma na niego wpływ odpowiednia ilość snu (w tym wieku(...) należy je jeść niemal bez ograniczeń, bo m.in. zapobiegają wielu nowotworom. Słuchamy organizmu Jak rozpoznać, które dania nam służą? W tym wieku organizm często sam to podpowiada. Warto obserwować...

 • Jak schudnąć zgodnie z grupą krwi

  Na rynku pojawiają się coraz to nowe metody odchudzania. Jedną z najpopularniejszych jest dieta zgodna z grupą krwi. Wielbiciele tej metody mówią, że przede wszystkim jest ona zgodna z naturą oraz umożliwia schudnięcie bez efektu jo-jo. Dowiedz się, jakich zasad przestrzegać, aby w ten sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.

 • Adiponektyna - hormon osób szczupłych

  Dotychczas zwykło się mówić, że ci, którzy zawsze byli szczupli, mają szybszą przemianę materii, podczas gdy metabolizm osób otyłych jest wolniejszy. Naukowcy odkryli jednak, że istnieje jeszcze jeden czynnik, który wpływa na naszą wagę. Jest nim hormon adiponektyny.

 • 3 kuracje na lepszy metabolizm

  ...- Dlaczego nie mogę schudnąć? To pewnie wina zbyt wolnej przemiany materii – tak wiele z nas myśli... Rzeczywiście sporo w tym prawdy. Są jednak proste sposoby, by ją usprawnić i po prostu nie tyć.

Wideo na temat: jak przyspieszyć przemiane materii
 • Jak skutecznie przyspieszyć metabolizm?

  Metabolizm to podstawowa przemiana materii. Jego tempo w dużej mierze zależy od nas samych. Co zrobić, żeby proces przemiany materii funkcjonował poprawnie? Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

 • Jak skutecznie przyspieszyć metabolizm?

  Metabolizm to podstawowa przemiana materii. Jego tempo w dużej mierze zależy od nas samych. Co zrobić, żeby proces przemiany materii funkcjonował poprawnie? Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.