• Informacje na temat:

  jak przygotować się do sylwestra

Artykuły na temat: jak przygotować się do sylwestra
 • Odliczanie do sylwestra

  Zanim nadejdzie ten wyjątkowy wieczór, warto się do niego trochę przygotować. Jeszcze masz czas, aby poprawić kondycję włosów, odżywić skórę i… odjąć sobie parę lat.

 • Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Marzysz o spędzeniu sylwestra poza miejscem zamieszkania? Chcesz znać najpopularniejsze sposoby spędzania sylwestra przez Polaków? Podpowiadamy, jak sprawić, by noc sylwestrowa i noworoczny wyjazd były udane i bezpieczne.

 • Jak pomóc pupilom przetrwać sylwestra

  ...zależy, jak pupil zniesie sylwestrowe fajerwerki. Na zmianę nastroju szczególnie wyczulone są psy. Zamiast więc pocieszać i ciągle głaskać czworonoga, zachowuj się tak jak zwykle. Mów spokojnym głosem, nie karć zwierzaka za panikowanie, nie odpędzaj, ale też nie przytulaj, jakbyś chciała go przed czymś obronić, bo będzie się bał jeszcze bardziej.   Nie tylko domowe Ptaki, króliki, gryzonie...

 • Chcesz być piękna w Sylwestra? Zacznij działać już teraz!

  Koniec roku za pasem – na pewno powoli zaczynasz się zastanawiać, jak spędzić tą wyjątkową noc. Jeśli masz w planach zabiegi medycyny estetycznej, warto zacząć je już teraz, by do sylwestra cieszyć się ich efektami i piękną skórą.

 • Sylwester Wardęga: czym zajmuje się dziś?

  Znany Youtuber woli teraz liczyć wyświetlenia w tysiącach niż w milionach. Kilka miesięcy temu przestał być numerem jeden w Polsce, ale nie chce znowu być najpopularniejszy. – Lajki uzależniają. Mnie udało się już od tego oderwać, ale wielu Youtuberów tego nie potrafi – mówi Marcinowi Prokopowi Sylwester Wardęga.

 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  Czy można przeżyć sylwestra kilka razy w ciągu jednej nocy? Albo nauczyć się fotografii na tyle, by zrobić niezwykłe zdjęcia sztucznych ogni? Poznaj wyjątkowe pomysły na ostatni dzień roku.

 • Święta i Sylwester w Krakowie

  Krakowskie Targi Bożonarodzeniowe Tzw. jarmarki bożonarodzeniowe  z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, stanowiąc jedną z głównych atrakcji grudniowej turystyki w całej Europie. Krakowskie Targi Bożonarodzeniowe na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych na Rynku Głównym, znacząco wpływając na kulturalny i gospodarczy rozwój miasta. W tym roku targ rozpoczął się 30

 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  Maskarada jak w Wenecji, Sylwester w gorących rytmach samby albo gangsterska noc – to tylko niektóre pomysły na tematyczną imprezę sylwestrową. W tym roku Sylwester z motywem przewodnim to prawdziwy hit!

 • Po hucznej imprezie sylwestrowej trzeba posprzątać. Jeśli planujesz zaprosić znajomych do domu, przygotuj się, że mogą zaszaleć. Jak szybko i sprawnie usunąć ślady po nocnej zabawie?

 • Bądź gotowa na sylwestra!

  ...upięcia, możesz wybrać fale i loki swobodnie opadające na ramiona.  Jak to zrobić?  1. We włosy najpierw wetrzyj bardzo mocno utrwalającą piankę lub spray. Możesz też użyć kosmetyku unoszącego pasma(...) wygładzisz je, zwłaszcza zniszczone końce.  2. Za pomocą lokówki lub prostownicy (musisz trzymać ją równolegle do głowy, tak jak lokówkę na zdjęciu) układaj luźne loki i fale, nawijając grubsze pasma...

Dyskusje na temat: jak przygotować się do sylwestra
 • Re: jak schudnąc na sylwestra

  planów, których celem jest radykalna poprawa naszego wyglądu. Prawda jest taka, że aby najlepiej przygotować się do sylwestrowej nocy powinniśmy zacząć dbać o nasze ciało z pewnym wyprzedzeniem. Warto więc kilka miesięcy wcześniej zapisać się do klubu fitness lub zacząć korzystać z pomocy trenera osobistego. Dzięki mobilizacji i motywacji do działania, jakiej są w stanie dostarczać nam trenerzy