• Informacje na temat:

  jak przetrwać związek na odleglosc

Artykuły na temat: jak przetrwać związek na odleglosc
 • Jak utrzymać związek na odległość

  ...o jego wyjeździe. Klamka zapadła. On pojechał, ty wróciłaś do pustego mieszkania i zamartwiasz się, jak ta rozłąka wpłynie na wasz związek. Może nie będzie to proste, ale jeśli się postaracie, nic nie powinno zaszkodzić waszym relacjom. Jak trzeba je pielęgnować? Postarajcie się ustalić czas powrotu Psychologowie twierdzą, że większość związków na odległość nie jest w stanie przetrwać dłużej niż...

 • Jak przetrwać długą rozłąkę

  Udany związek na odległość - to naprawdę jest możliwe. Co możesz zrobić, by rozstanie nie pogorszyło waszych wzajemnych relacji?

 • Rozdzieleni w związku

  Jak stworzyć szczęśliwy związek, gdy dzielą was kilometry?

 • Takiego szczęścia życzę wszystkim!

  Co jest ważniejsze: miłość czy praca? Czy złości ją paparazzo nocujący w krzakach pod domem? Czy rozbiła związek swojego męża? Tak szczerego wywiadu jeszcze nie było!

 • Miłość ocalona

  Zaczęli wszystko od nowa! Ponownie ustalili datę ślubu i pogodzeni przyjechali razem do Polski. Co jeszcze zrobili, by uratować związek?

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

 • Dziewczyny, sięgajcie gwiazd!

  Jak wygląda życie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? Czy ludzie osiedlą się na Marsie? Czy kobiety są lepszymi astronautkami niż mężczyźni? O podboju kosmosu i kobietach w tej zdominowanej przez mężczyzn branży opowiada Libby Jackson, jedna z największych brytyjskich ekspertek w dziedzinie kosmologii i kierowniczka programu kosmicznego UKSA.

 • Kanony kobiecego piękna

  Rozmiar zero, duży biust, nogi do nieba, długie blond włosy. Ideał kobiety? Niekoniecznie. Fizyczne piękno było i jest różnie rozumiane zarówno na przestrzeni lat, jak i w rozmaitych rejonach świata...

 • Krajobraz po rozwodzie

  Trach! Ciach! I po małżeństwie. Po rozwodzie możesz wyciąć nożyczkami twarz byłego męża ze wszystkich zdjęć. Ale z życia go przecież nie wymażesz. Tak jak nie wymażesz jego rodziców, którzy zaprzyjaźnili się z twoimi. Nie każesz też dziecku zapomnieć o wujku i cioci. Wszystkich powiązań nie da się przeciąć. I nie warto. O zerwanych więziach rozmawiamy z Anną Tanalską-Dulębą, psychoterapeutką.

 • Horoskop miłosny na 2013

  Nie jesteście pewni waszej wspólnej przyszłości? Nuda i rutyna na dobre zadomowiła się w waszym związku, a wy bezradnie rozkładacie ręce nie wiedząc co robić, by znowu było jak dawniej? Miłosny horoskop na 2013 rok, da wam wskazówki i podpowie jak rozprawić się z marazmem w związku.

Dyskusje na temat: jak przetrwać związek na odleglosc
 • Re: mój związek nadal trwa i ma się świetnie

  mam to samo zdanie.. "wytrzymalismy" na odleglosc prawie 5 lat.. bylo ciezko.. nie powiem.. ale warto.. teraz jestesmy razem.. i jest cudownie.. byc moze gdybysmy sie rozstali.. poznalibysmy kogos.. i bylisbysmy szczesliwi juz wczesniej.. ale nie zaluje.. kocham GO.. i uwierzcie.. dla prawdziewej milosci warto czekac.. nawet bardzo dlugo,,,