• Informacje na temat:

  jak przekonać rodzicow do imprezy w domu

Artykuły na temat: jak przekonać rodzicow do imprezy w domu
 • Muniek i Jan Staszczyk: Rodzice modlili się za mnie w Medziugorje

  Całe lata prowadził życie rockmana – były imprezy i używki. Bolało go, gdy dorosły już syn popełniał te same błędy. Muniek błagał Maryję, by uwolniła Janka od tego świństwa – tak jak kiedyś wyzwoliła jego.

 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Jak pierwsza naiwna

  Rozsądne, samodzielne, czasem już po przejściach. Wydawałoby się, że takie kobiety potrafią ochronić siebie. A jednak Danka wpadła w ramiona Piotra jak w tragiczną pułapkę. Bez zabezpieczeń. Krystyna w ostatniej chwili uratowała się z finansowej katastrofy.

 • Ewa Wachowicz: Jak odnaleźć miłość

  ..."Wystarczy dobrze się rozejrzeć”, przekonuje Ewa. W rozmowie z SHOW opowiada o świętach, relacji z nastoletnią córką i domu rodzinnym. Zdradza też, dlaczego nie wróci do polityki.

 • Nie rodzić po ludzku

  Jak z tym żyć? Jak się pogodzić? Muszą znosić pełne troski pytania, dobre rady, niezamierzone złośliwości. I przekonują, że dwie osoby to też rodzina, a kobieta, która nie ma dzieci, zasługuje(...). - Następnego dnia rano kawa jak zwykle, rozmowa, wyjście do pracy, obiad. Nic się nie zmieniło. Ale już było wiadomo, że ja jestem nie-mamą, a Marek nie-tatą. Żadnych złudzeń. Co czułam? Rozpacz...

 • Komuna jak rodzina

  .... Zastanawiają się, jak będzie z ogrzewaniem starego domu i czy koszty utrzymania nie wzrosną drastycznie. Na razie są przekonani, że komuna się sprawdziła. Plusy życia razem? - Ciągle coś się w naszym(...)30-letni Smaku, pracownik agencji reklamowej mówi z ożywieniem: "Zamieszkałem w komunie". Nie kryję zaskoczenia i jak wszyscy mam z komuną jednoznaczne skojarzenia. Zamiast wieści o ślubie, dzieciach...

 • Koniec gimbazy?

  ...i towarzyska, w jakiej się znajdują. I to, że sobie z nią nie radzą. - Jeśli pojawiają się problemy w domu - z komunikacją, między rodzicami - wpływa to na zachowania nastolatków. Mają wtedy skłonność do(...) środowiska, które z jakichś powodów nie jest dla młodego człowieka korzystne, czy wcześniejsze wyprowadzenie się z domu, co również może mu pomóc. A istnienie gimnazjów wyspecjalizowanych (artystycznych...

 • Burzę wam porządek

  Nastolatka z Łomży, która naoglądała się teledysków w MTV i postanowiła zostać gwiazdą. Rzuciła się w show-biznes, choć mama mówiła: "Będziesz miała pokręcone życie". Sprawdziło się. Ale w końcu wszystko przestało smakować: imprezy, romanse. Marika jednak umiała się w tym zatrzymać. I na scenie, i w życiu zaczyna od nowa. Nawet imię jest nowe: Marta.

 • Jeden dzień w Gdyni

  Na najważniejszym festiwalu polskiego kina całymi dniami ogląda się filmy. Ale tak samo ważne jak projekcje są… lans na deptaku, branżowe bankiety i tajne imprezy w pokojach hotelowych. Tuż przed 38. edycją zdradzamy, jak wygląda drugie życie bohaterów festiwalu. Plotki, anegdoty i wpadki specjalnie dla TS opowiadają gdyńscy bywalcy.

 • Ustawione

  .... Marta i Marek, oboje po 29 lat. Dwa lata żyli we czworo. Ona, on i jej rodzice w czterystumetrowym domu, 50 kilometrów od Warszawy. Wejścia do domu były osobne, ale kuchnia wspólna. Marek nalegał, żeby(...). A do tego w Markach pod Warszawą. Wystarczyłyby dwa pokoje, ale bliżej uniwersytetu. Jednak lokalizacji rodzice nie konsultowali, podobnie jak wystroju - mówi. - "Urządziłaś sama?! - Iwona krzyczy do...