• Informacje na temat:

  jak prawidłowo myć włosy

Artykuły na temat: jak prawidłowo myć włosy
 • Jak prawidłowo myć włosy?

  Ta z pozoru prosta czynność również ma swoje sekrety. Sprawdź, jak naprawdę powinno się to robić!

 • Piękne i gęste włosy - jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

  Częste farbowanie, stosowanie preparatów stylizujących, a także modelowanie z użyciem urządzeń termicznych sprawia, że coraz trudniej jest nam utrzymać piękny, zdrowy wygląd włosów. Jak je pielęgnować, by im nie zaszkodzić?

 • Włosy zimą: ważniejsza pielęgnacja czy stylizacja?

  Zima niewątpliwie nie sprzyja pięknej fryzurze. Najbardziej dokuczliwy bywa brak objętości - szczególnie, gdy posiadamy cienkie, delikatne włosy. Choć zabiegi stylizacyjne bywają pomocne, nie możemy zapominać o prawidłowej pielęgnacji.

 • Pomocy, tracę włosy!

  ...opinia głosi, że kondycja włosów idzie w parze z kondycją paznokci. Jeśli jedno nam się "sypie", to musimy spodziewać się za chwilę problemu z drugim. - Nie zawsze tak jest, choć zarówno włosy, jak(...) włosy. Kluczowa jest tu przyczyna. Niektóre kobiety niepokoją się na widok kilku włosów na ubraniu. Jak ocenić, czy faktycznie mamy problem, czy tylko jesteśmy przewrażliwione? - Powinnyśmy się...

 • Włosy mocniejsze od zaraz

  Coraz więcej z nas ma problem z gęstością i grubością pasm. Brytyjscy lekarze ogłosili już nawet "epidemię osłabienia włosów". O to, jak się jej nie poddać, pytamy pięciu doświadczonych ekspertów.

 • ...przetłuszczać. Regularne mycie służy włosom: oczyszcza z obciążających je zanieczyszczeń i sebum, pobudza ukrwienie skóry głowy i dotlenia mieszki włosowe. Trzeba tylko wiedzieć, jak prawidłowo je myć(...) zniszczonym włosom mogą pomóc wyłącznie radykalne metody - koniecznie przeczytaj ten artykuł. MIT nr 1: Zniszczone włosy należy rzadziej myć "Przetłuszczone włosy szybciej się regenerują i nie są tak...

 • Zniszczone włosy? Zadbaj o nie już od dziś!

  ...przetłuszczać. Regularne mycie służy włosom: oczyszcza z obciążających je zanieczyszczeń i sebum, pobudza ukrwienie skóry głowy i dotlenia mieszki włosowe. Trzeba tylko wiedzieć, jak prawidłowo je myć(...) zniszczonym włosom mogą pomóc wyłącznie radykalne metody - koniecznie przeczytaj ten artykuł. MIT nr 1: Zniszczone włosy należy rzadziej myć "Przetłuszczone włosy szybciej się regenerują i nie są tak...

 • Piękne włosy 24 godziny na dobę

  Tworzą twój image. Podkreślają charakter, styl i osobowość. Są wyrazem twojego stosunku do świata i do samej siebie. Sprawdź, co robić, aby twoje włosy olśniewały, hipnotyzowały i zawsze były in fashion.

 • Najprostsze domowe sposoby pielęgnacji włosów

  Twoje włosy straciły objętość albo ci wypadają? Są tak suche i zniszczone, że nie możesz sobie z nimi poradzić? Oto kilka domowych sposobów, by doprowadzić je do porządku.

 • Sztuka mycia włosów

  Dlaczego, mimo że używasz bardzo dobrych szamponów, twoim włosom brakuje witalności? Bo, zdaniem fryzjerów, nie umiemy ich prawidłowo myć!

Wideo na temat: jak prawidłowo myć włosy
 • Jak prawidłowo myć i odżywiać włosy?

  Jak prawidłowo myć i odżywiać włosy? Wyjaśnił to w "Dzień Dobry TVN" Piotr Wasiński, stylista fryzur. Dlaczego należy dwa razy myć głowę? Jak prawidłowo osuszyć włosy? 9DDTVN/X-news)

 • Jak prawidłowo myć włosy?

  Ta z pozoru prosta czynność również ma swoje sekrety. Sprawdź, jak naprawdę powinno się to robić!

Dyskusje na temat: jak prawidłowo myć włosy