• Informacje na temat:

  jak pozbyć się myszy

Artykuły na temat: jak pozbyć się myszy
 • Jak pozbyć się myszy, owadów i mrówek

  Chcesz wypocząć w swoim domu lub ogródku, ale męczące owady i uciążliwe gryzonie nie dają Ci spokoju? Dowiedz się, co zrobić, by nieproszeni goście szybko wynieśli się pod inny adres.

 • Jak spać, by się wyspać

  W młodości uważaliśmy, że sen to strata czasu. Pamiętam, jak ekscytowaliśmy się krążącą w szkole informacją, że godzina snu w wannie zastępuje całą noc. Dr Michał Skalski : - I chyba krąży ona(...) szczepu myszy nasilają się zmiany typowe dla choroby Alzheimera. Pozbawione snu zwierzę umiera w ciągu trzech tygodni, ponieważ tylko we śnie następuje odbudowa tkanek i regeneracja uszkodzeń...

 • Dzięki niemu szybko pozbędziesz się kilogramów!

  O tym, że w chłodzie nasz organizm spala więcej kalorii i mniej przybieramy na wadzę, albo nawet szybciej chudniemy, nikogo nie trzeba przekonywać. Badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley odkryli właśnie, jak dokładnie ten proces przebiega. I zapowiadają, że być może da się go wykorzystać... nie marznąc. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo "Molecular Cell".

 • 7 powodów by więcej się ruszać

  ...kości i sprawne stawy Zarówno kości, jak i stawy mogą zanikać (podobnie jak mięśnie). Trzeba je regularnie obciążać za pomocą wysiłku fizycznego. Gdy ćwiczymy, zwiększa się wytwarzanie nowej(...) opublikowane w piśmie "The Lancet" wykazało, że siedzący tryb życia jest tak groźny, jak... palenie papierosów. W równym stopniu przyczynia się np. do chorób serca. Ważne: Powinniśmy maszerować...

 • O ich bytności świadczą bobki, pojawiające się szkody, jak pogryzione szafki i nieprzyjemny zapach. Ale ci dzicy lokatorzy mogą też roznosić choroby! Rewia podpowiada, jak bez użycia chemii pozbyć się myszy.

 • Dobre bakterie

  Gdyby z naszego ciała zniknęły wszystkie bakterie, wirusy i grzyby (tzw. mikrobiom), to stalibyśmy się ok. 2 kg lżejsi. Czy wobec tego nie lepiej się ich pozbyć?

 • Na zielonej trawce bez strachu przed kleszczami

  Choć maleńkie, budzą w nas postrach. Słusznie się ich obawiamy, bo potrafią wyrządzić niemałą szkodę. Kleszczy się nie pozbędziemy, ale możemy na różne sposoby zniechęcić je do ataku i osłabić ich siłę rażenia!

 • ......Właściwie to urodziłam się w wieku lat..nastu. Wyklułam się z otoczki schematu szarej myszy pewnego ponurego dnia, drugiej połowy pazdziernika, kiedy...

 • Kot: Przykład skutecznego marketingu

  Współczesny kot domowy jest klasycznym przykładem skutecznego marketingu niszowego. Ten potomek dzikiego kota afrykańskiego przyciągnął uwagę człowieka mniej więcej w tym samym czasie, gdy pierwsze społeczności rolnicze zjednoczyły się tysiące lat temu nad brzegami Nilu.

 • Sześć zalet posiadania kota

  Kot czy pies? To odwieczne pytanie miłośników zwierząt, którzy planują przygarniecie czworonoga. Jeśli jednak myślisz o kociaku, poznaj wszystkie plusy tego tajemniczego i niezależnego, a zarazem bardzo czułego stworzenia. Dzięki temu utwierdzisz się w przekonaniu, że to może być najlepszy wybór!