• Informacje na temat:

  jak powstrzymac placz

Artykuły na temat: jak powstrzymac placz
 • Jak być szczęśliwą?

  Zapytaliśmy doświadczonych terapeutów o ich przepisy na szczęście w życiu. Na to, jak dogadywać się z partnerem i wychować mądre dzieci. Bez względu na to, z czym się borykamy, te rady wskażą nam(...). Warto zacząć od uświadomienia sobie, że myśli, nawet te, których nie wypowiadamy, stają się rzeczywistością. Bo wpływają na to, co robimy, jakich dokonujemy wyborów i jaka jest w efekcie jakość...

 • Jak się zachować?

  ...została bez uprzedzenia zwolniona. Jak ty powinnaś się wtedy zachować? Co powiedzieć? A może lepiej się nie odzywać, nie narzucać, by nie być posądzonym o wścibstwo i nadgorliwość? Nie udawaj, że nic się(...) się spontanicznie. Możesz bać się zareagować ze strachu, że kogoś urazisz, albo że zostaniesz potraktowana jak biurowa sensatka, szukająca tematów do plotek . Bardzo ważne, byś postępowała niezwykle...

 • Rozmawiaj zamiast wrzeszczeć

  Odkąd Nikola zaczęła dojrzewać, jakiś diabeł w nią wstąpił. Najpierw na wszystko reagowała płaczem, a teraz o wszystko się kłóci. Nie ma żadnych koleżanek, z nikim się nie dogaduje, w ogóle nie potrafi rozmawiać.

 • Złość, żal, łzy - jak sprawić, by działały oczyszczająco

  W dzieciństwie nie raz słyszałaś, że grzeczna dziewczynka nie okazuje złości, nie użala się i nie płacze. I w ten sposób nauczyłaś się tłumić te "złe" emocje. Tymczasem nie wyrażone mogą wyrządzić ci wiele szkody. Zobacz, jak mądrze sobie z nimi radzić.

 • Trudna walka o dobre imię

  Na scenie kipi energią, poza nią płacze i przeprasza fanów. Czy Ewie uda się odbudować wizerunek po tym, jak spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu?

 • Złość się na zdrowie

  Złość, smutek, radość to emocje, których nie wolno tłumić. Zobacz, jak wyrażać je we właściwy sposób i dlaczego ich skrywanie szkodzi.

 • Buduj poczucie własnej wartości

  To, czy będziesz się czuła dobrze sama ze sobą, zależy od tego, jak będziesz siebie traktować każdego dnia. Poczujesz się wartościowa, kiedy będziesz traktować siebie jak kogoś wartościowego- pisze Patrycja Załug, autorka książki "Codziennie pewna siebie".

 • Przestań się oszukiwać

  Każdy ma swoją historię, osobistą narrację, która decyduje o sposobie myślenia i podejmowania decyzji. Czasami pozornie nieistotne zdarzenie ma wpływ na całe życie. Tworzy się pewne ,,kłamstwo", na którym budujemy siebie i nasze zachowanie. Jak odnaleźć w sobie taką fałszywą narrację i świadomie ją zmienić zdradza dr John Sharp w swojej najnowszej książce ,,Odblokuj się".

 • Razem prowadzimy biznes, który nazywa się „rodzina”

  Związek wysokiego ryzyka - oboje piękni i popularni, przyciągają spojrzenia, budzą namiętności. Uchodzą jednak za małżeństwo idealne. Jak im się to udaje?

 • Mamo, chcę schudnąć!

  No tak, jest pulchne. Gdy biega, dostaje zadyszki. A przecież je tyle, co wszyscy! W końcu ktoś jednak mówi: "Pani dziecko za dużo waży. Musi schudnąć". Jak powiedzieć siedmiolatkowi czy dwunastolatce, że mają nadwagę? Zmotywować do zrzucenia dodatkowych kilogramów? Żadna dieta cud nie sprawi, że twoje dziecko zeszczupleje i utrzyma formę na dłużej. Ono samo musi tego chcieć - mówi Magdalena...

Dyskusje na temat: jak powstrzymac placz
 • to jakby o mnie

  pozbyc z domu, planowala za nas czasem robila, nie mozna bylo jej powstrzymac. a jak sie wsciekala jak nie bylo zrobione jak ona sobie obmyslila..... przeszlo, przezylam myslalam no, odpuscila sobie(...) mojego dziecka zaczela mowic syneczku. nie to juz byl koniec awantura, placz, tlumaczenia, zgoda, zrozumienie i tak 2 razy dziennie przez 3 tygodnie noramlnie jakbym rozmawiala ze sciana. pogodzil nas