• Informacje na temat:

  jak powinien wyglądać codzienny demakijaż

Artykuły na temat: jak powinien wyglądać codzienny demakijaż
 • Demakijaż ważniejszy niż makijaż

  Każda z nas zdaje sobie sprawę z konieczności demakijażu. Niestety, często zapominamy o tym, by wieczorem zmyć z siebie wszystkie kosmetyki. Dlaczego powinnyśmy o tym pamiętać i czym może grozić rezygnacja z demakijażu?

 • Młodsza o pięć lat!

  Nie wierz, że istnieją metody, dzięki którym odmłodniejesz o kilkanaście lat. Jest za to wiele sposobów, by wyglądać... o kilka lat mniej!

 • Urodowe grzeszki - jak złagodzić ich skutki

  Warunki, w jakich żyjemy, używki, złe nawyki szkodzą naszej skórze. Można jednak polepszyć jej kondycję, stosując odpowiedni program pielęgnacyjny.

 • Gęste brwi i rzęsy

  Chcesz, żeby rosły jak szalone? W takim razie o oprawę oczu musisz dbać na co dzień, korzystając z naszych bezcennych rad.

 • Oko w pięknej oprawie

  Chcemy, żeby rzęsy były długie, gęste i zalotnie podkręcone. A one tymczasem kapryszą - rosną jak chcą, są słabe, przerzedzają się i wypadają.

 • Postaw na nogi

  ...do codziennych zabiegów upiększających masz dodać jeszcze makijaż nóg? Jeśli chcesz dobrze wyglądać w krótkiej spódnicy, warto. Parę kosmetyków, kilka prostych gestów i znikną: czerwone punkciki po(...) jasnej skóry, np. Airbrush Legs Sally Hansen jest dostępny w trzech odcieniach: od bardzo jasnego do ciemnego. Barwiące żele do ciała nakłada się nieco dłużej, bo nie wnikają w skórę tak szybko jak...

 • Okolice oczu są najbardziej podatnym na starzenie fragmentem naszej twarzy. Delikatna i wrażliwa skóra wokół oczu jest tak cienka jak skrzydło motyla. Na powiece ma zaledwie pół milimetra grubości oraz niewielką ilość podtrzymujących ją włókien kolagenowych i elastynowych.

 • 360 stopni wokół oka

  Okolice oczu są najbardziej podatnym na starzenie fragmentem naszej twarzy. Delikatna i wrażliwa skóra wokół oczu jest tak cienka jak skrzydło motyla. Na powiece ma zaledwie pół milimetra grubości oraz niewielką ilość podtrzymujących ją włókien kolagenowych i elastynowych.

 • Zima z Clareną - zadbaj o siebie, obdaruj bliskich

  Zimą nasza skóra wymaga szczególnej uwagi i to nie tylko podczas śnieżnego szaleństwa w górach, ale przede wszystkim na co dzień. Znowu więc stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniej dla siebie pielęgnacji. Dodatkowo chętnie kupiłybyśmy jakiś dobry kosmetyk na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby. Tylko jak wybrać ten odpowiedni?

 • Grzeszki bizneswoman wychodzą... przez skórę

  Na współczesnej kobiecie ciąży wiele obowiązków. Nie dość, że musi być perfekcyjna w pracy i w domu, to jeszcze ma wyglądać jak... milion dolarów. A nie wszystko da się ukryć pod warstwą podkładu(...), lepiej położyć się o te kilka minut wcześniej. "Pamiętajmy o dokładnym demakijażu, bo w nocy cera od niego odpoczywa i dzięki temu rano zyskujemy promienną i wypoczętą twarz" - mówi Karolina Broniś...