• Informacje na temat:

  jak powiedzieć szefowi ze jest się w ciąży

Artykuły na temat: jak powiedzieć szefowi ze jest się w ciąży
 • Do Auschwitz trafiła w trzecim miesiącu ciąży. Przeszła przez piekło

  ..."Tuliłam go od porodu przez dziewięć dni. W Auschwitz było tyle łez i wrzasku, a on nie zapłakał ani jeden raz. Spojrzał na mnie pewnego dnia... miał niebieskie oczy" - wspomina Leokadia Rowińska, która do obozu w Auschwitz trafiła będąc w trzecim miesiącu ciąży. To jedna z dwunastu bohaterek, których losy Sylwia Winnik opisała w książce "Dziewczęta z Auschwitz".

 • Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe

  Dziś nikomu nie opłaca się za darmo, za pomocą telewizji, edukować grubasa, jak ma jeść, żeby chudnąć. - Dziś odchudzanie to biznes, w którym liczą się pieniądze i handel emocjami - mówi Barbara Markowska.

 • Gdy jesteś w ciąży i pracujesz...

  Jesteś w ciąży i boisz się o tym powiedzieć szefowi? Zastanawiasz się, w jaki sposób ukryć swój stan jak najdłużej?

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Szefie jestem w ciąży...

  Zastanawiasz się, kiedy i w jaki sposób powinnaś powiedzieć pracodawcy, że spodziewasz się dziecka? Oto nasze wskazówki.

 • Koleżanka z pracy. Ile i co możesz jej powiedzieć?

  Warto zwierzać się ze wszystkiego? A może bezpieczniej pewne sprawy przemilczeć?

 • Szefie... Musimy porozmawiać

  Spotkania z przełożonym to najczęściej ciężki stres, szczególnie jeśli musimy się rozmówić we własnej sprawie, chcemy go do czegoś przekonać albo przyznać się do błędu. Jak się do tego przygotować?

 • Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka!

  W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że królowa Elżbieta i cała królewska rodzina są wniebowzięci.  Ciążowe dolegliwości Księżna Kate cierpi na mdłości, tak samo jak w przypadku ciąży(...) w Marylebone. Jej pobyt trwał zaledwie jedną noc, mimo to brytyjskie media spekulowały, że przyczyną może być złe samopoczucie Kate w ciąży. Wystarczyły kilka dni, by plotki się potwierdziły...

 • Nie będę żałować

  Ciepła, radosna, z poczuciem humoru, a jednocześnie ambitna i konsekwentna. Beata Tadla wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Swojej pracowitości i odwadze. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Ani w pracy, ani w życiu osobistym.

 • Wcale nie musisz być perfekcyjna. Naucz się odpuszczać!

  Czy codziennie kładziesz się spać z wyrzutami sumienia, że nie zrobiłaś wszystkiego? Spokojnie! Nie musisz przecież być supermanką!