• Informacje na temat:

  jak powiedzieć swojemu chłopakowi ze nie potrafi się calowac

Artykuły na temat: jak powiedzieć swojemu chłopakowi ze nie potrafi się calowac
 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  Je prawie tylko jabłka, jeździ głównie na rowerze. Na początku lat 70. XX wieku wspólnie z Malcolmem McLarenem założyła w Londynie jeden z najsłynniejszych butików na świecie. To tam zrodził się punk. W kwietniu Vivienne Westwood obchodzi 75. urodziny. I choć dziś jej firma jest znaną na świecie marką odzieżową, słynącą z kolekcji haute couture, projektantka wciąż czeka na rewolucję.

 • Jak jej to powiedzieć

  Wiedziałem, że Marcin ma kogoś na boku… I nie byłem pewien, co z tą wiedzą zrobić!

 • Weronika Książkiewicz: Książę? Dlaczego nie!

  ...„Wciąż wyobrażam sobie księcia. Może nie na koniu, ale w prywatnym samolocie”, śmieje się aktorka, która właśnie zagrała w komedii o singlach. Nam tłumaczy, czego współczesnym mężczyznom brakuje do ideału.

 • Patrycja Markowska: Teraz się buntuję

  Nikt nie wróżył jej kariery. Długo była nazywana córeczką tatusia i porównywana ze sławnym ojcem. Fani kupowali jej płyty, ale krytycy nie zostawiali na nich suchej nitki. Patrycja Markowska wydała niedawno swój szósty album i przyznaje, że dopiero teraz pokazuje, co naprawdę jej w duszy gra. Nam mówi: „Czuję, że nareszcie jestem w dobrym miejscu”. W muzyce, w rodzinie i w miłości.

 • ...  Radziu zadzwonił do mnie rano ...po pierwsze - nigdy nie dzwonił rano,  a po drugie był dziwnie podekscytowany, co również bardzo mu się rzadko zdarza...Radziu...

 • Nie byliśmy dla siebie stworzeni

  Dla Mariusza, typa spod ciemnej gwiazdy, byłam w stanie zrobić wszystko...

 • Albo ona, albo ja!

  Poznałam świetnego chłopaka. Niestety, dostępu do jego serca broniła bestia!

 • M jak miłość, O jak obsesja

  Marta chciałaby być chipem w mózgu męża - wiedziałaby, co myśli, widząc inną kobietę. Kinga marzy, by dziewczyny chodziły w czadorach. Narzeczony nie mógłby patrzeć, jak faluje im biust. Maciek po prostu wie, że Ewa go zdradza. Więc szuka śladów: w telefonie, w komputerze, na jej ubraniu. Zazdrość, choć podobno płynie z miłości, może ją zniszczyć.

 • Miłość nie do przyjęcia

  Skończyłam dwadzieścia cztery lata, obroniłam pracę magisterską i wróciłam do rodzinnego miasta, by uczyć w szkole języka Szekspira. W środowisku zawodowym nie zamierzałam szukać męża. Chyba żeby sam się trafił. Ale się nie trafiał.

 • Będziesz moją panią

  Kiełkuje powoli, całymi latami. Szkolna albo studencka miłość. On i ona rozstają się, tracą kontakt, czasem mają swoje rodziny, dzieci. A ich dawna fascynacja dojrzewa. Natalia późno zrozumiała, że(...) mówi: „Kiedyś będziemy razem”, nie wzruszaj ramionami. Nigdy nie wiadomo.