• Informacje na temat:

  jak poruszac się z gracja

Artykuły na temat: jak poruszac się z gracja
 • Poruszaj się z gracją, będziesz atrakcyjniejsza

  Jak się okazuje, nie tylko smukła sylwetka wpływa na naszą atrakcyjność. Eksperci dowodzą, że równie ważny jest sposób poruszania się.

 • Grazia z gracją

  ...gracja - uznawana jest za niedościgły wzór nowoczesnego pisma dla kobiet. Od 29 listopada 2012 roku magazyn będzie się ukazywał także w Polsce. Jak prawniczce, która w młodości nie interesowała się modą, udało się wykreować jedną z najpotężniejszych marek na świecie?

 • Jak dbać o zdrowie po 50 roku życia?

  Zbliżająca się „pięćdziesiątka” powinna skłonić nas do rzetelnej analizy tego, czym do tej pory raczyłyśmy swój organizm. O ile względnie młody organizm świetnie radził sobie ze szkodliwymi czynnikami, to po przekroczeniu magicznej granicy pięćdziesięciu lat musimy troszczyć się o siebie w sposób szczególny i odrzucić zgubne przyzwyczajenia, aby zminimalizować ryzyko groźnych chorób i cieszyć się...

 • Raduj się, kto może

  ...pełniejszy, bardziej swobodny. Płuca są lepiej dotlenione, a wewnętrzne narządy lepiej ukrwione. Jednocześnie zmniejszają się napięcia mięśni, a tym samym dolegliwości psychosomatyczne, takie jak bóle(...) klienci, którzy nie wiedzą, co właściwie im dolega. Przecież dbają o siebie. Starają się wyglądać na zadowolonych. W towarzystwie potrafią dobrze się bawić. Zwierzają się psychologowi z tego, jak...

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Barre. Przepis na idealną sylwetkę

  Chcesz schudnąć, poprawić kondycję, wymodelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poruszać się z gracją? Mariola Bojarska-Ferenc wraz z Piotrem Lewandowskim zapraszają na wspólny trening Barre! To popularny na całym świecie system ćwiczeń łączący m.in. balet, fitness, jogę i pilates, teraz, po raz pierwszy w Polsce dostępny w książce z DVD.

 • Menopauza. Masz tyle lat, na ile się czujesz. Nawet po 50.

  Kilka praktycznych wskazówek i opinia psychologa, jak współczesna kobieta w okresie menopauzalnym nadal może tryskać energią, czuć się seksownie oraz aktywnie uczestniczyć w życiu zawodowym i towarzyskim.

 • Nie umiesz chodzić na szpilkach? Oto kilka prostych rad

  Nie od dziś wiadomo, że kobieta najbardziej elegancko i z gracją wygląda na szpilkach. Nie każda jednak umie się w nich poruszać. Od czego zacząć naukę chodzenia w butach na obcasie i jak to robić, by wyglądać ponętnie, ale naturalnie? Gościem programu była Agnieszka Martyna, była modelka, która obecnie zajmuje się dress codem.

 • Trzymaj się prosto

  Właściwa postawa i eleganckie zachowanie nawet kopciuszka przemieniają w damę. A jak? Nie tak trudno!

 • Pomóż swemu kręgosłupowi

  Pielęgnuj poruszanie się z gracją, krocz wyprostowana i w płaskim bucie...

 • Naucz się kusić ciałem

  Chcesz poczuć się naprawdę sexy? Nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla siebie? To proste. Wybierz tylko coś, co cię kręci!

Wideo na temat: jak poruszac się z gracja
 • Agnieszka Martyna: Sekretem jest to, że od pasa do głowy ciało jest nieruchome

  Nie od dziś wiadomo, że kobieta najbardziej elegancko i z gracją wygląda na szpilkach. Nie każda jednak umie się w nich poruszać. Od czego zacząć naukę chodzenia w butach na obcasie i jak to robić, by wyglądać ponętnie, ale naturalnie? Gościem programu "Pytanie na śniadanie" była Agnieszka Martyna, była modelka, która obecnie zajmuje się dress codem.

 • Od jakich obcasów zaczynamy naukę?

  Nie od dziś wiadomo, że kobieta najbardziej elegancko i z gracją wygląda na szpilkach. Nie każda jednak umie się w nich poruszać. Od czego zacząć naukę chodzenia w butach na obcasie i jak to robić, by wyglądać ponętnie, ale naturalnie? Gościem programu była Agnieszka Martyna, była modelka, która obecnie zajmuje się dress codem.