• Informacje na temat:

  jak porozumiec się z dzieckiem

Artykuły na temat: jak porozumiec się z dzieckiem
 • Jak się porozumieć w sprawach dzieci i finansów?

  Nie dogadywałaś się z partnerem, kiedy byliście razem, więc czy jest to możliwe po rozwodzie? Tak. Czasem jest nawet łatwiej, bo zmieniły się wasze relacje. Dobrze jest wyciszyć emocje zarówno w sytuacji, gdy chodzi o twojego eks, jak i o byłą twojego obecnego partnera.

 • Kłopotliwe duże dzieci

  Duże dzieci, duży problem – głosi znane powiedzenie. Ile w nim prawdy? Wiedzą to znani rodzice, którzy mierzą się z nałogami lub zaburzeniami dorosłych już pociech.

 • Jak odnaleźć się na nowo w długoletnim związku?

  Przez lata nie mieliście z partnerem dla siebie czasu. Bo dzieci, praca, domowe obowiązki... A teraz, kiedy możecie wreszcie zwolnić, czujesz, że wasza relacja nie jest już taka, jak dawniej. Co zrobić, żeby ją naprawić?

 • Jak znaleźć miłość i nie dać się oszukać?

  Zakochać się można w każdym wieku. Po czterdziestce, pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce również. Ale nie warto czekać, aż przybędzie książę na białym koniu, tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Kto szuka, ten znajduje. Tylko gdzie szukać?

 • Moje dziecko się odchudza

  Prawie połowa gimnazjalistek ma za sobą przynajmniej jedną próbę odchudzania się, a wiele z nich kilka. Dla rodziców to sygnał, że powinni być czujni. Pomiędzy zdrową dietą a obsesją na punkcie niejedzenia granica bywa cienka.

 • Porozumienie rodziców - jakie kontakty z dzieckiem?

  Gdy dorośli się rozstają, muszą ustalić, jak będą opiekować się dzieckiem. Uzgodnienia są konieczne przy rozwodzie i separacji.

 • Brad Pitt jest zdruzgotany walką o dzieci

  Gwiazdor jest bardzo zawiedziony, że nie może widywać szóstki swoich dzieci tak często, jakby chciał. Rozumie jednak, że musi dojść do porozumienia z Angeliną Jolie.

 • Dziś łączą ich tylko dzieci

  ...słowa: że są w dobrych stosunkach, że życzą sobie jak najlepiej. Nie jest jednak tajemnicą, że starają się unikać spotkań, szczególnie tych oficjalnych. Teraz może to być trudne. Aktor "Barw szczęścia(...) siłą. - Miesiąc po tym, jak się poznaliśmy, odeszłam ze świetnej kancelarii. Byłam w trakcie studiów. Jacek dużo grał. Wracałam po pracy, a on szedł do teatru. To nie było życie. Zdałam sobie...

 • Szkoła jako przestrzeń edukacyjnego (nie)porozumienia

  ...i uczenia się oraz wychowania będzie zrealizowany. [...] to ważna pozycja dotycząca szkolnej rzeczywistości. Powinni po nią sięgnąć wszyscy, którzy zarówno zawodowo, naukowo, jak i praktycznie zajmują się(...) możliwości i zasobów. Szkoła staje się miejscem twórczego odkrywania świata, drugiego człowieka, a w konsekwencji siebie. Nie można jednak nie zauważać zmarnowanych szans w środowisku szkolnym. Szkoła...

 • Co dzieje się w związku, gdy dzieci dorastają?

  Najpierw przeżywamy euforię zakochania, potem razem tworzymy rodzinę i wychowujemy dzieci. A kiedy i ten etap mamy za sobą, pojawia się pytanie, jak teraz budować nasz związek i radzić sobie z nowymi problemami.

Wideo na temat: jak porozumiec się z dzieckiem
 • Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do wstępnego porozumienia

  Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do wstępnego porozumienia, które potrwa przez trzy tygodnie. Aktorka ma pełne prawo do fizycznej opieki nad wszystkimi dziećmi. Gwiazdor będzie mógł je odwiedzać pod okiem terapeuty. Po pierwszej wizycie specjalista ma zdecydować czy kolejne spotkania powinny być monitorowane. Zarówno Brad, jak i Angelina, zgodzili się na takie rozwiązanie wstępne. Oboje chcą