• Informacje na temat:

  jak poprawić swoje zycie

Artykuły na temat: jak poprawić swoje zycie
 • Rusz się. Jak poprawić kondycję po 50.

  Lepsze samopoczucie, bardziej atrakcyjny wygląd, sprawniejsze i zdrowsze ciało, zwiększona odporność, lepsza wydolność układu sercowo-naczyniowego – korzyści płynące z aktywności fizycznej można długo wymieniać. Radzimy, jak wprowadzić zdrowe nawyki, zmobilizować się do ćwiczeń i wytrwać w postanowieniach.

 • Jak zrównoważyć życie?

  ...cierpienia społeczeństwa wiedzy. Podczas porannego otwierania swojej skrzynki e-mailowej, niektórzy czują się jak antyczny bohater Syzyf, z największym wysiłkiem opierający się każdego dnia swojemu(...)Tony niepotrzebnych ubrań - Kupujcie mniej ubrań. Mniej, ale lepszej jakości. Zdaję sobie sprawę z tego, że ja jestem uprzywilejowana i mnie jest łatwiej coś takiego powiedzieć. Jeżeli czegoś nie...

 • Wolę życie niż twórczość

  ...? - Bo muszę! - No jak to pan musi? Przecież ma pan jeszcze inne zawody w ręku, mógłby pan być nauczycielem, pisać książki. - Ale ja muszę się z ludźmi dzielić swoją wizją świata". A dlaczego "muszę(...) jestem ja. I to taki, jaki już nigdy nie będę: z najpiękniejszego okresu życia. I teraz proszę sobie wyobrazić, jakie mam szczęście. Wchodzę niedawno do galerii na Pięknej tuż obok mego warszawskiego...

 • Samotna matka układa sobie życie

  Kochasz swoje dziecko, ale marzysz też o nowym związku. Bo nie ma powodu, żebyś dla macierzyństwa wyrzekała się innych relacji. Pytanie tylko, jak to wszystko pogodzić?

 • Życie w najszczęśliwszym kraju świata

  ...w swojej strefie komfortu. Nawet w menu nie lubię innowacji. Za to mój mąż, jak się okazało, oczekiwał czegoś więcej. Do tego stopnia wystraszył mnie tą deklaracją, że zaczęłam się zastanawiać, czy(...) dziennikarza jest to, że człowiek zarabia na wtykaniu nosa w nie swoje sprawy. Zasłaniając się "zbieraniem materiałów", mogę obdzwonić mnóstwo ciekawych ludzi, wypytując o ich opinię na jakiś temat...

 • Dobre życie to nie tylko zdrowe jedzenie

  Czy sposób odżywiania może wpływać na nasze emocje? Jak pozbyć się toksyn nie tylko z pożywienia, lecz także z własnej głowy? O sensie zdrowego i zgodnego z naturą życia opowiada Agnieszka Maciąg.

 • Proste sposoby na szczęśliwe życie

  Czy medytacja może działać jak antydepresanty? Tak! Łagodzi stres, wycisza gniew i poprawia pamięć. Poznaj proste ćwiczenia, które poprawią twój nastrój i nauczą cię czerpań radość z życia.

 • Zmień swój mózg, zmień swoje ciało, Daniel G. Amen

  Badania potwierdzają, że związek między mózgiem i ciałem jest naprawdę zadziwiający. Jeśli chcesz pozbyć się „oponki”, musisz poprawić funkcjonowanie płatów czołowych. Jeżeli chcesz pożegnać się z bólami głowy, musisz uspokoić mózg. Doktor Daniel G. Amen pokaże ci, jak usprawnić funkcjonowanie mózgu i dzięki temu poprawić kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy i zachować młodość.

 • Ten koń ratował dziecięce dusze. Uratujmy mu życie

  Kontakt konia i człowieka to jedna wielka magia, dzięki której stan zdrowia dzieci poddawanych hipoterapii potrafi znacznie się poprawić. Dzieci pracujące z Kaprysem, to niezwykłe przypadki - uratowane dusze. Tym razem to ten wspaniały koń potrzebuje pomocy człowieka. Uratujcie jego życie!

 • Jak poskromić apetyt

  Do zaleceń dietetycznych i zdrowotnych tego specjalisty stosowały się takie gwiazdy kina jak Isabelle Adjani, Roman Polański czy Alain Delon. Przychodzili do niego bo... byli zdrowi i pragnęli tacy pozostać jak najdłużej. Dr Saldmann wykorzystuje bowiem swoją wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych, żywienia i kardiologii, udzielając porad dotyczących m.in. zachowania szczupłej sylwetki, nawet...