• Informacje na temat:

  jak poprawić skupienie

Artykuły na temat: jak poprawić skupienie
 • Siłownia umysłowa - jak wzmacniać pamięć?

  Jest nadzieja, że w przyszłości będziemy łykać pigułki, żeby ją poprawić. Zanim jednak to nastąpi, musimy ją po prostu ćwiczyć.

 • Trenerka Gosia Gałkowska: Ważne jak trenujemy, nie co trenujemy

  Współpraca z trenerem daje ten komfort, że możemy zacząć dobrze - nie tracimy czasu na błądzenie, poświęcanie wielu godzin za nieefektywne ćwiczenia - podkreśla trenerka Gosia Gałkowska. Dodaje, że ważne jest nie tylko co trenujemy, ale również jak trenujemy.

 • Jak nie dać się kompleksom?

  Każda z nas je ma. Dla jednej będzie to rozmiar ubrania, dla innej to, że nie umie pływać. Z kompleksami można walczyć, trzeba tylko wiedzieć jak - mówi psychoterapeutka Ewa Żeromska.

 • Jak nie dać się kompleksom

  Każda z nas je ma. Dla jednej będzie to rozmiar ubrania, dla innej to, że nie umie pływać. Z kompleksami można walczyć, trzeba tylko wiedzieć jak – mówi psychoterapeutka Ewa Żeromska.

 • Niech tylko poprawi się pogoda

  ..., wreszcie przyszedł czas, żebyś zajęła się sobą, odpoczęła". Ale jako prawnik zapytam: "Na podstawie jakiego aktu prawnego miałabym wyciągnąć taki wniosek?". I dodam powiedzenie przypisywane(...) pierś zaczęła puchnąć, wiedziałam, że muszę pójść do lekarza. Przed świętami zdecydowałam, że chcę zakończyć złe sprawy w starym roku i tak zrobiłam. Trochę się łudziłam, że to jakiś tłuszczak, ale kiedy...

 • Jak zachować jędrną cerę? To proste!

  To, w jakim stanie jest skóra, zależy od wielu czynników. Czasem bywa tak, że wystarczy zmienić kilka niezdrowych przyzwyczajeń, aby zachować jej jędrność.

 • Jak docenić wiek 40+

  ...należy je jeść niemal bez ograniczeń, bo m.in. zapobiegają wielu nowotworom. Słuchamy organizmu Jak rozpoznać, które dania nam służą? W tym wieku organizm często sam to podpowiada. Warto obserwować(...). Przeciwutleniacze - należy jeść ich jak najwięcej, bo wymiatają z organizmu przyspieszające starzenie wolne rodniki. Występują w owocach - czarnych porzeczkach, cytrusach, aronii, żurawinie...

 • Jak zrównoważyć życie?

  Tony niepotrzebnych ubrań - Kupujcie mniej ubrań. Mniej, ale lepszej jakości. Zdaję sobie sprawę z tego, że ja jestem uprzywilejowana i mnie jest łatwiej coś takiego powiedzieć. Jeżeli czegoś nie(...) w sieciówce"? - odpowiada Maria Huma. - Staramy się nie mówić konsumentom, co i jak mają kupować, a raczej pokazać alternatywy i to, że można inaczej. Na pewno zwracamy uwagę na fakt, że kupowanie ubrań...

 • 5 mitów na temat raka czyli jak „oswoić” chorobę nowotworową?

  ...przekłamaniami i opiniami, które z faktami na temat tej choroby nie mają nic wspólnego. Być może przed rakiem nie uda się nam uchronić, dlatego warto wiedzieć o nim jak najwięcej.

 • Jak nie przynosić emocji z pracy do domu

  ...z kierownikiem i wszystkich przykrych wydarzeń, jakie miały miejsce w ciągu dnia. Umiejętność "wyłączania się" po godzinach ważna jest nie tylko dlatego, że rodzina potrzebuje twojej uwagi, a ty(...), że pomyślisz o nim, ale dopiero za godzinę. Z początku może być to trudne, lecz jeśli będziesz konsekwentna, po jakimś czasie już sam widok "granicy" sprawi, że podświadomie się odprężysz. Autobusem...