• Informacje na temat:

  jak pokonać wiosenne przesilenie

Artykuły na temat: jak pokonać wiosenne przesilenie
 • Zioła na wiosenne przesilenie

  ...​Wiosenne przesilenie dotyka niemal każdego, a może się nasilić z wiekiem i przewlekłymi chorobami. Nie jest korzystnie całkowicie poddać się wiosennemu przesileniu i większość czasu spędzać na kanapie, ale też lepiej nie próbować pokonać apatii za wszelką cenę.

 • Przesilenie wiosenne. Jak pokonać zmęczenie i senność

  Co piąta osoba ma podobne dolegliwości: zmęczenie, senność, rozdrażnienie. Lekarze nazywają ten stan syndromem zmęczenia wiosennego. To trwające kilka tygodni złe samopoczucie połączone z wyczerpaniem fizycznym, brakiem energii, nadmierną pobudliwością i zmiennością nastroju.

 • Jak pokonać wiosenne przesilenie

  ...zdążyłyśmy się przygotować i dopadło nas wiosenne przesilenie. Jesteśmy w kiepskiej formie, mamy kryzys. Jak się wtedy ratować? - Zaopiekować się sobą! To taki czas, kiedy kobieta powinna(...) przesilenia wiosennego. Zapytałyśmy psychologa i terapeutę, Marię Rotkiel, co zrobić, gdy wczesną wiosną, zamiast porcji pozytywnej energii, przychodzi do nas zmęczenie. Czy na przesilenie wiosenne...

 • Sposoby na wiosenne przesilenie

  Najczęstsze objawy przesilenia wiosennego to m.in.: ból głowy, senność, zmęczenie, trudności z koncentracją i rozdrażnienie. Jak sobie pomóc?

 • Sposoby na wiosenne przesilenie

  .... sałatkami, także z warzyw mrożonych i cytrusów. Wskazane jest także założenie domowej hodowli natki pietruszki czy szczypiorku. A jak ty radzisz sobie z przesileniem wiosennym?(...)Organizm często dość burzliwie budzi się do życia po zimowym uśpieniu. A wszystko to można pokonać, wprowadzając tylko niewielkie zmiany w diecie i trybie życia. Proces adaptacji do nowych warunków...

 • Pokonaj wiosenne przesilenie

  Jak poradzić sobie z wiosennym przesileniem radzi Michał Czyżewski - psycholog Fundacji ITAKA. W terminologii medycznej nie ma pojęcia depresji wiosennej, wyróżnia się natomiast depresję sezonową(...). Stosując sprawdzone metody wzmacniania organizmu z pewnością odzyskamy energię i szybko zaczniemy się cieszyć otaczającym nas światem. Jak radzić sobie z przesileniem wiosennym? Przeciwdziałając...

 • Odzyskaj formę po zimie

  Za oknem piękne słońce, a ty jakoś nie masz siły cieszyć się nim. Winę za twoje złe samopoczucie ponosi przesilenie wiosenne.

 • Kiedy wkurza cię cały świat

  Nikt nie zna cię tak dobrze jak ty sama. A mimo to nie zawsze jesteś w stanie przewidzieć, kiedy dopadnie cię ten dobrze znany, paskudny nastrój. Chce ci się płakać i najchętniej schowałabyś się w mysiej dziurze. Jak sobie wtedy poradzić?

 • Wielki horoskop na rok 2019

  ...ciebie najważniejsi, a pracę odstawisz na drugi plan - planety wróżą ci dobry czas. Już wiosenne miesiące mogą ci przynieść większe niż dotąd zawodowe możliwości. Szef zwróci uwagę na twoją pomysłowość(...) wynagrodzenie. Masz także zielone światło w sprawach urzędowych. Pójdą jak z płatka! Zdrowie Nie powinnaś mieć z nim poważniejszych kłopotów. Przypływ energii latem wykorzystaj na spacery, pracę na...

 • Numerologiczny horoskop na marzec

  Każdy z nas znajduje się pod wpływem jakiejś liczby. Ustala się ją, sumując cyfry z daty urodzin. Bierzemy pod uwagę dzień, miesiąc i rok urodzenia, np. 15.03.1979. Liczymy następująco: 1+ 5 + 3 + 1 + 9 + 7 + 9 = 35. Następnie sumujemy 3 i 5, wychodzi nam cyfra 8.

Dyskusje na temat: jak pokonać wiosenne przesilenie