• Informacje na temat:

  jak pofalować włosy

Artykuły na temat: jak pofalować włosy
 • Jak prostować włosy bez prostownicy?

  ...jak kosmetyk z silikonem - obciąża włosy i je prostuje. 2. Do przygotowania krochmalu do włosów potrzebne jest: 1 łyżka mąki ziemniaczanej, szklanka zimnej wody, 3 litry wrzątku. Mąkę najpierw(...) przestygnie, można już płukać w nim włosy. Po ostatnim płukaniu trzymamy krochmal na głowie kilka-kilkanaście minut i spłukujemy wodą. Suszymy włosy jak zwykle.

 • Jak dbać o kręcone włosy?

  W ostatnich latach prym wiodły idealnie gładkie i proste włosy. Z pewnością niejedna kobieta codziennie spędzała czas z prostownicą w ręku, by zakręcone kosmyki utraciły swój naturalny kształt. Obecnie loki i pofalowane włosy wracają do łask – dowiedz się wszystkiego o sposobach strzyżenia kręconych włosów od eksperta Jean Louis David.

 • Włosy na urlopie - jak dbać o fryzurę latem?

  ...zabiegi pielęgnacyjne do warunków, jakie tam panują. "Miękka woda może sprawić, że włosy staną się przyklapnięte i osłabione. Z kolei twarda woda powoduje, że włosy mogą stać się suche, odwodnione i niesforne. Idealny zestaw na wakacje to głęboko nawilżający szampon i odżywka, olejek do włosów oraz lekki szampon i odżywka bez silikonu. Możemy dostosować wybór kosmetyków do jakości wody po...

 • Siedem sposobów na cienkie, pozbawione objętości włosy

  Te z nas, które mają cienkie i pozbawione objętości włosy, muszą się nieźle napracować, aby dobrze wyglądać. Wszystko dlatego, że ten rodzaj włosów bardzo trudno ułożyć. A kiedy to się uda, nie ma gwarancji, że fryzura będzie idealnie prezentować się przez cały dzień.

 • Włosy w rozmiarze XXL

  Jak zwiększyć ich objętość?

 • Piękne włosy spod czapki

  Naelektryzowane, uklepane, połamane i przetłuszczane - włosy pod czapką nie mają łatwo. Co zrobić, żeby zimą mieć piękną i lśniącą fryzurę, a jednocześnie nie marznąć, doradza Oskar Bachoń, make-up & hair designer.

 • Jak zwiększyć objętość włosów?

  Jeżeli z natury masz cienkie i delikatne włosy, to przez lata nauczyłaś się, co robić, by mieć puszystą fryzurę. Ale... jeśli nagle się przerzedziły? Nie wpadaj w panikę, są niezawodne sposoby, by sobie z tym mankamentem poradzić. Na początek, odpowiednia pielęgnacja i stylizacja. Potem – proste triki, które zawsze działają, czyli rozjaśnione pasemka i odpowiednia fryzura.

 • Trudne włosy - jak sobie z nimi poradzić

  Piękne włosy gwiazd na czerwonym dywanie lub błyszczący warkocz koleżanki wpędzają cię w kompleksy? Niepotrzebnie. Czasami efektowne fryzury i błyszczące włosy są darem natury, często jednak efektem umiejętnej pielęgnacji i stylizacji włosów.

 • Włosy wiosną

  Najwięcej mają blondyni i blondynki - nawet 140.000. Najmniej osoby rude - około 90.000. W środku stawki plasują brunetki i szatynki. Włosy. Dlaczego mają różny kolor? Jak szybko rosną? Czy wiosną potrzebują specjalnej opieki? Zapytaliśmy o to Beatę Berendowicz i Sławka Kublina z Akademii Berendowicz & Kublin.

 • 9 sposobów, by zagęścić cienkie włosy

  Cienkie kosmyki mają o 25 procent mniejszą średnicę niż włosy normalne. Dlatego już w chwilę po ułożeniu tracą objętość i przylegają do głowy. Puszą się i elektryzują. Szybko się przetłuszczają lub są podatne na wysuszenie. Pasma stają się cieńsze z wiekiem. Włosy - podobnie jak skóra - około 40. roku życia starzeją się, a wtedy tracą sprężystość i gęstość, stają się cieńsze i delikatne. Na...

Dyskusje na temat: jak pofalować włosy
 • Re: Jak rozpoznać kształt twarzy

  Nie wiem czy mam owalną czy okrągłą buzie. Przez co nie wiem czy jak trochę zapuszczę włosy to czy mogę je sobie lekko pofalować.