• Informacje na temat:

  jak placic rachunki przez internet

Artykuły na temat: jak placic rachunki przez internet
 • ...jakichś innych opłat (np. ubezpieczenia). Unikaj dodatkowych kosztów Postaraj się opłacać rachunki na czas. Za każdy dzień opóźnienia nalicza się bowiem odsetki (13 proc. w skali roku(...)Pomyśl o zmianie umowy Płacisz zbyt wysoki abonament za telewizję, telefon, internet? Poszukaj operatora, który przedstawi ci korzystniejsze warunki. Sprawdź ofertę konkurencji. Zapytaj przyjaciół...

 • ...bankowy, zamknijmy te, z których rzadko korzystamy. Płać przez internet Na poczcie za każdy przelew trzeba zapłacić prawie trzy złote. Przez internet możemy robić opłaty za darmo. Wiele osób obawia się jednak, że nie jest to bezpieczne. Niepotrzebnie. Banki dbają o bezpieczeństwo...

 • Sposoby na tanie zakupy przez internet. Na co zwracać uwagę przy zakupach online?

  Zakupy przez internet zawsze są bardziej opłacalne niż w sklepach stacjonarnych. Takie stwierdzenie mocno zakorzeniło się w świadomości konsumentów. I chociaż tak ogólne zdanie jest mitem, istnieje kilka sposobów , by podczas zakupów online faktycznie zaoszczędzić.

 • Jak żyć pani Doroto?

  ...męża pijaka, a tak wygląda życie wielu kobiet w Polsce, sytuacja przedstawiałaby się inaczej. Myślisz, że podział na Polskę wielkomiejską i prowincjonalną wciąż istnieje? Czy może dzięki internetowi(...). Wielu kobietom w Polsce taka kwota musi przez miesiąc wystarczyć na jedzenie. Trzeba pamiętać, jakie są realia. O czym marzą te kobiety, o których rozmawiamy? - Pytaliśmy o to kiedyś w programie...

 • Chroń swoje pieniądze w internecie

  Z obawy o to, by nikt cię nie okradł, nie robisz zakupów online, a rachunki płacisz tylko na poczcie? Dowiedz się, co robić, by internetowe płatności były bezpieczne.

 • Jak zabezpieczyć się przed telefonicznymi oszustwami

  ...telefon, jeśli internet jest w nim włączony). Najczęściej instalowane i najbardziej cenione przez Polaków darmowe antywirusy na komórki z systemami Android i Windows to: AVG Antywirus, Avast Mobile(...)Rozpoznaj podejrzane sms-y Z nieznanego numeru przyszedł do ciebie SMS z prośbą o odpowiedź w wiadomości zwrotnej? Sprawdź, z jakiego numeru go wysłano. Najbardziej kosztowna będzie odpowiedź...

 • Nie musisz rezygnować z jakości ani z tego, co lubisz. Wystarczy, że dobrze wykorzystasz swoje zakupy i nie będziesz ich marnować.

 • Jak zaoszczędzić na jedzeniu

  Nie musisz rezygnować z jakości ani z tego, co lubisz. Wystarczy, że dobrze wykorzystasz swoje zakupy i nie będziesz ich marnować.

 • Jak robić opłaty i nie przepłacać

  Wszyscy musimy płacić rachunki – za prąd, gaz, czynsz, telefon czy telewizję. Sporo tego! Warto więc przemyśleć, gdzie je uregulować, by oszczędzić na kosztach przelewu. Podpowiadamy, jak to robić za darmo lub za grosze.

 • Nowa komórka: Jak podpisać korzystną umowę

  Zastanawiasz się, w jaki sposób uniknąć pułapek wymyślanych przez operatorów sieci telefonicznych? Sprawdź, na co zwracać uwagę.