• Informacje na temat:

  jak placic mniej za telefon

Artykuły na temat: jak placic mniej za telefon
 • Domowe opłaty: Możesz wydawać mniej

  ...rachunek wyniósł 70 zł, czyli mniej więcej tyle, ile kosztuje abonament, w którym rozmawiamy "za darmo", musielibyśmy rozmawiać przez telefon prawie trzy i pół godziny miesięcznie. Podobnie rzecz się(...) rachunki za gaz są wysokie? Warto zastosować sprawdzone sposoby na ich obniżenie. Jeśli się do nich zastosujesz, możesz zmniejszyć wysokość opłat nawet o 25 proc. Przede wszystkie nie marnuj gazu. Jeśli...

 • ...stacjonarne, czy komórkowe. Żeby rachunek wyniósł 70 zł, czyli mniej więcej tyle, ile kosztuje abonament, w którym rozmawiamy „za darmo”, musielibyśmy rozmawiać przez telefon prawie trzy i pół godziny(...) dużo, ale twoje rachunki za gaz są wysokie? Warto zastosować sprawdzone sposoby na ich obniżenie. Jeśli się do nich zastosujesz, możesz zmniejszyć wysokość opłat nawet o 25 proc. Przede wszystkie nie...

 • Co zrobić, by bank zarobił na nas mniej

  Bank podwyższył ratę kredytu? A może pobiera wysokie opłaty za monity lub zmusza cię do wykupienia drogiego ubezpieczenia? Sprawdź, jak się bronić przed takimi praktykami!

 • Jak nie wyjść na zołzę

  Przeczytaj fragment książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Sherry Argov: 11 sygnałów, że kobieta jest zdesperowana 1. "Kobieta, która nie zawsze ma serce na dłoni, reaguje mniej emocjonalnie(...) podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej powiedziała, czego nie będzie tolerować. Udzieliła mi tego ostrzeżenia na wszelki wypadek po tym, co jej się przydarzyło z ostatnim facetem. Nie mieliśmy...

 • Nie unikniemy opłat za prąd, wodę, telefon czy ubezpieczenia. Ale możemy wydawać na nie mniej i zyskać nawet 300 zł rocznie.

 • Jak robić opłaty i nie przepłacać

  Wszyscy musimy płacić rachunki – za prąd, gaz, czynsz, telefon czy telewizję. Sporo tego! Warto więc przemyśleć, gdzie je uregulować, by oszczędzić na kosztach przelewu. Podpowiadamy, jak to robić za darmo lub za grosze.

 • Nowa komórka: Jak podpisać korzystną umowę

  Zastanawiasz się, w jaki sposób uniknąć pułapek wymyślanych przez operatorów sieci telefonicznych? Sprawdź, na co zwracać uwagę.

 • Grudzień nie musi być miesiącem wyczerpujących przygotowań. Jak zerwać z tradycją świątecznego stresu, ale zachować obyczaje?

 • ...cały dzień, ale świecą się ich lampki kontrolne (np. w telewizorze). Jeśli urządzenie ma włożoną wtyczkę do prądu, to pobiera energię. Czasem niewiele (np. ładowarka do telefonu komórkowego połączona(...) urządzeń do rozgałęziacza, i np. na noc lub gdy wychodzimy z domu, go wyłączać. Dzięki temu w przeciętnym gospodarstwie domowym, w którym jest telewizor, wieża, komputer, telefon z ładowarką czy radio...

 • Większość z nas stara się tak kupować, by jak najwięcej pieniędzy zostało w portfelu. O tym, że korzystna cena może zdecydować o naszym wyborze, wiedzą sprzedawcy. Ci nieuczciwi robią wszystko, by na naszej skłonności do oszczędzania skorzystać.