• Informacje na temat:

  jak pierwszy raz

Artykuły na temat: jak pierwszy raz
 • Ola Żebrowska pierwszy raz o porodzie

  Żona Michała Żebrowskiego została matką w młodym wieku. Pierwszy raz opowiedziała o emocjach, które jej wtedy towarzyszyły.

 • Maffashion wspomina swój pierwszy raz

  Anja Rubik jest chyba najbardziej rozpoznawalną na świecie polską modelką. Od jakiegoś czasu mocno angażuje się w edukację seksualną młodzieży i dorosłych.

 • Kylie Jenner pierwszy raz pokazała córkę

  ...dziecko (ojcem jest raper Travis Scott). Z okazji miesięcznicy narodzin córeczki o imieniu Stormi, Jenner po raz pierwszy pokazała w mediach społecznościowych jej twarz. Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. "Przesłodka!", "Piękne obie!" czy "Najwspanialsza mama!" - mogliśmy przeczytać pod zdjęciem. A wam jak podoba się mała Stormi? My mamy tylko nadzieję, że nie rozpocznie kariery zbyt...

 • Pierwszy raz na nowo

  ...swoją własną motywację w tym zakresie. Jakich oczekiwań pozbyć się wobec nowego partnera/partnerki, żeby ten pierwszy raz był udany? - Warto wspomnieć, że czasem pierwszy raz z nowym partnerem, nawet w wieku 30-40 lat, może okazać się pierwszym razem w życiu. Ta coraz częściej pojawiająca się trudność wśród moich pacjentów dotyka szczególnie tych bardziej zaangażowanych w swoją karierę...

 • Karpiel-Bułecka pierwszy raz o córce

  Sebastian Karpiel-Bułecka odwiedził w tym tygodniu 20m2. Lider zespołu Zakopower jest wokalistą, muzykiem i skrzypkiem. Prywatnie partner Miss Polonia 2012 Pauliny Krupińskiej. Mają razem córkę, dwumiesięczną Antoninę Hannę. W kawalerce Sebastian opowiedział między innymi o rodzinie, miłości i życiowej motywacji.

 • Pierwszy raz. U 60 proc. młodych jest z miłości

  Inicjacja seksualna zostawia ślad w psychice i w seksualności człowieka na całe życie. O różnych aspektach pierwszych kontaktów i życiu płciowym młodzieży mówi seksuolog, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, dr Andrzej Depko.

 • Omenaa Mensah: Pierwszy raz w USA

  ..., gdzie nagminnie zdarzają się przypadki łamania mniejszości rasowych". Prezenterka ostatnio intensywnie podróżuje. Najczęściej do Ghany, gdzie zamierza wybudować szkołę, ale tym razem wybrała się do(...) służbową, zabrała ze sobą córkę Vanessę (13). Uwielbia z nią podróżować i jak podkreśla, dzięki dziecku nigdy nie czuje się samotna. "Nie lubię i nie rozumiem określenia »samotna matka«. Jak można tak się...

 • Elżbieta II po raz pierwszy odwiedziła prawnuczkę

  Brytyjska królowa Elżbieta II odwiedziła we wtorek po raz pierwszy swą urodzoną w sobotę prawnuczkę Charlotte, drugie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Monarchini przybyła w tym celu wczesnym popołudniem do londyńskiego pałacu Kensington.

 • Po raz pierwszy w roli mamy

  ...​Przed pięknymi aktorkami najważniejsza rola w życiu - rodzicielki. Zamiast "Kamera, akcja!", teraz nasłuchiwać będą śmiechu i tupotu dziecięcych stópek.

 • Odkwaszanie organizmu: Pierwszy etap

  ..., są równie dobre jak świeże warzywa i owoce (i niedrogie). ★ Ziołami zastępujemy sól. Najtrwalsze są te w doniczkach. Zioła w pęczkach dłużej przetrwają umyte, osączone i przechowywane w lodówce(...). ★ Potrzeba dużo wody. Popijamy ją przez cały dzień, zamiennie z herbatkami ziołowymi i owocowymi. Dozwolona jest niesłodzona czarna kawa. Jeden dzień postu też się liczy Trudno ci wyobrazić sobie...

Zdjęcia na temat: jak pierwszy raz
Wideo na temat: jak pierwszy raz
 • Mateusz Banasiuk po raz pierwszy o synku

  Jak Mateusz Banasiuk odnalazł się w roli ojca? Jak godzi ojcostwo z pracą? Aktor powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN". Źródło:Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Marta Żmuda Trzebiatowska na salonach pierwszy raz po porodzie

  - Ten teatr traktuje jak mój drugi dom - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska o Teatrze Kwadrat. Wybrała się tam na premierę spektaklu "Trzy sypialnie". Kiedy planuje wrócić na scenę teatralną?

 • Jak Ania Dąbrowska zareagowała, kiedy pierwszy raz usłyszała swoją piosenkę w radio?

  Ania Dąbrowska mimo grania na scenie od kilku lat nadal nie wierzy, że ktoś jest w stanie kupić bilet na jej koncert. - Jest to dla mnie abstrakcyjne - wyznała. Wokalistka opowiedziała również, jakie uczucia towarzyszyły jej podczas jazdy taksówką, w której pierwszy raz usłyszała swój przebój w radio. - Zaniemówiłam, nie mogłam w to uwierzyć - powiedziała Dąbrowska. (źródło: x-news/ 20m2 Łukasza)

Dyskusje na temat: jak pierwszy raz