• Informacje na temat:

  jak pić żeby nie mieć kaca

Artykuły na temat: jak pić żeby nie mieć kaca
 • Kulinarne lekarstwo na kaca: Zdrowe węglowodany i woda kokosowa

  Po hucznej zabawie "syndrom dnia następnego" potrafi być wyjątkowo dokuczliwy. By zaspokoić nienaturalnie silny apetyt, sięgamy wówczas na ogół po tłuste i niezdrowe jedzenie. Dietetycy podpowiadają, co zdrowego przyrządzić, gdy dopada nas poalkoholowy wilczy głód.

 • Pił, mieszkał na ulicy. Dziś udowadnia, że nie ma sytuacji bez wyjścia

  ...- Ludzie próbowali mi pomagać. Byłem dobrze znany policji, bo często kradłem alkohol. Poza tym trafiłem też do szpitala. I lekarze, i policjanci proponowali pomoc, ale ja jej nie chciałem, ciągle lądowałem w rynsztoku - mówi Henryk Krzosek, autor książki "Bóg odnalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło".

 • Mężczyzna, który nie potrafi kochać

  .... Wtedy rzucał mi: "Moglibyśmy mieć takie mieszkanie w centrum" albo "Nie wykluczam, że chciałbym jeszcze mieć dziecko". Kiedyś, za jakiś czas, może. Nie miałam dzieci, więc kwestia planów była dla(...), opowiadał o książkach. Dzwonił wieczorem, by zagrać dla mnie na pianinie. Nie zauważyłam, jak wpadłam po uszy. Po trzech miesiącach znajomości nie wyobrażałam sobie życia bez niego. I wtedy zaczęła...

 • Elżbieta Dzikowska: Naprawdę nie ma się czego bać

  ...- To, że jestem kobietą, nie miało w moim zawodzie znaczenia. Nigdy nie czułam, że jest mi trudniej (...). Zawsze pracowałam zgodnie z zasadami dziennikarstwa, chociaż, nie przeczę, moje metody były czasami bardzo wymyślne - mówi Elżbieta Dzikowska.

 • Pewnych błędów się nie wybacza

  ..., żeby wypić. Urodziny, imieniny, święta, wygrany mecz, przegrany mecz... Niestety, w pracy miał podobnych kolegów pijaków, więc okazje zdarzały się co dnia. Zbyszek albo był na popijawie, albo(...), ale wiem, że jemu tak samo jak mi zależy, żeby jakoś je rozwiązać! A ty się o wszystko musisz martwić sama! Masz pracę, dałabyś sobie radę bez niego... - ściszyła głos. - Jeszcze ułożyłabyś sobie...

 • Mocne anioły

  On pije, a ona ma wybór. Albo będzie go chronić, ukrywać jego nałóg, albo pozwoli spaść na dno i zmusi do leczenia. Bo w obietnice: „Przestanę pić dla ciebie” już nie wierzy. Jak wygląda wspólna walka z chorobą, opowiadają: Barbara Falandysz, żona alkoholika, i Krzysztof Dowgird, który nie pije od 23 lat.

 • Przystojny jak Clooney, bogaty jak Gates...

  Obudziłam się dopiero po jedenastej. Potwornie łupało mnie w czaszce. "Boże, po co ja otwierałam to następne wino?", myślałam, zwlekając się z pościeli. Zimny prysznic przyniósł pewną ulgę, podobnie jak butelka mineralnej.

 • Wolę być taki, jak jestem

  ...nad niczym nie zastanawiają, chyba ci są najgorsi. Chociaż, jak powiedział jeden z filozofów, najszczęśliwsi są głupcy. Podobno dałby Pan wszystko za to, żeby mieć 25 lat. Trudno generalizować. Są(...), żeby móc raz jeszcze to samo przeżyć. Ale to taka odpowiedź dookoła. Ale czy zna pani kogoś, kto by nie chciał mieć tyle lat? Ja bym nie chciała, bo byłam wtedy niemądrą kozą i tak mało o życiu...

 • Odmienne stany świadomości

  Celebryci "kochają" kokainę, młode matki - środki nasenne. Studenci palą trawkę, a dzieciaki ryzykują życie, eksperymentując z dopalaczami. Co i jak biorą Polacy? I najważniejsze - dlaczego to robią?

 • Wygram wojnę z wódką

  Myślałem tylko o tym, kiedy się napić i za co... Nie wiedziałem, jak bardzo przez mój nałóg cierpi rodzina... Córka pragnęła, żebym nie pił, żebym był tym tatusiem z dzieciństwa.

Dyskusje na temat: jak pić żeby nie mieć kaca
 • Re:  Jak pić żeby się nie upić

  Może nie pić drinków, które zawierają dużo alkoholu? Np. mohito, balalaika, bałtyk...Jest wiele drinków, które aż tak bardzo nie uderzają do głowy... Ale żeby w ogóle nie mieć kaca, to najlepiej wziąć 2KC...tak na wszelki wypadek ;)

 • Re: Borys Szyc szczerze o uzależnieniu od alkoholu

  Jak się nie umie pić i pije ,żeby mieć kaca,to potem liczy się dni ile się nie piło.

 • Re: Zabiłam

  powodować, że pod nosem będziesz przeklinać tak ordynarnie jak on do Ciebie, będziesz je ustawiać pod nieobecnego dziadka (bo, żeby zobaczyć się z wnukami, trzeba nie pić i nie mieć kaca, a to jest(...) pracę, żeby być na każde wezwanie (czytaj kurację po zapiciu i ciągłe sprzątanie, żeby jakiś pyłek nie rozdrażnił oprawcy), kłócić się za ścianą, żeby dzieci czy sąsiedzi nie słyszeli, oddawać się