• Informacje na temat:

  jak ozdobić tort

Artykuły na temat: jak ozdobić tort
 • Zamierzasz udekorować wierzch tortu lukrem, a nie masz doświadczenia w jego przyrządzaniu? Pod koniec gotowania na powierzchni lukru pojawią się przejrzyste pęcherzyki. Wtedy umocz w lukrze widelec i dmuchnij. Jeśli snują się nici, możesz zakończyć gotowanie.

 • Nie wyrzucaj zniszczonej komódki lub stolika, tylko poddaj je renowacji. Po oszlifowaniu i pomalowaniu, pomyśl o ozdobieniu frontów szuflad lub blatu skserowanymi zdjęciami. Naklej je wikolem, a następnie zabezpiecz lakierem akrylowym.

 • ...  Anka dziękuję za wpis :)) Bardzo mi miło, ze pomyślałaś  o mnie i wstawiłaś te torty. Nistetety są one dla nas za duże.   Bardzo mi się spodobał...

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Bukiety na talerzu. Jak jeść kwiaty?

  ...to są właśnie kwiaty jadalne. Są oczywiście kwiaty, których pod żadnym pozorem nie można jeść, bo są trujące. Jakie bez obaw można jeść, które nie tylko będą ucztą dla oczu, ale i przyniosą korzyści dla zdrowia? I jak podawać kwiaty nadające się do spożycia? BRATEK ogrodowy może być ozdobą ciast, sałatek, serów. Kwiat bratka ma łagodny smak, więc nie zmieni smaku potrawy. Nasz organizm może...

 • Najsłodsza strona wesela

  Tradycyjne podanie tortu od zawsze było punktem kulminacyjnym przyjęcia weselnego – wszakże tort jest symbolem szczęścia i dostatku Młodej Pary. Na jaki się zdecydować, by nie tylko pięknie wyglądał, ale i bajecznie smakował? W jaki nietuzinkowy sposób podać gościom inne słodkości?

 • Jak jeść kwiaty? Bez obaw i z apetytem!

  ...to są właśnie kwiaty jadalne. Są oczywiście kwiaty, których pod żadnym pozorem nie można jeść, bo są trujące. Jakie bez obaw można jeść, które nie tylko będą ucztą dla oczu, ale i przynoszą korzyści dla zdrowia? I jak podawać kwiaty nadające się do spożycia?

 • ...175-kilogramowy tort, ozdobiony flagą Unii Europejskiej mogli zobaczyć i skosztować wszyscy, którzy dzisiaj przyszli na krakowski Rynek. Niezwykły wypiek został wpisany do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości.

 • ...wstążeczkach (różnej długości) i przyczep do sufitu. Będą wyglądać, jakby wirowały! 2. Delikatne iskierki Zwykły obrus zmieni się nie do poznania, jeśli obszyjesz jego krawędzie np. taśmą cekinową (ok(...), a następnie do wazonów. Wolną przestrzeń wypełnij koralikami. 4. Elegancki ażur Jeśli planujesz udekorować stół w romantycznym stylu, pod talerze wsuń papierowe podkładki pod tort – z ażurową...

 • Niesamowita suknia ślubna: Kosztowała ponad 3 miliony złotych!

  ...zadbała projektantka Sabine Königsberger. Na przyjęciu nie zabrakło również pięciopiętrowego tortu weselnego i pokazu sztucznych ogni.  Victoria Swarovski miała na sobie suknię, którą zaprojektowała sama we współpracy z Michaelem Cinco . Projektant ten tworzył kreacje dla takich gwiazd jak Beyonce, Jennifer Lopez, Rihanna i Lady Gaga. Jak donosi Dailymail, suknia mogła kosztować ponad...