• Informacje na temat:

  jak ozdobić album na zdjęćia

Artykuły na temat: jak ozdobić album na zdjęćia
 • Jedną ze ścian (np. w salonie) warto przeznaczyć na... stworzenie drzewa genealogicznego. Wyszperaj z rodzinnego archiwum starodawne fotografie, opraw je i połącz z aktualnymi, tworząc waszą rodzinną sieć pokoleniową. Na pamiątkę Niektórych zdjęć aż szkoda chować w albumie (lub na płytce cd)! Zwłaszcza, że nowoczesna technologia pozwala zrobić odbitki np. na koszulce, kubku...

 • Dom jak rajski ogród

  Słońca i bujnej przyrody nigdy za dużo. Soczyste kolory tropików, motywy egzotycznych ptaków i owoców ożywiają dom. Podpowiadamy, jak zrobić z nich stylowe dekoracje, za grosik!

 • Wielki powrót paprotek

  ...​Fikusy, geranium, i oczywiście paprotki - to one królowały w mieszkaniach, szkołach i biurach w latach 90. Jeszcze do niedawna kojarzyły się z kiczowatym wystrojem i obowiązkowym zdjęciem w rodzinnym albumie pod wiszącym zielonym kwiatem. Dziś są najmodniejszym dodatkiem we wnętrzach.

 • Jakie prezenty na Dzień Matki

  Pachnąca laurka: Każdy maluch poradzi sobie z przygotowaniem ozdobnej laurki (mama może zbierać je do osobnej teczki, by po latach stworzyć z nich album).

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Największe atrakcje na Zachodnim Wybrzeżu USA

  W jaki sposób dom pani Winchester miał bronić wdowę przed duchami? Gdzie mieści się najbardziej pokręcona uliczka świata? W jakich okolicznościach powstała Coit Towel? Poznajcie Zachodnie Wybrzeże!

 • Taormina. Kurort artystów i milionerów

  Marzyłem o Taorminie wiele lat. Obrazki zapamiętane z albumów uruchamiały wyobraźnię. Nie składało się jednak. Wreszcie, dzięki tanim lotom z Warszawy do Katanii, udało się. Jakże uboga okazała się(...) października więc rozkwitają na wyścigi. Wreszcie... po trzecie. Nazywa się Castelmola i jest – jak wieść niesie – najpiękniejszą wioską Włoch. Nawet jeśli to przesada, to niewielka. Castelmola dosłownie...

 • Rum, rumba, rewolucja

  Taniec, rum, słońce i jedyny w swoim rodzaju kolor morza – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje nam Kuba, najpiękniejsza karaibska wyspa.

 • ...prezent. Album dla dziadków Rodzice lub teściowie na pewno ucieszą się z albumu, w którym zgromadzimy zdjęcia wnuków, np. z babcią i dziadkiem. Za taki prezent zapłacimy ok(...) będą pięknie wyglądały, gdy paczki przewiążemy kolorowymi wstążkami lub sznurkami. Na paczkach możemy napisać świąteczne życzenia albo, jeśli mamy talent plastyczny, ozdobić je rysunkami...

 • Jej wysokość Rock'n'Roll

  Podczas ceremonii przyjęcia do Rock and Roll Hall of Fame, panteonu najwybitniejszych artystów muzyki gitarowej, Patti Smith była jak zawsze rozczochrana i bardziej niż zwykle poruszona. - Dawno temu(...)". Machnęłam na niego obierką, mówiąc: "Aa, daj spokój". "Wstąpisz - upierał się - i może nie będzie ci się to podobać, ale obiecaj mi jedno: przyjmiesz to jak dama, nie będziesz przeklinać i pokłonisz się...