• Informacje na temat:

  jak ozdobić album na zdjęćia

Artykuły na temat: jak ozdobić album na zdjęćia
 • Jedną ze ścian (np. w salonie) warto przeznaczyć na... stworzenie drzewa genealogicznego. Wyszperaj z rodzinnego archiwum starodawne fotografie, opraw je i połącz z aktualnymi, tworząc waszą rodzinną sieć pokoleniową. Na pamiątkę Niektórych zdjęć aż szkoda chować w albumie (lub na płytce cd)! Zwłaszcza, że nowoczesna technologia pozwala zrobić odbitki np. na koszulce, kubku...

 • Dom jak rajski ogród

  Słońca i bujnej przyrody nigdy za dużo. Soczyste kolory tropików, motywy egzotycznych ptaków i owoców ożywiają dom. Podpowiadamy, jak zrobić z nich stylowe dekoracje, za grosik!

 • Wielki powrót paprotek

  ...​Fikusy, geranium, i oczywiście paprotki - to one królowały w mieszkaniach, szkołach i biurach w latach 90. Jeszcze do niedawna kojarzyły się z kiczowatym wystrojem i obowiązkowym zdjęciem w rodzinnym albumie pod wiszącym zielonym kwiatem. Dziś są najmodniejszym dodatkiem we wnętrzach.

 • Jakie prezenty na Dzień Matki

  Pachnąca laurka: Każdy maluch poradzi sobie z przygotowaniem ozdobnej laurki (mama może zbierać je do osobnej teczki, by po latach stworzyć z nich album).

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Największe atrakcje na Zachodnim Wybrzeżu USA

  W jaki sposób dom pani Winchester miał bronić wdowę przed duchami? Gdzie mieści się najbardziej pokręcona uliczka świata? W jakich okolicznościach powstała Coit Towel? Poznajcie Zachodnie Wybrzeże!

 • Taormina. Kurort artystów i milionerów

  Marzyłem o Taorminie wiele lat. Obrazki zapamiętane z albumów uruchamiały wyobraźnię. Nie składało się jednak. Wreszcie, dzięki tanim lotom z Warszawy do Katanii, udało się. Jakże uboga okazała się(...) października więc rozkwitają na wyścigi. Wreszcie... po trzecie. Nazywa się Castelmola i jest – jak wieść niesie – najpiękniejszą wioską Włoch. Nawet jeśli to przesada, to niewielka. Castelmola dosłownie...

 • Rum, rumba, rewolucja

  Taniec, rum, słońce i jedyny w swoim rodzaju kolor morza – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje nam Kuba, najpiękniejsza karaibska wyspa.

 • ...prezent. Album dla dziadków Rodzice lub teściowie na pewno ucieszą się z albumu, w którym zgromadzimy zdjęcia wnuków, np. z babcią i dziadkiem. Za taki prezent zapłacimy ok(...) będą pięknie wyglądały, gdy paczki przewiążemy kolorowymi wstążkami lub sznurkami. Na paczkach możemy napisać świąteczne życzenia albo, jeśli mamy talent plastyczny, ozdobić je rysunkami...

 • 10 pomysłów na walentynki bez wydawania pieniędzy

  ...porozpieszczać naszą sympatię i pozytywnie rozpocząć dzień. 6. Miłosny list Kiedy ostatnio mówiliście drugiej osobie, jak wiele ona dla was znaczy? Czy wypowiedzieliście to kiedykolwiek? Dzień(...) zaśpiewa serenadę pod ich oknem.  Skromniejsza wersją muzycznego prezentu jest zadedykowanie ulubionej piosenki przez stację radiową. 10.   Album ze zdjęciami Doskonały pomysł na walentynkowy prezent...