• Informacje na temat:

  jak oszczędzać na zakupach w sieci

Artykuły na temat: jak oszczędzać na zakupach w sieci
 • Jak oszczędzać kupując online?

  Możliwości oszczędzania przy zakupach w sieci jest wiele. Każdy może dziś bez wysiłku zostać „smart shopperem“ – to nic nie kosztuje i jest proste. Ale jak znajdować najlepsze oferty, oszczędzać nie tylko pieniądze, lecz również czas, a nawet zarabiać przy okazji zakupów? Ekspert od smart shoppingu z największego na świecie centrum zakupów online prezentuje 5 praktycznych rad.

 • 3 pomysły na codzienne oszczędzanie małych kwot

  Regularne oszczędzanie jest czymś, czego trzeba się nauczyć. Czasem wystarczy jedynie zmiana kilku nawyków, by każdego dnia odłożyć niewielką kwotę. Jak to zrobić?

 • Jak oszczędzać: Porady

  ...lojalnościowe (np. w Sephora po pierwszym użyciu karty zyskasz 10 proc. zniżki na kolejne zakupy). 4. Kupuj taniej kosmetyki dla dziecka. Niektóre sieciówki (np. Rossmann) oferują karty dla rodziców(...) sieci kin Multikino i Silver Screen kupisz w cenie 12,90 zł zamiast 30 zł! 13. Oglądaj filmy w dni powszednie. Bilety np. w poniedziałek w sieciowych kinach mogą być tańsze nawet o 50 proc. 14

 • Przedświąteczne oszczędzanie: Szukaj w sklepie, kupuj w sieci

  Jak wskazują najnowsze badania, w tym roku większość prezentów kupimy za pośrednictwem internetu. Zdaniem badaczy wirtualne zakupy pozwalają na większą oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

 • Jak zaoszczędzić na jedzeniu

  Nie musisz rezygnować z jakości ani z tego, co lubisz. Wystarczy, że dobrze wykorzystasz swoje zakupy i nie będziesz ich marnować.

 • Nie musisz rezygnować z jakości ani z tego, co lubisz. Wystarczy, że dobrze wykorzystasz swoje zakupy i nie będziesz ich marnować.

 • 3 sposoby jak zaoszczędzić nie tylko na posezonowych wyprzedażach

  Gdy przychodzi jesień, sklepy kuszą nas atrakcyjnymi obniżkami cen na stroje kąpielowe, natomiast latem tanieją zimowe swetry i kurtki. Często zapominamy, że wcale nie trzeba czekać na posezonowe wyprzedaże, żeby zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Co zatem zrobić, by oszczędzać cały rok, niezależnie od sezonu?

 • Samochód do jazdy w mieście: Jak znaleźć idealny?

  W wielu polskich miastach brakuje miejsca do rozbudowy sieci jezdni tak, by każdy mógł przemieszczać się wygodnie, nie tracąc czasu na stanie w korkach. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w Warszawie i Łodzi, które regularnie pojawiają się w czołówkach najbardziej zatłoczonych miast Europy.

 • Aplikacje tylko dla kobiet: Sprawdź, jak ułatwią ci życie

  ...paru ładnych lat trwa prawdziwy "boom" na "odchudzające" aplikacje. Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak zacząć swoje nowe życie, wirtualne narzędzie z pewnością ułatwi ci start i znajdzie dla(...) organizmu. Większość "miesiączkowych" aplikacji umożliwia nam dokładne obliczanie czasu całego cyklu, wyliczania dni płodnych i owulacji, odnotowywania nastrojów lub dolegliwości, jakie towarzyszą...

 • Jak nie mieć finansowego kaca po świętach

  Przedświąteczna atmosfera sprawia, że ulegamy gorączce zakupów. A potem przychodzi wyciąg z konta i łapiemy się za głowę, na co wydałyśmy aż tyle. Podpowiadamy, jak tego uniknąć.