• Informacje na temat:

  jak ogladac sztuke w internecie

Artykuły na temat: jak ogladac sztuke w internecie
 • Co się stało z tą sztuką?

  Aleksandra Suława: Chyba wszyscy jesteśmy ignorantami. SvetlanaPetrović: - Sama może sobie pani na to odpowiedzieć. Jak? S. P. - Zadam pani pytanie: jakich serbskich artystów pani zna? Jakich(...) w serbskiej sztuce trudno zrozumieć komuś, kto nie urodził się i nie wychował się na Bałkanach. Na początku lat 90. naszą twórczość zdominowała polityka. Jakby wszyscy nagle próbowali rozliczyć się...

 • Sztuka planowania, czyli jak uprościć swoje życie

  Wrzesień to nie tylko koniec lata - to też początek wyjątkowo pracowitego, pełnego zmian okresu. Zwłaszcza dla kobiety! Jak się dobrze zorganizować?

 • Wolę być taki, jak jestem

  ...motocykl oddam wszystko. Owszem, bardzo go lubię, ale jak mi sprawia przyjemność, jak nie jest obowiązkiem, jak nie muszę jechać i bać się, że deszcz za chwilę spadnie, że są liście, piasek(...). I tak wszystko zależy od tego, co jest w genach. U Pana w rodzinie chyba wszyscy są długowieczni? Tato nie bardzo, przeżył 67 lat. Ale mama miała 93, kiedy umarła. Jest piękna anegdota, jak mama, mając...

 • Staś Wołosz: polski "beauty boy"

  W amerykańskich drogeriach już od jakiegoś czasu można kupić kosmetyki do makijażu firmy „Jeffree Star Cosmetics”. Jej właścicielem jest 33-letni piosenkarz, który sztukę nakładania podkładu i cieni opanował do perfekcji.

 • Seks zaczyna się w głowie

  Gdy 25 lat temu „Twój STYL” zaczął pisać o seksie, w domach była tylko "Sztuka kochania" Wisłockiej, a uświadamiał nas samotny rycerz Zbigniew Lew-Starowicz. Dziś w internecie można obejrzeć każdą erotyczną scenę. Ale czy wiedza o seksie oznacza szczęście? Czy śmiałość i otwartość zbliża nas do siebie? O seksualnych mitach rozmawiamy z doktor Alicją Długołęcką, seksuolożką, która od lat bada...

 • Tam cię zmielą jak w młynku do kawy

  To, co nas w Holoubku czaruje, czego usiłujemy szukać w oczach, głosie, inteligencji, jest poezją. Odrywa nas od powszedniości, budzi jakieś przeczucia, unosi na wyższe piętro. Portret Gustawa Holoubka opisany w książce Magdaleny Grochowskiej "Wytrąceni z milczenia"

 • Zabawne anegdoty sprzed lat, które spowodują, że nie powstrzymasz śmiechu

  Choć kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu nie było serwisów społecznościowych, więc gdy ktoś popełnił jakąś gafę filmik z jego udziałem nie był wrzucany do internetu, ale mimo to zabawne wydarzenia przetrwały w formie wspomnień. Zapytaliśmy kilka osób o zabawne anegdoty z okresu ich dzieciństwa. Oto kilka historii, które wywołają uśmiech na twojej twarzy!

 • Małe wielkie przyjemności. Dlaczego oglądamy seriale online?

  Dobry serial wciąga jak film, angażuje jak opera mydlana i manipuluje widzem jak reklama. Młode pokolenie nie wyobraża już sobie życia bez Netflixa, HBO GO czy ShowMaxa. Skąd wziął się boom na seriale? Dlaczego tak chętnie je oglądamy?

 • 7 propozycji na doskonały wieczór z przyjaciółkami

  Każda kobieta wie o tym, że o przyjaźń należy dbać. Niestety, często bywa tak, że na co dzień brak im czasu, by pielęgnować tę wartościową relację. Jak możecie spędzić wieczór z przyjaciółkami, żeby odmienić codzienną rutynę?

 • Chiny - kraj sprzeczności

  Marcin Jacoby - doktor sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, autor książki "Chiny bez makijażu" wyjaśnia, jak Chiny z kraju eksportującego malowane w kwiaty termosy i herbatę stały się jednym z liderów technologii kosmicznej oraz światową potęgą ekonomiczną.