• Informacje na temat:

  jak odmienić dywan

Artykuły na temat: jak odmienić dywan
 • Piękne mieszkanie szybko i niewielkim kosztem

  Jagoda Kutkowska, dekoratorka wnętrz, blogerka i autorka książki "Mieszkaj pięknie", radzi, jak urządzić piękne i funkcjonalne wnętrza nawet przy ograniczonym budżecie. Jak wybrać właściwy styl? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Poznaj najważniejsze zasady i odmień swoje mieszkanie!

 • Pomysły na szybkie metamorfozy wnętrz

  Bez męczących remontów i kosztownych zakupów, ale tak aby efekt był widoczny od razu. Zobacz, jak możesz odmienić swoje wnętrza w dosłownie kilka chwil.

 • Ewa Drzyzga: Terapeutka Polaków

  Trudne tematy to jej specjalność i nikt jak ona nie potrafi skłonić do szczerych wyznań. Właśnie rusza nowy program Ewy, w którym zobaczymy odmienione oblicze gwiazdy TVN.

 • Robert Kozyra: Ale się zmienił! Już tak nie wygląda

  Były szef Radia Zet i juror "Mam talent" niezwykle rzadko pojawia się na czerwonym dywanie. Tym razem zrobił wyjątek dla Gosi Baczyńskiej, która zorganizowała spotkanie z okazji 21-lecia pracy.

 • Życie jak w dobrym scenariuszu

  Jak oboje podkreślają, nie stwarzają pozorów. – Nie uchodzimy za aż tak doskonałych aktorów, aby udawać szczęśliwe, dobrze rozumiejące się i kochające małżeństwo – mówią z promiennym uśmiechem.

 • Zrób sobie prezent (przed)świąteczny – nadaj mieszkaniu ciepła

  Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z ciepłą, domową atmosferą, charakterystycznymi aromatami, przytulnym, nastrojowo udekorowanym salonem i oczywiście podarunkami. W tym roku warto zrobić sobie wyjątkowy prezent – ocieplić swoje wnętrza, nie tylko na święta. Jak to zrobić, aby meblowanie i zmiany aranżacyjne były czystą przyjemnością?

 • Triki zwiększające domowy komfort

  Sposób aranżacji pomieszczeń ma wpływ nie tylko na to, na ile będą one funkcjonalne oraz estetyczne, ale też na samopoczucie przebywających w nich osób. Urządzając dom warto zwrócić na takie kwestie jak kolory, światło, czy dostateczna ilość wolnej przestrzeni i rozkład sprzętów.

 • Wojtuś - uśmiech losu

  Narodziny dziecka przewracają świat jego rodziców do góry nogami. Na tych stronach mamy opowiadają, jak niemowlę w domu odmieniło ich codzienność.

 • Carmen Dell'Orefice: piękno nie zna wieku

  Należy do grona tych modelek, których sława mimo upływu lat nie przemija. Podobnie zresztą jak jej uroda, która zdaje się opierać prawom natury. Najsłynniejsza seniorka w branży Carmen DellOrefice to niekwestionowana ikony mody i legenda modelingu.

 • Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  Lato kojarzy się z wakacjami, wolnością i... seksem. Niekoniecznie małżeńskim, bo wtedy jesteśmy bardziej spragnieni nowych doznań. Dlaczego decydujemy się na chwile zapomnienia? I jak zmieniają one nasze życie?