• Informacje na temat:

  jak nauczyć faceta okazywania uczuc

Artykuły na temat: jak nauczyć faceta okazywania uczuc
 • Jak nauczyć męża czułości

  Jej potrzeba nigdy nie maleje. Z czasem umacnia związek silniej niż seks, bo najlepiej wyraża uczucie i troskę o drugą osobę. Dlaczego więc mężczyźni mają z jej okazywaniem taki kłopot? Czy da się z tym coś zrobić?

 • Kolejność uczuć

  Kochać to nie znaczy zawsze to samo... Kobieta kocha inaczej niż mężczyzna i czegoś innego w miłości oczekuje. Uczucie zmienia się wraz z przeżytym wspólnie czasem. Po 20 latach rzadko przypomina to z dnia zaręczyn. Zdaniem wielu psychologów, rozpad więzi i wygasanie miłości są nieuchronne. Czy rzeczywiście? Profesor Bogdan Wojciszke podpowiada nam, jak uniknąć „końca świata” małżonków...

 • Jak uczę się miłości

  Co zmienia się w życiu kobiety po trzydziestce i jak zrozumieć mężczyznę? Kamilla Baar przeprowadziła własne doświadczenia...

 • Małżeńskie kłamstwa - do faceta

  Zadowolony mężczyzna zapytany krótko po ślubie o samopoczucie odpowie: "jest bardzo dobrze, nic się nie zmieniło, jest jak przed ślubem". Dla kobiety natomiast ślub to cezura, po której wiele się zmieni, wszystko będzie lepsze, pełniejsze, doskonalsze - inaczej niż przed ślubem.

 • Zadowolony mężczyzna zapytany krótko po ślubie o samopoczucie odpowie: "jest bardzo dobrze, nic się nie zmieniło, jest jak przed ślubem". Dla kobiety natomiast ślub to cezura, po której wiele się zmieni, wszystko będzie lepsze, pełniejsze, doskonalsze - inaczej niż przed ślubem.

 • Jak się kochają Polki?

  Jedne kochają się częściej, inne wcale. Dlaczego? Jak to wpływa na związek? Z roku na rok zmienia się nasze podejście do seksu.

 • Michał Koterski: Co w życiu jest ważne?

  ..., faceta z problemami, który u psychoanalityka analizuje swoją młodość. Dosiadamy się na kozetkę, a Misiek opowiada. Szczerze, jak nigdy dotąd.

 • Jak zmienić swojego mężczyznę

  .... A wszystko polega na tym, żeby nauczyć faceta od dzieciństwa okazywania emocji, uczuć, wrażliwości, słuchania i mówienia o emocjach. Lepiej jest zyskać córkę w osobie synowej niż stracić syna, gdy on(...)Jak zmienić mężczyznę - nasze użytkowniczki pytały o to psycholog na czacie zorganizowanym przez Marie Claire i INTERIA.PL. - Na pewno można go zmienić na lepsze. Jeżeli kobieta jest mądra, nie...

 • Marta Handschke: Uczę się rozumieć mężczyzn

  W przeszłości mężczyźni pili, bili, odchodzili, nie było chęci kontaktu. Ludzie nie wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać. A teraz mamy środki, żeby się tego uczyć, terapie, większą świadomość jak ze sobą można być - mówi Marta Handschke, autorka książki "Brzuch Matki Boskiej".

 • Chłopaki też płaczą

  Co robić, żeby nasze związki były lepsze i trwalsze? Mężczyzna musi przestać udawać bohatera i pozwolić sobie odczuwać ból, słabość, bezradność. Hanna Samson, psycholożka i pisarka, w nowej książce Zabić twardziela ogłasza koniec silnego faceta. I twierdzi, że gdybyśmy nie byli przywiązani do sztywnego podziału na to, co kobiece i męskie, bylibyśmy szczęśliwsi. I dłużej razem.