• Informacje na temat:

  jak napisać pozew o alimenty na siebie

Artykuły na temat: jak napisać pozew o alimenty na siebie
 • Jak skutecznie walczyć o alimenty dla siebie i dziecka

  Sama wychowujesz dzieci albo rozstałaś się z mężem i znalazłaś się w trudnej sytuacji? W obu przypadkach możesz starać się o przyznanie alimentów! Podpowiadamy krok po kroku, jakie sprawy musisz załatwić.

 • Prawo dla kobiet: Rozwód

  ..."Niektóre małżeństwa powstrzymuje przed rozwodem jedynie wizja podziału majątku" - powiedział prozaik i aforysta Wojciech Wiercioch. Kredyt hipoteczny wiąże silniej niż przysięga małżeńska. Nawet wojna o dzieci to przy tym drobnostka. Jak się rozstać, by wszystkiego nie stracić i zachować resztki wzajemnego szacunku? Trzeba rozmawiać. Jeśli jednak twój mąż zamiast siły argumentów używa argumentu...

 • Chcę od ciebie odejść

  Mamy takie samo prawo do szczęścia jak mężczyźni. Bo czujemy się silne, decydujemy o sobie. Na pewno nie będziemy się poświęcały!

 • Jeszcze będzie normalnie

  Krajobraz po rozwodzie? Najpierw euforia, że wszystko można zacząć od nowa. Potem konfrontacja z rzeczywistością: dziećmi, które tęsknią za ojcem, bliskimi, którzy mówią: „Przecież cię nie bił”, przyjaciółkami, które samotną koleżankę traktują jak zagrożenie dla ich związków. W końcu strach: może postąpiłam pochopnie, czy sama utrzymam rodzinę? Renata, Bożena, Agnieszka czas porozwodowego smutku...

 • Mówiłam, że spadłam ze schodów

  Na początku była miłość. Agata wyszła za szanowanego adwokata, Marlena za znanego chirurga, Patrycja za biznesmena. Wkrótce w domu zaczął się terror. Jak długo można znosić bicie, obelgi? Czekać, że on wróci do domu pijany? Bać się, że on z jego pozycją i pieniędzmi odbierze jej dzieci?