• Informacje na temat:

  jak nakładać samoopalaćz zeby nie bylo plam

Artykuły na temat: jak nakładać samoopalaćz zeby nie bylo plam
 • Olśniewające ciało

  Wystarczy, że słońce pomaluje ją delikatną opalenizną, a wygląda promiennie i sexy. Szkoda tylko, że tuż po powrocie z wakacji skóra tak szybko blednie i staje się matowa. Dlaczego? Głównie dlatego, że na urlopie regularnie używasz balsamów do opalania i po nim, które mocno nawilżają ciało. A później zapominasz o codziennej pielęgnacji. Błąd! Jak odzyskać blask? Oto strategia działania.

 • Namaluj słońce

  Kobiety lubią brąz i słońce nie jest im już potrzebne. Efekt przyciemnionej skóry dają pudry, sztyfty, fluidy i żele brązujące. W tym sezonie przyciemniamy również dekolt, ramiona, a nawet łydki.

 • Nogi gotowe do lata - program na weekend

  Ułatwimy ci zadanie! Zastosuj nasz ekspresowy program - wystarczy, że w jeden weekend poświęcisz nogom codziennie niespełna godzinkę.

 • 25 porad specjalistów

  ...go tam, gdzie trzeba, a na koniec oprósz twarz pudrem. 4. Jak się malować, żeby podkreślić moje niebieskie tęczówki? Marta, 16 lat. Dobry patent: Używaj cieni do powiek w ciepłych tonacjach, dobry(...) odradzają czarny tusz do rzęs - lepiej sprawdzi się brązowy. 5. Ubieram się na biało i czarno, lubię też khaki. Jestem ruda. Nie wiem, jak się malować... Alka, 17 lat. Skopiuj kolory ubrań, bo te...