• Informacje na temat:

  jak nakładać samoopalaćz

Artykuły na temat: jak nakładać samoopalaćz
 • Jak za pomocą samoopalacza wymodelować sylwetkę

  Tak jak za sprawą makijażu możemy modelować kontur twarzy, tak za pomocą samoopalacza możemy wysmuklić nasze ciało. Ekspert Jules Heptonstal zdradza kilka trików, które optycznie wysmuklą nasze ciało.

 • Jak stosować samoopalacze?

  Idealny kosmetyk samoopalający to ten, który zapewnia naturalnie wyglądająca opaleniznę, nie pozostawia smug i plam, a w dodatku pielęgnuje skórę.

 • Samoopalacze - jak znaleźć idealny dla siebie

  Szukasz recepty na zdrową opaleniznę bez nieestetycznych smug i zacieków? Wybierz wygodny w stosowaniu samoopalacz o nowoczesnej formule.

 • Samoopalacze - jak znaleźć idealny dla siebie

  Szukasz recepty na zdrową opaleniznę bez nieestetycznych smug i zacieków? Wybierz wygodny w stosowaniu samoopalacz o nowoczesnej formule.

 • Jak utrzymać opaleniznę z wakacji

  Brąz zdobyty z wielkim trudem chciałoby się zachować jak najdłużej. Oto kilka wskazówek, które ci w tym pomogą.

 • Jak być piękną na plaży

  ..., omiatając twarz, dekolt, ramiona). Gdy nie możesz się opalać... Jeśli musisz unikać słońca i plażować w półcieniu, ale... chciałabyś wyglądać, jakby musnęły cię promienie słoneczne, wypróbuj kosmetyczne(...) wodoodporne Do wakacyjnej kosmetyczki włóż wodoodporny zestaw, np. mascarę, eyeliner, kredkę do oczu. Makijaż wykonany nimi przetrwa zarówno odpoczynek na leżaku w parny dzień, letnią ulewę, jak...

 • Jak mieć piękne nogi

  Chcesz je odsłonić, ale… I tu można długo wymieniać, jakie problemy miewają nogi. Rozwiąż je po kolei.

 • Ciesz się swoją opalenizną jak najdłużej!

  Nawilżanie to podstawa! Po powrocie z wakacji chcemy jak najdłużej mieć pięknie ozłoconą skórę. Ale już po kilkunastu dniach traci ona blask, staje się matowa lub zaczyna się nieładnie łuszczyć(...) omieć nim miejsca, na które najszybciej działa słońce, takie jak kości policzkowe, czoło, broda oraz ramiona i dekolt.

 • Jak mądrze schudnąć bez efektu jojo?

  Tylko zmiana żywieniowych nawyków i zbilansowana dieta przyniosą wymierny sukces. Od czego zacząć? Jak mądrze jeść? Przez 3-4 dni z rzędu zapisuj wszystko, co jesz i pijesz - z oznaczeniem godziny. Wtedy łatwiej będzie ci dostrzec, jakie popełniasz błędy, co cię tuczy i to wyklucz z jadłospisu. Jedz w spokoju i powoli. Tylko skoncentrowana na posiłku masz szansę szybciej poczuć, że już się...

 • Cera jak aksamit

  ...go zbyt dużo, bo zgromadzi się w zmarszczkach, podkreślając je. 2. Dobrym pomysłem jest też użycie podkładu z dodatkiem składników działających jak serum. 3. Jeśli Twoja skóra jest wiotka, z dużą(...) w płynie wklepuj delikatnie palcami. Nasza rada Jeśli wahasz się, jaki kolor podkładu wybrać, zdecyduj się na jaśniejszy. Ten kosmetyk nie nadaje się do uzyskiwania opalonego odcienia cery, tak jak...

Wideo na temat: jak nakładać samoopalaćz
 • Jak poprawnie stosować samoopalacze do ciała?

  W programie "Pytanie na śniadanie" przedstawiono sposoby nakładania samoopalacza. O tym jak prawidłowo używać tego kosmetyku opowiedziała Aleksandra Złotucha, makijażystka. (TVP/x-news)