• Informacje na temat:

  jak można oszczędzać swiatlo

Artykuły na temat: jak można oszczędzać swiatlo
 • Jak się bronić przed wyższymi rachunkami za energię? Trzeba szukać drobnych oszczędności na co dzień, bo... ziarnko do ziarnka i zbiera się pokaźna miarka!

 • ...lub sprzątać w nocy, róbmy to tylko wtedy, gdy mamy cicho pracujący sprzęt, aby nie budzić sąsiadów. Zgaś światło Znaczne oszczędności można uzyskać dzięki dobrym nawykom. Starajmy...

 • Można go potraktować jak ogródek przydomowy i oprócz kwiatów uprawiać na nim zioła, owoce i oszczędzać nawet 120 zł miesięcznie.

 • Nowoczesna łazienka: Jak ją urządzić

  To tutaj codziennie robisz i zmywasz makijaż. To tutaj możesz zrelaksować się po dniu pełnym stresów. To tutaj, za pomocą kosmetyków, walczysz z niedoskonałościami. Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Podpowiadamy, jak urządzić ją tak, żeby najlepiej spełniała swoje funkcje.

 • Łatwiej zdobyć się na oszczędzanie, gdy wyznaczymy sobie jakiś cel. Jeśli planujemy kupno za rok nowego telewizora, np. za ok. 2000 zł, odłóżmy co miesiąc ok. 166 zł. To mniej niż(...) czteroosobowej rodziny. Tkaniny po praniu są delikatne i miękkie. Ale w orzechach najlepiej prać kolorowe, bo białe szarzeją. Można ich także używać do zmywania, mycia ciała i włosów oraz do kąpania...

 • 10 pomysłów jak lepiej mieszkać

  Przedstawiamy proste w realizacji pomysły. Cześć jak np.: termomodernizacja to opłacalne inwestycje na lata zapewniające znaczne oszczędności.

 • 10 pomysłów jak lepiej mieszkać

  Przedstawiamy proste w realizacji pomysły. Cześć jak np.: termomodernizacja to opłacalne inwestycje na lata zapewniające znaczne oszczędności.

 • przestworze

  ...mężczyzn ze wsi. Dzieci już spały, żony doglądały co pilniejszych przed nocą obowiązków. A pochylony nad krawiecką ławą- D. szył. Można było u niego posiedzieć, pogadać, podjeść jakiegoś placka, pograć(...) i cieni. Sam na sam w kuchni. Nawet sen naszych zwierząt znalazł sobie miejsce w jaśniejszych pomieszczeniach domu. Ich sny, zapewne, wolą ulatywać ku słońcu.     Jest dokładnie tak jak lubię. Siedzę...

 • Niezawodne sposoby na niższe rachunki

  ...przepuszczalności promieniowania słonecznego g, który jest miarą energii pozyskiwanej przez szyby z promieni słonecznych. On z kolei powinien charakteryzować się jak najwyższą wartością, by szyby przechwytywały jak najwięcej darmowego ciepła z zewnątrz. Najwięcej energii cieplnej wytwarzamy w  kuchni . Postaraj się, by nie została ona zmarnowana. Jeśli doprowadzisz potrawę do wrzenia, a zawartość...

 • ​ASUS VivoBook Flip 14: Nie tylko do pracy

  Przyznajemy, że jedną z naszych ulubionych prac redakcyjnych jest testowanie nowego sprzętu. Po pierwsze można poznać wszystkie nowości, po drugie porównać je ze sprzętem, na którym pracujemy na co dzień. Jest jeszcze trzecie - nie mniej ciekawe - możemy sprawdzić, jak sprzęt poradzi sobie nie tylko służąc nam do pracy, ale i dostarczając rozrywki. Takie testy przeszedł ASUS VivoBook Flip 14.