• Informacje na temat:

  jak mówić nie

Artykuły na temat: jak mówić nie
 • Mówić czy nie mówić

  ...​Jedni wierzą, że tajemnice są w związku potrzebne. Inni jako przepis na bliskość wybierają pełną szczerość. Która strategia jest lepsza? Czy warto odkrywać wszystkie karty? I czy sekret zawsze oddala, a prawda zbliża? Są kobiety, które latami żyją z dylematem: powiedzieć czy nie? Zobacz, co radzi im Violetta Nowacka, psycholog. Wiesz, jaką decyzję podjęłabyś na ich miejscu?

 • Dominika Kluźniak: Nie boję się mówić "nie"

  ...„Mam 36 lat i nie muszę grać w tym, do czego nie mam przekonania”, mówi SHOW gwiazda „M jak miłość” i zdradza jaką jest żoną, jaką matką, i jaką kobietą...

 • Zoe Saldana: Trzeba potrafić mówić "Nie"

  Zoe Saldana twierdzi, że zajęło jej "wiele lat" zanim nauczyła się mówić nie.

 • Sześć rzeczy, których nie należy mówić przy wnukach

  Dzieci odbierają świat wprost – takim, jaki jest. Dlatego nawet niewinne uwagi mogą zburzyć ich poczucie bezpieczeństwa.

 • Kasia Adamik: Mama mówiła, żeby się nie bać

  Była gotowa robić wszystko, byle daleko od świata filmu, który na długie miesiące zabierał jej mamę – Agnieszkę Holland. Skończyła liceum plastyczne, rysowała komiksy. Rodzinny gen okazał się silniejszy, chociaż córce „tej” Holland groziło pozostanie w cieniu matki. Ale Kasia Adamik nie oszukuje, że pochodzenie utrudniało jej życie. Od Agnieszki uczyła się nie tylko robienia filmów, ale też...

 • Molestowaniu mówimy nie!

  Przemoc seksualna wobec dziewcząt i kobiet to nie wyjątek, to codzienność. Podpisz apel o wprowadzenie zmian w prawie, które pomogą skutecznie walczyć z molestowaniem seksualnym.

 • Ciało mówi

  Strzeż się tych miejsc, słyszałaś jako dziecko. Ale czy to wystarczy? Co zrobić, jeśli ktoś cię zaatakuje na ulicy, w przejściu podziemnym? Wiesz, jak się obronić? Ja nie miałam pojęcia. Dlatego poszłam po pomoc do byłych komandosów, ekspertów od sztuki przeżycia w ekstremalnych warunkach.

 • ​Janachowska zdradza, jak wyglądały jej zaręczyny

  Cztery lata temu był ślub jak z bajki i wielkie wesele. Tak też rozpoczęła się pasja Izabeli Janachowskiej, jaką jest organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć. Z okazji rocznicy swoich zaręczyn gwiazda zdradziła, jak jej ukochany poprosił ją o rękę.

 • Jak nie wyjść na zołzę

  ...„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” autorstwa Sherry Argov to napisane z humorem książki, które w nietuzinkowy sposób odkrywają tajemnice damsko-męskich relacji. Sprawdź, co kultowy poradnik mówi na temat tego, czego mężczyźni nie lubią u kobiet.

 • Jak wreszcie powiedzieć "nie" teściowej

  Nawet jeśli zwykle nie masz problemów z odmawianiem, sprzeciwianie się despotycznej matce partnera może od lat sprawiać ci kłopot. Jak grzecznie postawić jej w końcu granice?

Zdjęcia na temat: jak mówić nie
Wideo na temat: jak mówić nie
 • Moda jest jak tlen

  Moda jest jak tlen, który pozwala ludziom oddychać i czyni ich pięknymi - mówi Ricardo Preto, portugalski projektant, który gościł w Polsce na Gali Finałowej 3. edycji konkursu Fashion Designer Awards.

 • Szczygieł: Jak czegoś nie da się ukryć, to naucz sie o tym mówić?

  Według naukowców ze Stanów Zjednoczonych osoby, które dobiegają do końca kolejnej dekady swojego życia, mają skłonność, by zachowywać się zupełnie inaczej niż wcześniej. Czy to prawda? W "Dzień Dobry TVN" pisarka Katarzyna Bonda, dziennikarz i pisarz Mariusz Szczygieł i konsultant biznesowy Miłosz Brzeziński opowiedzieli o swoich doświadczeniach.

 • Adrianna Sobol radzi: Pewnych rzeczy lepiej nie mówić partnerce

  Szczerość to podstawa związku - takie tezy głoszą wszem i wobec kobiece czasopisma i różnego rodzaju poradniki. Czy aby na pewno? Tak naprawdę kobiety bardzo często nie chcą słyszeć szczerych opinii na swój temat. Jak mężczyźni powinni obchodzić się ze swoimi partnerkami? (źródło:TVP/x-news)

Dyskusje na temat: jak mówić nie
 • Re: Czego nie mówicie swoim facetom? :)

  Jeśli są dużej wagi i wiadomo że to razi partnera to myślę że tak... zdarza mi się o czymś nie mówić ale to są raczej pierdoły "pierdoły" np ze jak bywam w stresie zdarza mi się sięgnąć po papierosa (choć nałogowo nie palę) nie mówiłam przede wszystkim chyba dla tego że wiem że to głupie więc mi przed nim głupio :)

 • Re: Mówić czy nie mówić

  babie to trzeba mowic prawde prosto w twarz a jak jej nie pasuje to wypad

 • Jak ukryć duzy nos dzięki odpowiedniej fryzurze ?

  Co tu dużo mówić... Mam taki nos, że rzuca się w oczy. Jest duży i denerwuje mnie. Chciałabym go jakoś ukryć, bo niestety na operację plastyczną póki co nie mogę sobie pozwolić... Słyszałam, że są takie fryzury, które pozwalają optycznie zmniejszyć nos. Ja mam włosy trochę dłuższe niż do ramion i szukam takich fryzur. Może wiecie jak ukryć duzy nos dzięki odpowiedniej fryzurze ?

 • Re: Mówić czy nie mówić

  kobieta jest zrobiona z kłamstwa, więc potrafi tylko kłamać - mówienie prawdy kobiecie jest jak szpiegowanie przeciwko sobie na rzecz wroga.

 • Re: jak sie NIE ubierać ?

  Nie wiem dlaczego ktoś ma mi mówić jak się nie ubierać? Uważam, że każdy powinien zakładać co chce (oczywiście w granicach rozsądku). Śledzę trendy i można stwierdzić, że to co jeszcze niedawno było obciachem, dzisiaj jest krzykiem mody.

 • Re: Mówić czy nie mówić

  Mój kolega kupił kiedyś żonie z okazji imienin wibrator. Niczego bardziej w życiu nie żałował, niż tego prezentu. Teraz mówi: "jak chcesz przestać spać z żoną, to kup jej wibrator". I co Ty na to??

 • Re: Czy mężczyzna może mówić kobiecie co ma robić?

  obowiązek słuchania męża, normalnie szkoda gadać >>A co ty mówisz facet to głowa rodziny i wszyscy powinni go słuchać........Ty nic nie wiesz:) a gdzie tam, musze gadać do niej jak do pustej ściany:)))

 • Re: Mówić czy nie mówić

  Masz żonę, dwoje dzieci, ona wraca z wyjazdu służbowego, mówi Ci, że się stało, że tego żałuje? Jak się z tym czujesz? Co z tym zrobisz? Zostawiasz ją, dzieci, po piętnastu latach bycia razem? Zaczynasz od początku? Z czym, z kim? Odmawiasz dzieciom rodziny, odmawiasz jej zrozumienia w imię "prawdy, uczciwości i innych staromodnych frazesów"? Obyś był doskonały, obyś był nieomylny, bo szczęśliwy

 • Re: Czy mężczyzna może mówić kobiecie co ma robić?

  Po prawie 30 latach małżeństwa jest dla mnie oczywiste, że jedynie kobieta ma mówić mężczyźnie co ma robić ( i czego nie robić). Jak jestes facet to ja nie wiem co ty dzis brales za leki albo czego sie napaliłes...mozesz podac namiary na dealera bo niezle cie kopneło Jak jestes kobietą to się absolutnie nie dziwie temu co napisałas

 • Re: Mówić czy nie mówić

  Jest dobra zasada nie mieszać się w cudze związki nawet jak jego żona stałaby pod latarnią to buzia na kłódkę życie samo kiedyś wyrówna rachunki a jak nie to wszyscy będą nieświadomi i przez to szczęśliwsi. Cudze zdrady nie moja sprawa a wiedziałam że przyjaciel zdradza żonę nic nie mówiłam życie samo przyniosło rozwiązanie i raczej wszystkim to rozwiązanie wyszło na dobre. Gdybym się wygadała to