• Informacje na temat:

  jak mieć piękne i zdrowe włosy

Artykuły na temat: jak mieć piękne i zdrowe włosy
 • Co jeść, żeby włosy były piękne i zdrowe?

  Odżywiając się nieregularnie, często zapominamy o tym, by dostarczać organizmowi niezbędne witaminy i mikroelementy. Odbija się to na kondycji całego naszego ciała, szczególnie zaś cierpią włosy, do których składniki odżywcze docierają na końcu. Jak zmienić dietę, by przywrócić włosom blask?

 • Nakarm swoje włosy

  O tym, czy będziemy mieć piękne i lśniące włosy decydują dobre geny. Jeśli urodziłaś się ze słabymi i cienkimi, musisz je takie pokochać. W tej kwestii nic radykalnie nie da się zmienić: ani(...) osłabiona, odbije się to na ich wyglądzie. By włosy rosły piękne i zdrowe musisz dostarczać im odpowiedniej ilości witamin, białek i nasyconych kwasów tłuszczowych. Na talerzu nie może zabraknąć...

 • Piękne włosy 24 godziny na dobę

  Tworzą twój image. Podkreślają charakter, styl i osobowość. Są wyrazem twojego stosunku do świata i do samej siebie. Sprawdź, co robić, aby twoje włosy olśniewały, hipnotyzowały i zawsze były in fashion.

 • Jak dbać o skórę głowy?

  Pielęgnacja skóry głowy jest obowiązkowa, jeśli chcesz mieć zdrowe, piękne włosy. Nasi eksperci ci wszystko wyjaśnią!

 • Chcesz mieć piękne i gęste włosy? To powinno znaleźć się na twoim talerzu

  Każda kobieta marzy o tym, by mieć piękne i gęste włosy. Dobre kosmetyki i codzienna pielęgnacja wpływają na kondycję włosa, ale pełnego sukcesu nie da się osiągnąć bez dostarczania organizmowi odpowiednich składników odżywczych. Oto kilka produktów, które muszą znaleźć się na twoim talerzu.

 • Nareszcie zadbane i piękne włosy!

  Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowo wyglądające włosy. Aby o nie skutecznie dbać specjaliści Oriflame opracowali nową serię HairX przeznaczoną do różnych rodzajów włosów.

 • Zdrowe i lśniące włosy

  Błyszczące i zdrowe włosy sprawiają, że czujemy się piękne i pewne siebie, a o to właśnie chodzi. Jednak, aby móc poszczycić się ładną fryzurą, nie wystarczy odwiedzić fryzjera, choć oczywiście(...) musisz natychmiast po umyciu włosów wyjść z domu, podsusz je trochę, pozwalając, by same "doschły". Dobrze traktuj swoje włosy - nagroda gwarantowana - który facet nie zwróci uwagi na lśniące i piękne...

 • Katarzyna Bosacka: Żadna ze mnie dama

  W Polsce jest gospodynią programu o odżywianiu, w Kanadzie panią ambasadorową. Jak łączy te światy? Kasia opowiada nam też o swojej rodzinie i zmaganiach z dietą.

 • Twoje włosy latem

  Słona woda, wiatr i zdradliwe promienie ostrego słońca. Nic dziwnego, że po takiej dawce szkodliwych czynników twoje włosy są suche i zniszczone. Możesz jednak temu zapobiec!

 • Twoje włosy latem

  Słona woda, wiatr i zdradliwe promienie ostrego słońca. Nic dziwnego, że po takiej dawce szkodliwych czynników twoje włosy są suche i zniszczone. Możesz jednak temu zapobiec!

Dyskusje na temat: jak mieć piękne i zdrowe włosy
 • włosy

  chciałabym mieć takie piękne, zdrowe włosy jak ona

 • Re: Piękne włosy po wakacjach

  Chcesz mieć piękne i zdrowe włosy bez chemii, to myj je w szamponie dla dzieci tym lepszym. Szampon wzmocnij naparem z ziół takich jak skrzyp, korzeń łopianu, rumianek, pokrzywa , lipa itd. do tego dodaj żółtko, najlepiej od kury ze wsi, zmieszane z jedną łyżką soku z cytryny i witaminą E. Płucz włosy w naparze z ziół a do ostatniego płukania daj sok z jednej cytryny.