• Informacje na temat:

  jak leczyć powiększone wezly chlonne

Artykuły na temat: jak leczyć powiększone wezly chlonne
 • Węzły chłonne - barometr zdrowia

  Małe, schowane i... bardzo ważne! To od nich zależy, jak radzimy sobie z chorobami, czy na nie zapadamy i jak szybko zdrowiejemy. To także cenni informatorzy. Warto więc lepiej je poznać!

 • Borelioza: jak ją rozpoznać i jak ją wyleczyć

  ...: obniżona temperatura ciała, powiększone węzły chłonne na szyi i pod pachami, zmęczenie na przemian z pobudzeniem, bóle brzucha, gardła, stóp. Podobnie jak w przypadku babeszjozy organizm może sobie sam(...). Pojawia się dopiero jakiś czas po ukąszeniu. Najczęściej po kilku dniach (ale bywa, że po trzech tygodniach) od wbicia się kleszcza w skórę. Jeśli zaczerwienienie wystąpiło szybko - do trzech dni od...

 • Przeziębienie – jak wyleczyć się z niego w siedem dni?

  Gwarancji wyzdrowienia nie ma nigdy, ponieważ organizm każdego człowieka pracuje trochę inaczej. Ale jeśli pogodzimy się z tym, że chorujemy i nie będziemy starali się za wszelką cenę funkcjonować jak zawsze, powinniśmy dać radę pozbyć się wszelkich objawów przeziębienia w tydzień.

 • Jak rozpoznać chłoniaka?

  Powiększone węzły chłonne, kaszel, podwyższona temperatura, nocne poty, chudnięcie, swędzenie całego ciała - to może być chłoniak, jeden z najczęściej występujących nowotworów złośliwych.

 • Zaatakowani strażnicy

  ...leczenia. W czasie choroby zakaźnej Przyczyną powiększenia węzłów chłonnych mogą być również choroby zakaźne, takie jak: ospa, odra, żółtaczka zakaźna, mononukleoza. W przypadku tych schorzeń powiększyć(...) gorączka, która wzrasta wieczorem, zlewne poty oraz utrata masy ciała, a także trudne do opanowania swędzenie skóry. Symptomy zależą od tego, w jakiej części ciała rozwija się nowotwór i jak szybko...

 • Dieta jak narkotyk

  ...żołądkowych skóra na dłoniach pęka. Chore na bulimię mają też powiększone węzły chłonne, ale to już stwierdzi lekarz, nawet pierwszego kontaktu, który powinien natychmiast zareagować. Tak samo jak(...)Ewa Awdziejczyk: Jak wielu kobiet dotyczą zaburzenia odżywiania? Anna Brytek-Matera: W sumie około 5 procent kobiet i dziewcząt w wieku od 15 do 25. roku życia. Na bulimię cierpi od 3 od 5 proc...

 • Opryszczka - poznajemy jej ukryte oblicze!

  Większość z nas nie przypuszcza nawet, jak wszędobylska potrafi być... Tymczasem krostki mogą pojawić się nie tylko na ustach, ale w... co najmniej 3 innych miejscach naszego ciała!

 • Infekcje: 5 kuracji wspomagających leczenie

  Poprosiliśmy naszych ekspertów-lekarzy o radę, jak złagodzić objawy infekcji dróg oddechowych, co robić, by szybko wrócić do formy. Sami też stosują te metody, gdy chorują!

 • 10 sygnałów, które zwiastują chorobę

  Wyjaśniamy, co oznaczają często występujące u dzieci dolegliwości. Radzimy, kiedy możesz leczyć je sama, a kiedy musisz zgłosić się do lekarza.

 • Co może oznaczać ból pod pachą?

  Podpowiadamy, na jakie dodatkowe objawy zwracać uwagę. Dzięki temu będziemy wiedzieć, kiedy można stosować domowe sposoby, a kiedy koniecznie iść do lekarza.