• Informacje na temat:

  jak kupować zabawki dla dzieci

Artykuły na temat: jak kupować zabawki dla dzieci
 • Mila Kunis kupuje "wyprawkę" dla dziecka

  Do porodu nie zostało już wiele czasu. Nic więc dziwnego, że aktorka zabrała się za kompletowanie wyprawki dla dziecka. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Milę Kunis na naprawdę dużych zakupach.

 • ...będziecie sprzedawać lub wymieniać tylko ciuchy, czy też np. biżuterię, książki, zabawki dziecka. Giełda w lokalnej kawiarni Samodzielne wyprzedaże to świetna okazja do spotkania się z sąsiadami(...) prezenty czy zdublowane zabawki). Transakcje dobrze przygotowane Zamierzasz zarobić, sprzedając zbędne rzeczy? Pamiętaj, że ludzie kupują oczami – zarówno w internecie, jak i w „realu”. Zadbaj więc...

 • Jak mądrze kupować produkty dla dziecka

  Na rynku dostępne jest mnóstwo produktów dla najmłodszych. Podpowiadamy, jak wybrać te najlepsze.

 • Prezenty dla dziecka

  Prezent powinien przyciągać uwagę dziecka i sprawiać, że nie przestanie bawić się nim po jednym dniu! Podpowiadamy, jak wybrać taki podarunek dla pociechy.

 • Jak mądrze robić zakupy dla dziecka

  Na sklepowych półkach jest mnóstwo produktów. Pięknych, kuszących cenami. Jak kupować to, co najlepsze dla pociechy?

 • Jak nie mieć finansowego kaca po świętach

  Przedświąteczna atmosfera sprawia, że ulegamy gorączce zakupów. A potem przychodzi wyciąg z konta i łapiemy się za głowę, na co wydałyśmy aż tyle. Podpowiadamy, jak tego uniknąć.

 • Razem, ale jak?

  Imigranci. Czy to jest temat dla „Twojego STYLU”? Tak, bo to problem nas wszystkich. Takiego moralnego dylematu nie mieliśmy od czasu wojny. Trudno sobie z nim poradzić, strach miesza się z poczuciem obowiązku. Co można robić? Nie zamykać się. Słuchać mądrych ludzi. Poszliśmy po radę do dwóch kobiet, które wiedzą więcej.

 • Dzieci Wołynia. Co działo się z sierotami po zamordowanych Polakach?

  Tragedia Wołynia jest wprost niewyobrażalna. Polacy ginęli pod ciosami oprawców bez względu na wiek – starcy, dorośli, a nawet niemowlęta. Czasem jedynymi ocalałymi członkami rodziny były dzieci. Jaki los spotykał polskie sieroty ocalone z rzezi wołyńskiej 1943 roku?

 • Uwaga zabawka!

  Prawie co czwarta zabawka ma jakieś wady i niedociągnięcia, związane również z bezpieczeństwem. To wyniki kontroli przeprowadzonej w ostatnim czasie na polskim rynku. Czy to znaczy, że zabawa stała się ryzykowna?

 • Zabawki i rozwój dziecka

  .... Dzieciństwo to czas przeznaczony na zabawę (zarówno u ludzi, jak i u zwierząt). Jeżeli pozbawia się dziecko zabawek i zabawy, odbiera mu się dzieciństwo. Najważniejszą sprawą jest dobranie zabawki do(...). W tym wieku dzieci zaczynają też naśladować dorosłych, dlatego kupujemy im zabawki przedstawiające przedmioty codziennego użytku - mebelki, naczyńka, sprzęt kuchenny, wózeczki i pościel dla lalek, pralki...

Dyskusje na temat: jak kupować zabawki dla dzieci
 • znowu porządki wiosenne ;-D

  kejzuś, ilości niezbędne dla każdego znaczą coś innego :DDDD nie mam zamiaru robić jak moja siostra - kupuje małemu wszystko, co sobie zażyczy, codziennie! dzieci szybko rosną i nie będę kupować za wielu ubrać - 3-4 komplety wyjściowe, do tego spodnie dresowe lub rajstopki i bluzki bawełniane do domu i przedszkola. zabawki będą musiały zmieścić się w 4 koszach, książki na 2 półkach. dużo to

 • Ciąg dalszy mojego egoizmu.

  No właśnie, zawsze miał dużo więcej i mi odmawiał że wydaję na siebie. Ale córce nie żałuje. Ona musi kupować co chwilę najdroższe zabawki dla swoich dzieci, rozumiem bo tez im nie żałowałam jak były małe. Ubranka z droższych firm, np wójcik czy next, wanienkę dla niemowlaka za 200zł bo w innej nie wykąpie, wózek prawie za 2tys ale moje potrzeby się nie liczą. Jestem już za stara na potrzeby